Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 12:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 9:39 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 10, 2018 9:17 am
Postów: 21
Syte posiłki to jedna sprawa, bardziej zwróciłby uwagę na to aby były one bogate w szereg witamin i niezbędnych minerałów które dostarczy do swojego organizmu, to ma zdecydowanie największe znaczenie.

_________________
www.Mineral-Guard.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 2:07 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Jest to ważne, ale z drugiej strony z samej diety trudno dostarczyć 100% zapotrzebowania

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:52 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 7:25 am
Postów: 5
Wg mnie dieta pudełkowa tzn. catering dietetyczny, który sobie zamawiam, jest przyjemną formą odchudzania :) Jem smacznie, posiłki są ze świeżych produktów, menu urozmaicone, codziennie coś nowego, wielu rzeczy po raz pierwszy spróbowałam właśnie na tej diecie :) No i jem do syta. Plus taki, że nie muszę gotować, robić zakupów, wymyślać przepisów. Mam na gotowe :) To też duża przyjemność! Moje pudełka zamawiam z firmy MaczFit, jest naprawdę pysznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 8:25 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 8:06 am
Postów: 30
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o przyjemną i przede wszystkim zdrową, skuteczną dietę to warto bazować na zdrowych i w pełni naturalnych produktach, od tego wszystko się zaczyna. Ich szeroki wybór znajdziecie u nas:)

_________________
www.Enaturalnie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 11:58 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 26, 2018 11:47 am
Postów: 5
Na Adamed.Expert czytałem o diecie Dukana jest tu osoba, która taką stosowała? Wiem, że drogi na skróty nie ma trening i dieta są obowiązkowe żeby schudnąć/utrzymać formę ale skąd mam wiedzieć że akurat ta dieta jest dla mnie najlepsza? Na co muszę szczególnie zwracać uwage?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 9:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 11:26 pm
Postów: 9
Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy. To jego strona: https://www.igortreneronline.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 11:27 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2018 5:03 pm
Postów: 1
Moim zdaniem przyjemna dieta, to taka, która sprawia nam przyjemność (sic!).
Oczywiście, nie mam na myśli diety opartej wyłącznie na ciastkach i fast foodach, ale takiej, gdzie to co jemy nas zachęca do zjedzenia.
Przecież taka kolorowa sałatka z piersią na parze, aż zaprasza do zjedzenia. Ja wiem, że czasem ciężko nam tak gotować, bo praca, bo obowiązki i nie ma czasu, ale tym sposobem właśnie narażamy się na nadprogramowe kilogramy. Dlatego ja sobie zamawiam jedzenie z cateringu dietetycznego https://nutridieta.pl/ . Dzięki temu, ktoś za mnie dba o to, żeby jedzenie było zdrowe, nietuczące, dobrze wyglądało (wszak jemy też oczyma ;)). Efekt jest, bo czuję się lżej, wyniki krwi się poprawiły, a waga poszła w dół :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 2:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 14, 2018 1:44 pm
Postów: 7
nie wiem czemu, ale ludzie nie rozumieją, że nie mają być na diecie, tylko zmienić odżywianie na zdrowe na zawsze. czyli zmienić NAWYKI ŻYWIENIOWE. Coś takiego jak dieta to już przeżytek, diety zniechęcają, bo każą sobie czegoś odmawiać, a zdrowe jedzenie może być smaczne i nie musi być czymś strasznym do zniesienia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 1:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 15, 2018 1:02 pm
Postów: 23
Przyjemna dieta to przede wszystkim odpowiednio zbilansowana dieta, w granicach zdrowego rozsądku tak aby nie przesadzić w żadną ze stron. Polecam podczas diety uzupełniać na bieżąco płyny, tutaj w szczególności dobrze sprawdza się herbaty Yerba mate.

_________________
www.Imbryczek.net.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 9:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
No dokładnie. To już nawet nie dieta tylko sposob na zycie, cos co nas napedza, cos co gdy sie o tym mysli to nie ma sie od razu dosyc. Nauczylam sie tego dopiero gdy zaczelam brac regularnie catering dietetyczny od macro bios bar. Jedzenie na diecie moze po byc i smaczne i urozmaicone i sycic! No a druga rzecz to wlasnie regularnosc jedzenia. Te 5 posilkow ktore mi przywoza rano do pracy daje mi energie a wieczorem zwyczajnie nie mam napadow glodu dzieki czemu nie podjadam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 10:24 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Jak ktoś chce się zdrowo odżywiać i poświęca trochę czasu na naukę w tej kwestii to prędzej czy później ułoży sobie dietę tak, by była przyjemna i zdrowa :)

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 1:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 29, 2018 7:29 pm
Postów: 6
U mnie się świetnie sprawdza catering dietetyczny, to najprzyjemniejsza dieta, jaką sobie można wyobrazić - nie musisz wymyślać przepisów, ważyć, gotować, pakować, wszystko dostarczą Ci do domu, 5 posiłków na cały dzień - smacznych, ciekawych, pełnowartościowych. Zdecydowanie warto zainteresować się taką formą diety. Ja zamawiam catering z firmy MaczFit.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Cze 06, 2018 6:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 06, 2018 6:07 pm
Postów: 1
Kochani :) Do lata już pewnie nie zdąże, no ale lepiej późno niż później. Wymarzyłam sobie wakacje gdzies na jakiejs wyspie na wrzesień i moim celem jest oczywiscie pozbyc się brzucha i tyłka, może schudnąć z nóg. Niestety nie mam czasu ćwiczyć ze względu na pracę. Pracuje długo i w dodatku bez ruchu. Myślę nad dietą pudełkową. Polecacie jakąś konkretnie? Znalazłam dzisiaj całkiem ciekawą na stronie www.fitdiet.pl i zastanawiam się czy jest warta swojej ceny? :) Pomożecie spełnić marzenie? <3


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:54 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 19, 2018 11:04 pm
Postów: 24
moim zdaniem takie diety się nie sprawdzają. Lepiej mieć ułożoną specjalnie dla siebie indywidualną dietę. Fakt trzeba gotować - niektórym może szkoda czasu, ale uważam że warto, zwłaszcza jak przepisy od dietetyka są proste i szybkie. Polecam https://przyjazny-dietetyk.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 8:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 20, 2018 6:10 pm
Postów: 5
Ja ostatnio myślę o zamówieniu diety na https://www.foodwise.pl Słyszałam, że są bardzo smaczne a dietetyk podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Chciałabym schudnąć ok 30 kilogramów.Wiele razy próbowałam sama się za to zabrać ale niestety szybko się poddaję.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności