Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 11:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 11:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 21, 2012 11:42 am
Postów: 1
Ja też wierzyłam w te stereotypy. A udało mi się schudnąć właśnie dzięki tabletkom. Próbowałam juz wszystkiego i stwierdziłam, że co mi szkodzi... I zaczęłam je brać. Nazywają się ForeverSlim i schudłam dzięki nim 20 kg. Mów więc co chcesz ale są tabletki, które działają :) Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 3:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2012 3:20 pm
Postów: 1
Ja po dietach się rozchorowałam i tyle było z tego. Kasia również brałam te tabletki. Są świetne. Zrzuciłam 20 kg :) Oczywiście najpierw udałam się z Nimi do lekarza, żeby sie upewnić czy są bezpieczne :) Trochę ciężko jest je jeszcze dostać u Nas ale dla chcącego nic trudnego ;p


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 6:39 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Jak tabletki na odchudzanie to Formoline. Trochę tych środków przetestowałam i te okazały sie najskuteczniejsze. A to z powodu tego, ze nie trzeba ich brać non stop, tylko przed głównymi posiłkami, które zawierają tłuszcz. Wtedy ten tłuszcz jest absorbowany przez tabletkę i nie odkłada sie w organizmie. Tak to w skrócie działa. Dla mnie to świetne rozwiązanie, pozbawione skutków ubocznych, wad i efektu jojo ;]

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 10:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Lip 13, 2012 9:31 pm
Postów: 29
Miejscowość: Stalowa Wola
Ta, akurat dwie osoby czy trzy zarejestrowały się po to, że polecają produkt, bo przetestowały, ciekawe...

Ja tam nie stosuję żadnych tabletek a schudłem już ponad 10kg, wystarczy sama dieta bez słodyczy i przynajmniej chleb pełnoziarnisty domowej roboty. Mamy przepis na dobrą dietę :) Dodatkowo warzywka i owoce, przynajmniej ze dwie porcje dziennie.

_________________
bezchemii.info -domowe wyroby,wideoporadniki, zdrowy tryb


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 10:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 18, 2013 9:51 pm
Postów: 2
Głodówka to zdecydowanie nie jest to, na co ktoś rozsądnie myślący o zdrowym odchudzaniu powinien myśleć. Zbilansowana dieta, systematyczne ćwiczenia i ewentualnie jakieś suplementy diety powinny zdecydowanie wystarczyć. Chociaż z tymi ostatnimi nie mam zbyt wiele do czynienia to myślę, że wybór wyciągów z naturalnych składników takich jak na przykład jagody Acai (do nabycia na przykład na www.vitalab.pl) jest całkiem rozsądnym wyjściem dla tych, którzy już mają stanowczo dość żeń-szenia i imbiru;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 10:14 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 22, 2013 10:09 am
Postów: 3
Zamiast faszerować się tabletkami możesz się wybrać na wczasy odchudzające. Zrelaksujesz się, a oprócz tego wrócisz świetnej formie. Hotel Primavera Spa ma bardzo ciekawą ofertę, sądzę, że czasami potrzebne jest coś więcej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 10:36 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 06, 2013 1:06 pm
Postów: 8
uważam, że przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej dobrze jest zrobić sobie jakiś mały detoks. po ziemie i świętach jelito funkcjonuje trochę mniej sprawnie niż powinno. fajnie jest włączyć do diety np. owoc granatu. zdziwilibyście się jakie są jego właściwości. tutaj można pobrać artykuł, który dokładniej to opisuje : http://drjacobsmedical.pl/ zakładka : czytelnia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 10:52 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 06, 2013 10:44 am
Postów: 47
Ja przetestowałam tabletki Forever Slim, na mnie zadziałały rewelacyjnie w porównaniu z samymi dietami na których trzeba się głodzić a i tak z tego nic nie wynika ;)

_________________
[size=200]Do 12 Kilogram

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 11:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 06, 2013 1:06 pm
Postów: 8
no nie wiem, wątpię, żeby jakiekolwiek tabletki miały aż taką moc. w przeciwnym razie wszyscy bylibyśmy chudzi i szczęśliwi, a tak - nadwaga wciąż jest popularnym problemem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:26 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 15, 2013 11:00 am
Postów: 3
Miejscowość: Pozna
gośka1608 napisał(a):
no nie wiem, wątpię, żeby jakiekolwiek tabletki miały aż taką moc. w przeciwnym razie wszyscy bylibyśmy chudzi i szczęśliwi, a tak - nadwaga wciąż jest popularnym problemem.


dokładnie. Tabletki są dobre, bo dobrze wpływają na psychikę. Zaczynając brać suplementy, dochodzimy do wniosku, że "pomożemy im" troszkę i ograniczymy jedzenie lub zaczniemy się więcej ruszać.

Ale same tabletki to chyba nic nie dają


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 4:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 17, 2013 9:34 pm
Postów: 6
Mi bardzo przypadł do gustu suplement zawierający wyciąg z afrykańskiego mango. Przed jego znalezieniem na stronce http://dermalab.pl/ i zakupem starałam się ograniczać ilość spożywanych kalorii i zaczęłam się więcej ruszać. Postanowiłam, że codziennie będę biegać z koleżanką na pobliskim boisku szkolnym. Po tym bieganiu byłam tylko jeszcze bardziej głodna i nie mogłam się powstrzymać przed jedzeniem. Dlatego też wyniki moich wysiłków nie były zbyt rewelacyjne. postanowiłam zatem spróbować suplementu no i okazał się to strzał w dziesiątkę. Suplement ten posiada duże ilości błonnika, dlatego ma się po nim uczucie sytości. Dodatkowo przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, szczególnie z okolic brzucha. Z nim było mi dużo łatwiej i teraz jestem już zadowolona z mojej wagi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 7:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 14, 2013 3:48 pm
Postów: 28
Jedyne suplementy jakie zażywam to witaminy na wzmocnienie, ponieważ mój tryb życia jest w ciągłym biegu, więc w sumie ciągle czuję się zmęczona, a rano mam problem ze wstawaniem :/ od nie dawna stosuję actibion i myślę, że zaczyna mi pomagać ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Kwi 24, 2013 3:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 24, 2013 2:40 pm
Postów: 5
Tez jestem za środkami wspomagającymi odchudzanie, bo naprawdę działają. Mi pomogły te środki www.wygladamsuper.pl Teraz już zapomniałam o moich 10kg.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 10:15 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 06, 2013 1:06 pm
Postów: 8
ale polecam bardzo kurację cholinową, czuję się po niej fenomenalnie!
http://www.biomedical.pl/zdrowie/cholina-niezbedne-uzupelnienie-codziennej-diety-4811.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 11:37 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Z bardziej naturalnych "wspomagaczy" to błonnik i kwasy omega-3 (to pierwsze znajdziesz np. w otrębach, to drugie w rybach i oleju rzepakowym).


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności