Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 2:17 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 2:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 06, 2015 2:08 pm
Postów: 10
Hejka! mam duży problem z nadwagą, chodzę na forum wszędzie czegoś szukam i widzę, że wy tutaj różne preparaty itp wymieniacie ale ja szukam czegoś skutecznego. Otóż zobaczcie ja mam 26 lat a ważę już ponad 80 kg a nie jestem wcale taka wysoka. Ciężko się żyję takim osobą i bardzo ciężko jest się odnalezć w środowisku gdy wszyscy się na Ciebie gapią. Stosowałam już chyba wszystko wszelkie ćwiczenia, nawet przestałam jeść wszystko naturalnymi sposobami ale widzę, że to nie działa. Potrzebuję skutecznych i sprawdzonych tabletek.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 3:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 12, 2015 3:20 pm
Postów: 2
miałam problem z nadwagą w zeszłym roku. W październiku zamówiłam tabletki Slimcea. 3 miesięczna kuracja pozwoliła mi zrzucić aż 9kg. Dzisiaj jestem 2 tydzień bez tabletek Slimcea. Efektu jojo nie mam, nauczyłam się zdrowo odżywiać i nie mam ochoty wracać ani do starej wagi ani do starych nawyków żywieniowych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 7:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Zamiast cudownych tabletek zacznij od ułożenia dobrej diety dzięki której faktycznie systematycznie krok po kroku zaczniesz proces odchudzania. Poza tym nie piszesz nic o swojej aktywności fizycznej,uzupełnij te informacje.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 1:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
NajwiekszeRabaty.pl napisał(a):
Zamiast cudownych tabletek zacznij od ułożenia dobrej diety dzięki której faktycznie systematycznie krok po kroku zaczniesz proces odchudzania. Poza tym nie piszesz nic o swojej aktywności fizycznej,uzupełnij te informacje.

Dokładnie. Ludzie wy jeszcze wierzycie, że tabletki przyniosą wam wymarzoną figurę??????

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 1:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 9:20 am
Postów: 60
Trudno się z tym nie zgodzić,tabletki na odchudzanie same w sobie nigdy nie będą skuteczne,możemy o tym zapomnieć. Efekt zawsze trzeba podeprzeć dobrą dietą oraz treningiem bez którego ani rusz. Jeżeli będziesz szukać składników do diety i zdrfwej żywności to nie zapomnij odwiedzić naszego sklepu:)

_________________
www.SarmackieSmakolyki.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 2:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 16, 2015 10:33 am
Postów: 24
Powiem Wam szczerze, że ja po tabletkach zawsze miałam efekt jojo, po za tym bez ruchu zbyt wiele się żadnym sposobem nie zdziała.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 4:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2015 4:04 pm
Postów: 37
Używałam kiedyś slim activ i dodawało mi energii przy treningach itd

_________________
http://cmp.med.pl/pl/placowki-medyczne/cmp-ochota


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Maj 13, 2015 10:55 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 13, 2015 10:43 am
Postów: 1
A ja miałam taką sytuację..stosowałam dietę i ćwiczyłam ale ciężko mi było schudnąć, traciłam może dwa kilogramy na miesiąc a miałam ich do zrzucenia całe 15 więc to było bardzo mało! Okazało się, że nie mogę schudnąć bo mam zakwaszony organizm i przez toksyny, które w nim zalegały. No i wtedy zdecydowałam się wspomagać suplementem diety, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń i diety. Wybrałam preparat z naturalnym ekstraktem z młodego zielonego jęczmienia bo bardzo dużo dobrego przeczytałam na temat tej "trawy" Suplement ten miał właśnie wspomagać odchudzanie, odkwasić organizm i pozbyć się toksyn...no i chyba coś w tym jest bo wreszcie zaczęłam chudnąć :) Nie jakoś drastycznie ale po prostu znacznie szybciej i widzę efekty, no i czuję się po prostu o niebo lepiej. Dla zainteresowanych - http://greenbarleyslim.eu.
Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 2:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 14, 2015 1:54 pm
Postów: 1
Podzielam zdanie, że nie ma takiego cudownego specyfiku dzięki któremu można schudnąć 15kg w miesiąc bez ćwiczeń i diety, to jest niemożliwe. Tylko ćwiczeniom i odpowiednio zbilansowanej diecie może towarzyszyć jakikolwiek suplement i najlepiej żeby był naturalny i wyprodukowany w Polsce a nie jak to się często zdarza sprowadzony z Chin. A co do suplementu diety, to ostatnim odkryciem jest zielony jęczmień, nowość na rynku. Ja używam Green Barley Slim i przez miesiąc mam 4 kg mniej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 6:46 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 25, 2015 6:45 am
Postów: 8
witam :D mój problem z nadwagą zaczął się, gdy zaczęłam pracę biurową . Siedziałam przed monitorem i podjadałam . TO ciasteczko , to paluszki to był taki odruch niekontrolowany aż w końcu zauważyłam że rozmiaru xs urosłam do m . Przeraziło mnie to, czułam się jak dmuchana poduszka, masakra . Zaczęłam od diet , głodówek , dni oczyszczających no koszmar , ale rewelacji nie było. W aptece farmaceutka poleciła mi Therm Line Fast - kupiłam choć nie byłam przekonana, ale co szkodzi spróbować. Zażywam już 3 tydzień, podjadam marchewki i działa, już mam rozmiar s Więc ja polecam Therm Line Fast


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 12:20 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 17, 2015 11:43 am
Postów: 20
Moze w takim razie któreś z naszych suplementów wspomagających odchudzanie zdadzą egzamin,zobacz na MMO.pl wybór jest naprawdę szeroki.

_________________
MMO.pl - skuteczne odchudzanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 1:45 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2014 1:23 pm
Postów: 30
Miejscowość: Wroc
Niestety skutkiem ubocznym wielu diet odchudzających jest utrata masy mięśniowej, dlatego należy stosować koktajl odchudzający Yokebe, który zawiera aminokwasy egzogenne, zapobiegające temu procesowi. Jest on uzupełniony o miód i probiotyki, dzięki którym nie mamy ochoty na puste kalorie i polepsza się nasze trawienie.

https://www.apo-discounter.pl/yokebe-koktajl-na-odchudzanie-p-8301.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 3:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 08, 2014 1:53 pm
Postów: 12
A ja zastanawiam się nad skutecznością afrykańskiego mango. Koleżanka mi je niedawno zachwalała. Z tego co czytam w sieci to ma naturalne składniki i nie ma czego się obawiać. Myślę, że zaryzykuję i kupię. Nie ma co się bać heh. Lepsze to niż takie tabletki z samą chemią, nafaszerowane od a do z i które non stop lecą w TV. W końcu im więcej reklamy, tym produkt słabszy i z mojego doświadczenia wynika, że to prawda i tak faktycznie jest. Już trochę tych suplementów przetestowałam i jakoś nadal się odchudzam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 8:06 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Tabletki będą działać tylko w połączeniu z dobrą dietą, same zbyt wiele nie zdziałają

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 2:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 15, 2015 11:57 am
Postów: 3
Ja trochę zagłębiłam się w temat suplementów i znalazłam tabletki z ekstraktem z zielonego jęczmienia Green Barley Slim, które są w 100% naturalne i oprócz właściwości odchudzających wspomagają cały organizm, oczywiście stosuję je wraz z dietą i ćwiczeniami i gubię tak ok 4 kg miesięcznie. Polecam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności