Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 6:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Mój jadłospis ułożyła Wygodna Dieta i to oni codziennie dostarczają mi 5 zdrowych i pysznych posiłków. Dzięki nim jem regularnie i syto a co ważniejsze nie muszę martwić się gotowaniem;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 5:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Paź 07, 2017 5:17 pm
Postów: 11
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 10:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 1:45 pm
Postów: 42
Ja mam dietę z WygodnejDiety i jestem zadowolona. Ciekawe, urozmaicone posiłki dostarczane zawsze na czas. Dania syte i smaczne więc nie chodzę głodna. Z nimi nie czuje tego, że jestem na diecie ale efekty mówią same za siebie;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 12:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 12, 2017 12:14 pm
Postów: 19
Mnie również jedzonka szykuje WygodnaDieta. Podpatrzyłam ich u koleżanki i sama zaczęłam zamawiać. Smacznie, zdrowo i do syta to chyba ich motto! Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy. W ogóle nie czuję, że jestem na diecie a efekty są mile zaskakujące.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 3:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 9:43 am
Postów: 17
Widzę, że nie tylko ja miałem do czynienia z Wygodną Dietą ;). Ja musiałem na taki catering zdecydować się głównie dlatego, że jestem diabetykiem. Sam nie ogarnąłbym przygotowywania każdego dnia takich posiłków, więc musiałem podjąć jakieś działania. Z diety jestem bardzo zadowolony, bo poziom wygody jest naprawdę wysoki. Do tego mam pewność co do jakości wszystkich dań. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 8:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 03, 2018 8:47 pm
Postów: 19
Ja również korzystam z wygodnejDiety. Głównie dlatego, że sama nie lubię gotować a jeśli już się zdecydowałam na dietę to warto trzymać się regularności posiłków. Jem ciekawie i zdrowo a do tego syto a to dla mnie najważniejsze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 10:18 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Cze 30, 2018 10:10 am
Postów: 4
Ja też mam catering dietetyczny, ale z MaczFit. Bardzo sobie chwalę - pyszne jedzenie, syte porcje, ciekawe pomysły na dania. Wcześniej próbowałam jedzenia z kilku innych firm cateringowych, ale MaczFit jest dla mnie numerem 1 :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 12:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 14, 2018 12:55 pm
Postów: 2
Ja ostatnio też postawiłem na zdrowe odżywianie i wraz z synem wzięliśmy się za siebie. Wynalazł on stronę pod siebie https://sportbm.pl/blog/odzywianie/jakie-produkty-wyeliminowac-z-diety-dziecka, a ponieważ był bardzo zdeterminowany zaczął stosować się do zaleceń ze strony. Teraz jest bardzo zadowolony, bo minął dopiero miesiąc, a on już schudł 3 kg. Jestem z niego strasznie dumny! No i oczywiście gorąco polecam zajrzeć na stronkę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 10:39 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 10:33 am
Postów: 7
Catering widzę jest coraz bardziej popularny, nie da sie ukryć że to bardzo praktyczne rozwiązanie;) Sama zamawiam Wygodnądietę, dzięki nim zawsze mam pod ręka coś zdrowego, smacznego i fit gdy zgłodnieję! I co ważniejsze w końcu jem regularnie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 9:27 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 11, 2018 12:07 pm
Postów: 4
Oprócz diety warto też pomyśleć nad odpowiednimi suplementami diety. Ja np. kupuje w Sklepie studio Figura, tam mają najlepsze ceny i wybór suplementów i innych rzeczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Śro Paź 10, 2018 10:47 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Super pomysł, jednak na samym początku ogrom informacji może przytłaczać. Jeśli chcesz dopiero rozpocząć swoje zmagania, dobrze skorzystać z porad profesjonalistów. Ja przez pierwszy okres korzystałam z oferty https://dietakalibra.pl - serdecznie ich polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 10:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 19, 2018 11:04 pm
Postów: 24
Ja korzystam z diety online https://przyjazny-dietetyk.pl/dieta_online. Niestety ze względu na pracę, dzieci i to że w mojej miejscowości nie ma dietetyka zdecydowałam się na tą opcję i jak narazie nie mam zastrzeżeń. wszystko załatwiam z dietetykiem przez maila i kontakt jest nawet szybszy niż jakbym miała sie umówic i pojechac na wizyte osobistą


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 11:01 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 19, 2018 11:04 pm
Postów: 24
:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 11:35 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 11:57 am
Postów: 5
Dla mnie, jeżeli chodzi o catering dietetyczny to nr 1 jest FitCatering


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Moja dieta
PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 7:42 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
U mnie wreszcie troche luzu na co czekałam wlasciwie od konca listopada :D:D wiec idealny w sumie moment zeby zdążyc sie jeszcze jako tako ogarnac przed latem. Poki co mam rozpisana terapie u Pani Marzenki z kliniki Beauty Skin w ramach psychodietetyki, a dodatkowo udalo mi sie jeszcze wcisnac na zajecia EMS z trenerem personalnym. Z tego co mowi dieta powinna isc w parze z aktywnoscia fizyczna. Wtedy organizam zdecydowanie lepiej funkcjonuje, bo przyspiesza metabolizm itd...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności