Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:00 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 1:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:02 pm
Postów: 3
Błagam, tylko nie tabletki. To samo świństwo. Wyjść z domu, to jest lekarstwo.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 3:06 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 28, 2015 3:45 pm
Postów: 7
Rynek jest teraz przepełniony wieloma produktami wspomagającymi odchudzanie, ale takie produkty trzeba wybierać z głową. Moim zdaniem to co tutaj http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/9061565,kapsaicyna-czyli-ostre-spalanie-tluszczu-papryczka-chili-na-odchudzanie,id,t.html , można znaleźć jest dobrym produktem wspomagającym odchudzaniem. Sporo diet opiera sie na ostrych przyprawach dlatego też mamy większą pewność, ze będzie to skuteczne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 11:49 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Tak, jasne. Skuteczne jak mało co http://o-you.pl/tabletki-odchudzajace-dlaczego-nie-brac/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 12:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 08, 2016 12:25 pm
Postów: 1
Ja stosowałam GreenActiv i byłam zadowolona. Udało mi się dzięki niemu zrzucić 6 kg w ciągu 1 miesiąca. Teraz znów wracam do niego bo niestety zimą mi się zawsze tyje...muszę do lata schudnąć ok 9-11 kg więc myślę, że spokojnie dam radę....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 2:09 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Tutaj bardzo łatwo można się naciąć i bazować na efekcie placebo,czyli zostać z niczym. Wg mnie lepiej się wstrzymać i zainwestować te pieniądze w karnet na siłownię lub dietę. To wyjdzie nam na zdrowie.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 10:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
rolando napisał(a):
Jeśli chodzi o tabletki to warto znać ich skład. Mogę polecić, te które mają w składzie tylko zioła i naturalne substancje.




No musze się z tym zgodzić , ja znalazłam na rynku suplement z naturalnymi składnikami therm line fast i mogę z czystym sercem polecić ponieważ nie szkodzą żołądku , nie ma efektu jojo i ładnie palą cellulit.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 10:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 25, 2016 10:40 am
Postów: 3
Powiem szczerze, że w swoim życiu próbowałam tylko jednego suplement diety bo zawsze byłam jak większość mega sceptycznie nastawiona. Dalej jestem zdania, że schudnąć można tylko i wyłącznie dzięki zbilansowanej diecie i ćwiczeniom ale swojego czasu bardzo chciałam spróbować włączyć do swojej diety młody zielony jęczmień(temat bardzo popularny ostatnimi czasy}. Najpierw kupiłam proszek i próbowałam pić z wodą...okropne. Potem zdecydowałam się na tabletki i zamówiłam sobie Green Barley Slim. W składnie tylko ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom, biotyna i cynk...i choć jetem pewna, że schudłam głównie dzięki diecie i treningom to zielony jęczmień fajnie działa. Dodaję energii, poprawiła mi się przemiana materii, moja cera zrobiła się ładniejsza. Jeśli to naturalny suplement to zawsze warto spróbować


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 1:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
Suplementy bardzo fajnie stabilizują niedobór witamin,uzupełniają go,natomiast aby schudnąć potrzeba jednak pracy własnej oraz diety bez której na pewno nie osiągniemy zamierzonego efektu,to prawda.

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 11:12 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Ja też stosuję suplementy wspomagają ce odchudzanie i koleżanki z pracy mnie aż podziwają. Moja determinacja i chęc dojscia do celu też coś dała. Tabletki stosuje polecone przez dietetyka , nazywają się therm line fast . Bardzo fajne , nie mam po nich żadnych efektów ubocznych. Też z czystym sercem mogę polecić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 9:50 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Zgadzam się z powyższymi opiniami,tabletki i generalnie suplementy na odchudzanie to nic innego jak tylko efekt placebo,nie mający zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Lepiej zachować dobrą dietę oraz trening,to klucz do sukcesu.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 9:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 9:11 am
Postów: 1
Każdemu kto ma problemy z odchudzaniem polecam zajrzeć na tą stronę http://tabletkinaszybkieodchudzanie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 10:13 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Nie ma to jak faszerować się tabletkami, tylko po to, by schudnąć te parę kilogramów. Po co ludziom się tak spieszy z chudnięciem? Rozumiem, że osobom rzeczywiście otyłym towarzyszą różne poważne choroby, wtedy oczywistym faktem jest przejmowanie się. Ale jeżeli ktoś chce schudnąć dosłownie parę kilo sięga po tabletki, to dla mnie jest to głupota w czystej postaci. ;)

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Lis 16, 2016 12:24 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Mam podobne zdanie, ponieważ same tabletki na odchudzanie bez pracy własnej oraz diety- nie zdadzą egzaminu,. C innego skuteczna dieta plus trening i połączenie tego z suplementami, witaminami o sprawdzonym składzie. Akurat te znajdziecie u nas, a my chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 12:16 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 29, 2016 10:17 pm
Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
ja tam uważam, że tabletki na odchudzanie to jakaś ściema - najważniejsze są właściwe ćwiczenia, no i dieta. poczytajcie sobie o tym tutaj: szczuplabyc.net tylko zmiana nawyków żywieniowych i systematyczność dadzą zadowalające efekty, tabletki wywalcie do kosza :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:59 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Ewentualnie jeżeli już mowa o dobrych suplementach i witaminach z pewnego źródła dla osób dbających o swoje zdrowie to mogę polecić TopWitaminy, gdzie znajdziecie ich szeroki wybór.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności