Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 5:22 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Trening Personalny
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 11:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 16, 2011 11:04 am
Postów: 2
Witajcie
Chciałem wprowadzić nowy temat - mianowicie trening personalny. Mam świadomość, że nie każdy może znaleźć czas czy pieniądze by zdecydować się na trening personalny, niestety przez to pozbawia się możliwości poznania technik kształtujących sylwetkę, osiągnięcia wymarzonej sylwetki, doboru idealnej dla siebie diety. Chciałbym Wam pomóc przekazując wskazówki i porady których nie znajdziecie w innym miejscu.
Pozdrawiam i czekam na pytania :D
Klub Deadlift Łódź
Jacek


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Trening Personalny
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 9:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 16, 2011 11:04 am
Postów: 2
Nikt się nie odzywa, mam nadzieję, że nie wynika to z nieufności do nowych forumowiczów:)
Zatem rozpocznę wątek, który będzie dotyczyć popularnej diety katogennej jaką jest dieta dukana. Jestem przerażony jej popularnością. Słyszę od wielu osób jak skuteczna jest w walce z otyłością i o zgrozo nikt nie pomyśli, że efekt oczywiście jest ale jakim kosztem.

Otóż droga forumowiczko efekt jest krótkotrwały - wróć do poprzednich nawyków żywieniowych a błyskawiczny efekt jojo gwarantowany. Nadmiar protein w długim okresie czasu spowalnia nasz metabolizm, organizm przyzwyczaja się do tego sposobu odżywiania a tarczyca nie działa w sposób przez nas pożądany. Wszyscy wiedzą co oznacza spowolniony metabolizm - zwiększanie masy ciała, uczucie zmęczenia, czy zaburzenia w miesiączkowaniu.
Muszę również wspomnieć o tym, że dieta ta obciąża nasze nerki i wątrobę, ponieważ skutkuje ona nadmiernym wydzielaniem amoniaku i mocznika. Jakże nasze nerki muszą się przy tym napracować by odkwasić nasz organizm:) Nie zapominajmy również o tym, że monotonny proteinowy jadłospis prowadzi do niedoboru witamin i minerałów..
Ale nie przejmujecie się - i tą dietę można zmodyfikować - dodać parę produktów, zamienić te które występują stale w menu, dążyć do zbilansowania wszystkich składników a efekt gwarantowany.
:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening Personalny
PostWysłany: Śro Paź 12, 2011 3:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 12, 2011 2:54 pm
Postów: 5
Ile czasu w tygodniu powinno się przeznaczać na ruch wspomagający dietę?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening Personalny
PostWysłany: Śro Paź 12, 2011 7:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 20, 2011 11:41 am
Postów: 14
Myślę że trzeba ruszać się niemal codzienie,lub 3-4 razy w tygodniu,tak aby na początku przyzwyczaić organizm do takiego wysiłku. A ile to wszystko kosztuje? Pomijam oczywiście dietę i składniki do niej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening Personalny
PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 7:21 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 12, 2011 2:54 pm
Postów: 5
a co jest cenniejsze? pieniądze czy zdrowie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening Personalny
PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 11:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2011 11:18 pm
Postów: 5
jasne ze zdrowie
ale kase trzeba miec,
są sporty ktore mozesz uprawiac bez wkladu finansowego, ja jogging, spacery, też rower
ale juz silowonia, basen, tenis, to trzeba oplacic wejsciowki

także na diecie z biedronki napewno nie schudniesz, trzeba sie odbrze odrzywiac


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności