Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 1:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 1:24 pm
Postów: 1
Oczywista oczywistość, że same piguły nic nie dadzą :roll: Interesuję się zdrowym stylem życia i odżywianiem, na przykład ostatnio dowiedziałam się jakim gównem jest olej palmowy, a dodawany jest praktycznie do wszystkiego! Okazuje się, że jest w 100% magazynowany w organizmie, a żeby się go pozbyć należałoby podgrzać organizm do 50 stopni Celsjusza, co jest niewykonalne. W związku z tym czytam etykiety i wystrzegam się tego dziadostwa, a dodatkowo chciałam zastosować coś na detoks i przeczytałam, że agrest indyjski nieźle zbija wagę i oczyszcza organizm. 8)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 1:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 08, 2017 10:28 pm
Postów: 12
Miejscowość: Pozna
Polecam Algodine z brązowymi algami w składzie, które zawierają polifenole, redukujące działanie enzymów trawiennych. Dzięki temu tłuszcze i cukry trawione są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada.

Z kolei zawarty w nich naturalny jod biologiczny, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

http://algodine.com/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Mar 15, 2017 9:11 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Mar 15, 2017 7:37 am
Postów: 70
To wszystko jest efektem placebo i ja również zdecydowanie odradzam, bo jeżeli chcesz schudnąć i zrzucić zbędne kg, to zacznij od zmiany nawyków żywieniowych, diety plus regularnego treningu zamiast sięgać po suplementy które kompletnie nic Ci nie dadzą w praktyce.

_________________
www.NaturalnaSpizarnia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 10:46 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
tabletki na odchudzanie to sama niebezpieczna chemia dla naszego organizmu więcej szkody nimi zrobimy niż pożytku. Jak już naprawdę chcecie coś brać to polecam extrakt z zielonej herbaty w kapsułkach. Stosowałam go przy odchudzaniu bardzo fajnie spala tkankę tłuszczową oczywiście plus wysiłek fizyczny i dieta zdrowa. Można go dostać w sklepie magazyn-zdrowia.pl przynajmniej ja go tam kupowałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 9:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Bibitka zielona herbata jest ogólnie dobra na odchudzanie a o tym extrakcie pierwsze słyszę. Muszę go wypróbować i zamówić na dniach z tego sklepu magazyn-zdrowia.pl. Lubię takie zioła one najlepiej działają właśnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 9:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 30, 2017 9:38 am
Postów: 1
jak chcecie stosować suplement z naturalnym składnikiem, zajrzyjcie na produkty z Vital Progres, mają wiele pozytywnych opinii, sama zamówiłam agrest indyjski, warto spróbować


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności