Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 1:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 1:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 19, 2013 1:05 pm
Postów: 6
Ja z kolei z tych naturalnych poleciłabym zieloną kawę :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 12:26 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
sisi83 napisał(a):
Ja z kolei z tych naturalnych poleciłabym zieloną kawę :)


Pierwszy raz o takiej słyszę. Możesz napisać coś więcej? albo chociaż podać sprawdzone źródło gdzie można taką dostać?

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 2:51 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Wrz 18, 2013 6:56 pm
Postów: 12
Ja mam taki problem ze dojada między posiłkami i to powoduje u mnie wzrost wagi. W walce z tym pomaga mi środek o nazwie drslym, ale jest to preparat niemiecki i chyba ni można go dostać w Polsce, mi go akurat sprowadziła znajoma.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 1:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lut 07, 2015 4:41 pm
Postów: 3
Miejscowość: Polska
Rozpocznij odchudzanie z programem Elavia 4321 Slim, a na pewno efekty będ± piorunuj±ce. Jest to nowa marka na rynku oferuj±ca produkty wspomagaj±ce naturalne funkcje organizmu, które sprzyjaj± odchudzaniu. Dostępna jest w dwóch wariantach: Elavia intensive kuracja oraz Elavia anti yo-yo stabilizacja. Zapraszam na elavia.pl, gdzie możesz zapoznać się ze składem preparatów. Czekam również na pytania, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Alicja


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 3:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 9:42 pm
Postów: 19
Odnosnie zielonej kawy, to Therm Line Fast zawiera w sobie wlasnie wyciag z zielonej kawy oraz zielonej herbaty. To w polaczeniu z silownia = super spalanie tluszczu (ma sie 'powera' do cwiczen:>). Wiem, bo tak robie od miesiaca:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 5:09 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
W sumie ma to sens,podobnie jak z zieloną herbatą o ile rzecz jasna połączymy to z odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną,wtedy jak najbardziej możemy spodziewać się efektów.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 9:15 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2014 1:23 pm
Postów: 30
Miejscowość: Wroc
W działanie tabletek odchudzających wierzą chyba nieliczni. Inaczej sprawa ma się z koktajlem odchudzającym Almased, który powstał na bazie białka sojowego, enzymów pszczelego miodu i odtłuszczonego mleka jogurtowego. To składniki odżywcze, które nie tylko przyspieszają metabolizm, ale również utrzymują wysoki poziom energii bez uczucia głodu.

http://www.apo-discounter.pl/almased-koktajl-odchudzajcy-proszku-p-1024.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 9:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 9:42 pm
Postów: 19
ja mężowi kupiłam therm line fast bo żadna dieta mu nie pomagała, ale to dlatego ze jest zbyt leniwy i nie pilnuje posiłków. Oczywiście podjadanie i te sprawy. Zażywa juz 3 tydzień i 4 kilo zleciał z wagi więc faktycznie to działa!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 12:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
sisi83 napisał(a):
Ja z kolei z tych naturalnych poleciłabym zieloną kawę :)

Też zacząłem pić - myślałem że mi zastąpi zwykłą kawę :) Tak się nie stało, ale została ze mną na stałe :) Ja używam jeszcze nasion chia :)

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 4:41 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Paź 17, 2011 2:52 pm
Postów: 38
Jeśli już korzystać z takich środków to wyłącznie naturalne takie jak acetomale, bez żadnej chemii bo tego wszędzie pełno. Dobrze jest też popijać czerwoną i zieloną herbatę, to również naturalne środki wspomagające odchudzanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 11:41 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Moim zdaniem w zupełności wystarczy tutaj zielona kawa i herbata jako dodatek,uzupełnienie diety i bedzie w 100% skuteczna,a tak się składa że ich szeroki wybór w niższe cenie znajdziecie u nas:)

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 9:40 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 16, 2015 11:30 am
Postów: 15
wiśnia napisał(a):
Jeśli już korzystać z takich środków to wyłącznie naturalne

Zgadzam się. Suplementy będące czystą chemią radzę sobie odpuścić, gdyż skuteczność ich działania jest co najwyżej znikoma, zaś negatywny wpływ na zdrowie w dalszym okresie jest już bardziej widoczny. Naturalne środki są przy nich nieporównywalnie lepsze. Jakiś przykład? Moja żona od początku roku pije AloeLive Detox - sok z aloesu oczyszczający organizm ze "śmieci" oraz wspomagający odchudzanie. Twierdzi, że czuje się po nim bardzo dobrze, zresztą przecież aloes to samo zdrowie. Przy tym wszystkim nie można jednak zapominać, że żaden środek na nie załatwi całej sprawy, ponieważ odchudzanie to głównie ćwiczenia fizyczne oraz zdrowe odżywanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 4:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 23, 2015 4:20 pm
Postów: 1
są suplementy, które są w porządku i oczywiście nie należy ich stosować jako zamiennika dla wartościowego posiłku. warto przy zakupie suplementów skonsultować się z dietetykiem, który podpowie co i jak i przede wszystkim nie pozwoli na to, żeby się faszerować tylko samymi suplementami. moja znajoma kusi mnie mocno, żeby pójść do Naturhouse na Mokotowie w Warszawie ( http://bit.ly/1GyGMVr ) wiec moze tam warto zglosic sie w sprawie suplementów... :) oni sa specjalistami w tej dziedzinie, także pomogą na pewno :) pierwsza konsultacja za free, wiec zapisałam się sama na piątek. oby było wszystko ok:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 6:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 9:42 pm
Postów: 19
Nie ma nic gorszego niż ściągnąć plaszcz i rozebrac się na wiosne. Ja się załamałam jak przymierzylam sobie trencz , którego nie udalo mi się dopiac :( Od razu uderzylam na zakupy, salaty, pomidory i pieczywko fit. Do tego jako dodatek kupilam Therm Line Fast bo ostatnio jak sie odchudzalam to bardzo mi pomoglo. Trzymajcie kciuki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 11:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 07, 2015 11:09 am
Postów: 9
Witam.

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku chęci utraty wagi jest stosowanie dobrze zbilansowanej i bogatej w różne składniki diety oraz ruch. Czasem jednak to nie wystarcza. Każdy z nas ma bowiem inny organizm i każdy musi szukać skutecznego środka dla siebie.
Stosując jakąkolwiek dietę należy pamiętać także o odpowiedniej suplementacji. Może być bowiem tak, że skupiając się na utracie zbędnych kilogramów zaburzamy równowagę organizmu. Jak już wcześniej bardzo rozsądnie zauważano, dobrym rozwiązaniem jest przyjmowanie witamin i minerałów. Nie zapominajmy jednak o błonniku. Ta substancja włóknista wspomaga procesy trawienia w organizmie, reguluje pracę jelit, obniża ciśnienie tętnicze krwi i poziom złego cholesterolu. Warto więc o nim pamiętać ze względu na swoje serce czy profilaktykę nowotworów układu pokarmowego.
Ze swojej strony mogę polecić Błonnik Witalny. Przyjmowanie 2-3 łyżeczek tej starannie wyselekcjonowanej naturalnej mieszanki ziaren pomaga oczyścić organizm z całego nagromadzonego "brudu", czyli toksyn i złogów oraz wspomaga walkę z nadmiernym apetytem (Błonnik pęcznieje, przez co daje uczucie sytości). Więcej na ten temat można poczytać na stronie internetowej czystejelito.eu. Zachęcam do lektury.

Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Piwowarczyk
Online Ekspert marki Mapa Zdrowia


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności