Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 2:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 8:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 21, 2013 8:28 pm
Postów: 4
Z tymi tabletkami spotkałem się jak byłem w stanach. To produkt amerykański podobno dobry ale sam nie próbowałem jeszcze. Mam zamiar niedługo rozpocząć intensywny trening. Będę wspomagał się suplementem i pewnie właśnie ten wybiorę. Przemawia do mnie fakt że to zagraniczny produkt i w dodatku nie z chin 8) już trochę o nim czytałem.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 10:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 09, 2013 2:27 pm
Postów: 8
Poczytajcie sobie np o gorzkiej pomarańczy: http://gorzkapomarancza.pl/ Nie wiem w jakich suplementach występuje, ale sama w sobie gorzka pomarańcza jest fajnym składnikiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 3:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 20, 2014 11:15 am
Postów: 64
Wydaje mi się,że same tabletki nie będą skuteczne jeżeli oczywiście nie zainwestujemy w dietę oraz aktywność fizyczną,od tego moim zdaniem należy zacząć w pierwszej kolejności,a dopiero ewentualnie później myśleć o suplementach.

_________________
www.Marmari.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 1:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 07, 2014 6:34 pm
Postów: 3
Ja szczerze powiedziawszy nie wierzę w skuteczność tych tabletek. Jedynie w to, że mogą one działać ale na psychikę, a nie na ciało. Lepiej byłoby jednak nie uzależniać się psychicznie od jakichkolwiek tabletek, tylko samemu znaleźć tę siłę w sobie, bo ona jest, ale jest tylko kwestią odkrycia i uwierzenia w samego siebie. Poza tym część tego typu tabletek działa niekorzystnie na organizm, a lekarze wielokrotnie wypowiadali się, że nie ma czegoś takiego jak "tabletki na odchudzanie". Gdyby coś takiego zostało odkryte, byłby to hit i dzieło medycyny. W tym momencie jest to czysty zysk koncernów farmaceutycznych:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 9:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 13, 2014 7:42 pm
Postów: 4
Nie wierzę w takie specyfiki, jakimi są tabletki na odchudzanie. Bez odpowiedniej diety nie będzie efektów.

_________________
www.forumdieta.pl - najlepsze forum o zdrowym od


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:26 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Zgadzam się z Wami i chyba większość z nas już przez to przechodziła,czyli skusiła się na cudowne tabletki po których efekty w ogóle nie było widać. Dlatego tak ważna jest dieta i ćwiczenia. Wysiłek zapewnia efekt.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 8:46 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 27, 2014 8:13 am
Postów: 7
Jeśli chodzi o tabletki to warto znać ich skład. Mogę polecić, te które mają w składzie tylko zioła i naturalne substancje.

_________________
Je


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 8:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 29, 2011 6:08 pm
Postów: 12
Ja chwalę sobie działanie detocellu. Oczywiście kupiłam go z myślą o cellulicie, ale wybrałam taki, który wspomaga odchudzanie. Na pierwszym miejscu jednak jest ruch i dieta, bo wiadomo że bez tego niewiele da się zdziałać. Natomiast uważam, że tabletki mogą być dobrym uzupełnieniem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 11:59 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Jak to dobrze zauważył forumowicz o niku sport_lower i większość osób wypowiadających się w tym temacie nie warto truć się coraz to bardziej wymyślnymi środkami na odchudzanie. Takie pseudomedykamenty mogą po prostu uzależniać i mieć działanie toksyczne na ludzki organizm. Zwykle powodują one pozorne skutki dobroczynne przyspieszając przemianę materii, ale w rzeczywistości najczęściej zawierają w swoim składzie szkodliwe alkaloidy, jak np teina, czy kofeina, które mają raczej bardzo toksyczny wpływ i w rezultacie efekt jest odwrotny do zamierzonego. Tak więc taka farmakoterapia nie jest wskazana dla zdrowia i dobrego samopoczucia, i trzeba zdecydowanie unikać metod tego typu.
Może będę tu mało oryginalny powtarzając się, ale odpowiednia zbilansowana dieta i ruch to jest złoty środek dla osób chcących się odchudzić.
Pozdrawiam serdecznie
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 2:32 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
A moim zdaniem żadne tabletki nie zapewnią nam efektu jeżeli sami sie za siebie nie weźmiemy i nie zaczniemy odchudzać,zdrowo odżywiać. Problem tkwi w nas oraz w naszym lenistwie.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 11:31 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 17, 2014 11:38 am
Postów: 10
Skworcu.com.pl napisał(a):
A moim zdaniem żadne tabletki nie zapewnią nam efektu jeżeli sami sie za siebie nie weźmiemy i nie zaczniemy odchudzać,zdrowo odżywiać. Problem tkwi w nas oraz w naszym lenistwie.


Trudno się nie zgodzić. Nigdy nie jesteśmy pewni co siedzi w takiej tabletce i jakie szkody może ona zdziałać dla naszego organizmu. Lepiej postawić na ruch i zdrowe odżywianie niż faszerować się chemią.

_________________
G


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2014 12:30 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 01, 2014 9:41 am
Postów: 63
Miejscowość: Krak
Emilia Nowakowska napisał(a):
Ja wypróbowałam na sobie tabletki Forever Slim. Jak dla mnie bez porównania z tradycyjnymi dietami na których nie widać rezultatów ;)


bo sama dieta nic nie da. A tym bardziej źle wykonywana i bez motywacji. To, że Tobie się nie chciało nie znaczy, że nie działa. Nie promuj łykania chemii na forum o nazwie "Żyj zdrowo" !

_________________
Grupa krwi: A Trening: bieganie Dieta: indywidualnie dobrana na podstawie do

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Wrz 17, 2014 7:33 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 9:20 am
Postów: 60
Dieta plus aktywność fizyczna i systematyczny trening- tylko wtedy będziemy migli mówić o postępach i dobrym efekcie. Jeżeli ktoś bazuje na samych tabletkach to nie odniesie sukcesu- efekt placebo gwarantowany.

_________________
www.SarmackieSmakolyki.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Wrz 17, 2014 9:47 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
Na odchudzanie ze wspomagaczy dobra jest czerwona herbata wypita po posiłku, ale nie za długo, tj. max miesiąc - półtora bo ogranicza wchłanianie tłuszczy i można się potem AZS nabawić na przykład z braku wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Innym dobrym wspomagaczem jest zielona herbata - są też tabletki z jej ekstraktem jak ktoś woli...

A chyba najlepszym wspomagaczem moim zdaniem jest kapsaicyna z papryczek ostrych - kroimy papryczki bardzo drobno, zalewamy olejem który nie tężeje w lodówce i trzymamy tydzień codziennie wstrząsając, potem bierzemy 1-2-3 łyżki dziennie - o tym więcej pisałam w artykule: http://plaszczoobrosla.blogspot.com/2014/04/kapsaicyna-na-odchudzanie-i-na-raka.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 12:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Proponuję zieloną herbatę,która na dłuższą metę także zapewnia efekty. Poza tym warto postawić na te suplementy które są faktycznie dobrej jakości,na których się nie zawiedziemy,u nas znajdziecie ich szeroki wybór,często jesteśmy na forum więc także chętnie pomożemy i doradzimy.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności