Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 1:17 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 9:32 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 13, 2011 5:50 pm
Postów: 25
Oczywiście, że się z tobą zgodzę. jeśli ktoś wierzy, że schudnie tylko na tabletkach - to pogratulować. Ja biorę je po to, żeby wspomóc dietę, no i one przyspieszają tempo przemiany materii co tez jest ważne.
Co do karnityny, lepsza jest wersja acetyl - jeśli już chcesz ją brać.
Na mnie karnityna działa bardzo słabo, no na przykład właśnie z porównaniu z kwasami CLA.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 6:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 25, 2011 11:14 am
Postów: 84
oczywiście, że jestem za tym, że warto stosować takie preparaty. osobiście wszystkim polecam l-karnitynę i błonnik


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 6:50 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- chemia w ciele nie da od razu efektów ubocznych.
- efekty będą po jakimś czasie, ale nikt wtedy nie skojarzy tego z odchudzaniem.
- to jest metoda aby na zawsze zostać pacjentem służby zdrowia, powodzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 1:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 18, 2011 1:17 pm
Postów: 1
Warto odchudzać się rozważnie. Należy uważać by stosując dietę nie prowadzić do wyniszczenia organizmu, ale do jego prawidłowego komórkowego odżywienia, przy jednoczesnym odtruwaniu.
To wszystko co nam jest potrzebne i całkowicie przyswajalne znajduje się w surowych warzywach i owocach. O "surowej" diecie diecie znajdziesz informacje na stronie http://latawzdrowiu.blogspot.com , w artykule o czekoladzie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 12:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 01, 2011 8:47 am
Postów: 8
Ja tam mam silną wolę i mi to wystarcza w walce z wagą:d


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 2:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 05, 2011 4:14 pm
Postów: 6
Ja uważam, że wszystkie sztuczne wspomagacze odchudzania mają skutki uboczne i na pewno na dłuższą metę nie są zdrowe dla organizmu. Efekt może zostanie uzyskany, ale jakim kosztem - tego nie wiadomo. Obecnie po wypasionych wakacjach przytyłem kilka kilo i chcę wrócić do wagi z przed wakacji. Stosuję trening na siłowni + aerobowe ćwiczenia, jem często, ale mało, wieczorem staram się nic nie jeść na min. 3h przed snem. Jako przekąskę w ciągu dnia pije koktajle owocowo warzywne które znalazłem w Niemczech, mogę polecić http://www.lebepur.eu - nie zawierają żadnej chemii ani zbędnych dodatków jedynie warzywa i owoce. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Sie 31, 2011 11:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 31, 2011 11:16 am
Postów: 1
Witam wszystkich. Co do tematu stosowania wspomagaczy odchudzających jestem tego dobrym przykładem, że dobre suplementy wspomagają spalanie tłuszczu i poprawiaja kondycje w trakcie odchudzania. osobom pragnacym szybko i zdrowo stracic zbedne kilogramy moge polecic preparaty fin clubu, miedzie innymi fin Spiridietabs http://odkryjzdrowie.pl/c_45_ODCHUDZANIE/p_72_fin_Spirdietabs , fin Kitofitabs http://odkryjzdrowie.pl/c_45_ODCHUDZANIE/p_55_fin_Kitofitabs , Figirel http://odkryjzdrowie.pl/c_45_ODCHUDZANIE/p_36_Figurel. Wszystkie te preparaty zawieraja naturalne substancje, żadnych syntetycznych zwiazków Bogate są w witaminy i mikroelementy. polecam wszystkim. Przy stosowaniu odpowiedniej diedy i suplementacji wlasnie tymi preparatami udalo mi sie zrzucic 4 kg w ciagu miesiaca. polecam wszystkim. Suplementy mozna nabyc na stronie www.odkryjzdrowie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Lis 02, 2011 12:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 02, 2011 12:40 pm
Postów: 6
nieodpowiedni dobor preparatow wspomagajacych odchudzanie moze zaszkodzic a nie pomoc... by dowiedziec sie wiecej na ten temat polecam *************



(edytowane - admin)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 11:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 07, 2011 4:20 pm
Postów: 55
Od samych preparatów niestety nie schudniemy,to wymaga naszego wysiłku oraz silnej woli. Po jakimś czasie na pewno będą efekty,ale musimy być konsekwentni w przestrzeganiu diety oraz aktywności fizycznej.

_________________
www.grzybowysklep.pl - grzyby lecznicze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Lut 29, 2012 5:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 29, 2012 5:26 pm
Postów: 10
Moim zdaniem nie warto. Lepiej schudnąć samemu naturalnie. Podczas diety polecam zażywam liocolostrum które wzmocni osłabiony organizm.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 6:43 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Chyba mamy podobne zdanie w tej kwestii,ja także nie popieram takich zabiegów,uważam że nie wpływają pozytywnie na nasz organizm,wyniszczają go. W kwestii odchudzania musimy być bardzo ostrożni.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 8:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 20, 2012 6:14 pm
Postów: 7
Ja mogę polecić Actislimfę. Efekt gwarantowany. Udało mi sie schudnąć aż 13 kg, bez zbędnego wysiłku. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzieki dużej zawartości chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje właściwy poziom diety i efektowne rezultaty. Można je kupić na allegro np.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 8:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 29, 2012 8:44 am
Postów: 1
Taki niuans:

Otyłość i zmniejszanie masy a Yerba Mate

Otyłość to już w zasadzie choroba cywilizacyjna. Pracę nad tym zagadnieniem mają na celu znalezienie konstruktywnego sposobu na ograniczenie tej epidemii. Jak się okazuje Yerba Mate może być tutaj pomocne. Wyraźnie zauważalne są efekty w dziedzinie odchudzania i kontrolowania masy ciała przy udziale herbaty Mate, co potwierdzają obecne badania i ekspertyzy naukowe. U otyłych mężczyzn i kobiet, spożywających regularnie herbatę Mate nastąpiła poprawa wydolności układu oddechowego, co oznacza wzrost utleniania tłuszczów. Napar ziołowy z Mate, Guarany i Zioła Damiana wywołuje poczucie przepełnienia treści żołądka czyli sytości. Po 45 dniowym spożywaniu herbaty zauważono gwałtowne zmniejszenie masy ciała u pacjentów z nadwagą. Mate wykazało właściwości przyczyniające się do utraty wagi, często stosowane jest jako suplement diety. Dodawanie składników takich jak Mate, guarana i Zioło Damiana okazało się skuteczne w zmniejszaniu wagi w ciągu doby. W wyniku eksperymentu klinicznego na grupie kilku pacjentów okazało się że że u osób, które zażywały suplement na bazie Mate obniżyła się masa ciała, a także zwiększyła się liczba witamin w organizmie. Efekt ten potęgowała kofeina wpływająca na utratę ciała i poprawę metabolizmu. Ponadto jak się okazuję Yerba przede wszystkim przyspieszania metabolizm i spalanie tłuszczów. Posiada zdolność do hamowania miażdżycy u królików karmionych pokarmem wysoko cholesterolowym. Podając szczurom ekstrakty Mate w diecie wysoko-cholesterolowej, Mate powoduje obniżenie zarówno samego stężenia jak cholesterolu jak i trójglicerydów. Mate wykazało także pomocne zastosowanie w samym procesie przemiany materii,zwiększa szybkość przepływu żółci. Jedno z badań wykazało również, że Mate wspomaga odblokowanie zatorów tętniczych u szczurów. To oznacza, że herbata Mate może mieć wspierające działanie na układ krążenia podobnie jak czerwone wino.
Image


Opracowane przez Sebastiana Goławskiego na podstawie
„Yerba Mate (Ilex praraguariensis): A Comprehensive review on Chemistry,
Health Implications, and Technological Considerations”
Autorstwa C.I. Heck, E.G Mejia
yerbamarket.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 10:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 11, 2012 8:24 am
Postów: 2
Hej. Ja też stosowałam Actislimfę jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie ma żadnych efektów jojo jak niektórzy twierdzą. Schudłam na niej 15 kg w 2 miesiące i waga caly czas się utrzymuje. W 100 % mogę polecić…


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Niestety od samych tabletek nie schudniemy,to wymaga także naszego wysiłku i pracy. Warto stosować suplementy diety,ale te dobre i sprawdzone jak Cali Vita,dostępne u nas. W końcu chodzi o nasze zdrowie.

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności