Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 10:19 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 20, 2012 6:14 pm
Postów: 7
Stosujecie jakieś tabletki ? Ja z powodzeniem stosuję preparat Actislimfa. Schudłam na nim 15 kg w 3 miesiące.

Wiadomo, że aby schudnąć trzeba jeść mniej, mniej kalorycznie i wzmocnić spalanie. Żaden cudowny środek (nie wierzcie w cudowne obietnice chudnięcia bez wysiłku!) tego sam za nas nie zrobi.
Jednak często nasz organizm buntuje się kiedy podejmujemy walkę z nadwagą i zauważamy, że po prostu nie dajemy rady zapanować nad własnym ciałem. W takiej sytuacji można sobie znacznie pomóc sięgając po zdrowe i naturalne wspomaganie.

Dobry preparat na odchudzanie pomaga w ten sposób, że:
- obniża uczucie głodu
- zapobiega odkładaniu się tłuszczów
- przyśpiesza przemianę materii

Gwarantuję, że w połaczeniu z odrobiną ruch (ale systematycznie!) mozna dośc szybko osiagnąc fantastyczne fekty.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 12:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Od samych tabletek niestety nie uzyskamy efektu i żadne gwarancje tego nie zmienią. Podstawą jest dobra dieta oraz aktywność fizyczna. do tego można dopasować odpowiednie suplementy Cali Vita
http://www.twojezdrowie.org/wspomaganie-odchudzania.html są skuteczne i sprawdzone.

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 12:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witam,

Rozpocznij odchudzanie z programem Elavia 4321 Slim, a na pewno efekty będą piorunujące. Jest to nowa marka na rynku oferująca produkty wspomagające naturalne funkcje organizmu, które sprzyjają odchudzaniu. Dostępna jest w dwóch wariantach: Elavia intensive (kuracja) oraz Elavia anti yo-yo (stabilizacja). Zapraszam na elavia.pl, gdzie możesz zapoznać się ze składem preparatów. Czekam również na pytania, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
eRzecznik marki Elavia 4321 Slim


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 12:57 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Ja także uważam,że są inne,o wiele lepsze i bardziej skuteczne sposoby na to aby walczyć z nadmiarem kg, zacznij od dobrej diety oraz aktywności fizycznej,treningu.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 1:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 27, 2016 11:01 pm
Postów: 5
nie bierz tabletek!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 9:05 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Znajoma brała tabletki na odchudzanie przez dłuższy czas i efekty były mizerne,co prawda podpierała to dietą,ale bez treningu,ćwiczeń i też nie tak długo jak powinna,więc może dlatego. Same tabletki na pewno nie pomogą Ci osiągnąć efektu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 1:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 02, 2016 1:14 pm
Postów: 7
Nie jestem zwolennikiem takich tabletek są szkodliwe dla zdrowia i same w sobie nie dają efektów.Przede wszystkim powinno się obstawić na ćwiczenia oraz dietę.Dobrym rozwiązaniem jest wykonanie badania GeneticLab,które obrazują stan metaboliczny osoby badanej oraz jego znaczenie w kontekście aktywności fizycznej.Dzięki tym badaniom trener personalny może ustawić Nam treningi a dietetyk dobrać odpowiednia dla organizmu dietę.Wiem tyle,że takie badania można wykonać na siłowniach czy też w klubach fitness,które mają podpisaną umowę z amerykańską firmą Innovum.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Lut 06, 2016 9:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Nie stosuję żadnych tabletek. Mam złe wspomnienia z nimi :( kupka była niczym kamień. Dobrze , ze miałam akurat dicopeg pod ręką ( tabsy brałam jak byłam na wakacjach u babci) 2 dni i po problemie. lepiej dieta od dietetyka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 10:05 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Dajcie spokój z tabletkami, chociaż jak ktoś lubi się truć to nic mu nie pomoże...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Lut 10, 2016 11:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 10, 2016 10:21 am
Postów: 19
Odnośnie tabletek na odchudzanie to napisano już niemal wszystko i niemal każda opinia jest negatywna,oczywiście przyłączam się do nich,bo efekt i pozbycie się zbędnych kg zapewni nam dieta oraz systematyczne ćwiczenia,trening.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 6:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Tak ja stosuje tabletki a konkretnie therm line fast, ogólnie jestem bardzo zadowolona ponieważ moim największym problemem był cellulit wody a te tabletki z ćwiczeniami idealnie go usuneły. Zdrowo się odżywiam by utrzymać ten efekt oraz by starania nie poszły na marne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 10:07 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Te tabletki nie zawsze są skuteczne,zresztą pisaliśmy już o tym wielokrotnie w wielu tematach na forum,to coś sztucznego i nienaturalnego dla naszego organizmu,często wywołującego efekt placebo jeżeli nie poprzemy ich dobrą dietą i ćwiczeniami,konsekwencją.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 11:10 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Skąd przypuszczenia, że therm line hydrofast jest sztucznym suplementem ? Polecam przeczytać w aptece lub w sieci ulotkę tych tabletek. W składzie m.in jest cykoria, pieprz kajeński , zioła, mniszek lekarski, pokrzywa ... ja tutaj nie widzę nic a nic sztucznego. A co do efektów placebo to polecam stosować suplement by przekonać się, że naprawdę działa. Osoby, które piszą ze te tabletki to tylko placebo, nie stosowały się do diet czy ćwiczeń i myslały ze tylko łykając tabsy i jedząc kebaby schudną czy pozbędą się zbędnej wody w organizmie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 3:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 22, 2016 4:19 pm
Postów: 59
Dieta, ćwiczenia i wspomaganie się np. olejem z wiesiołka (do kupienia w aptece, Gal).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 1:59 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Nie ma czegoś takiego jak tabletki na odchudzanie. Można schudnąć tylko w jeden sposób: dieta + ćwiczenia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 14 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności