Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:27 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 5:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 22, 2016 4:19 pm
Postów: 59
Nie ma tabletek, które sprawią, że schudniemy ot tak. Dieta i ćwiczenia to podstawa. Olej z wiesiołka wykazuje szerokie działanie prozdrowotne, w tym usprawnia proces odchudzania, tak więc warto (zielone opakowanie z napisem Gal).


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 9:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 01, 2016 7:01 pm
Postów: 2
jaki sens ma stosowanie tabletek na odchudzanie? szybkie zrzucenie wagi? a potem co? efekt jojo? naprawdę branie jakichś chemicznych tabletek i psucie sobie zdrowia nie jest dobrym pomysłem :p lepiej włożyć w odchudzanie dużo więcej wysiłku i mieć z tego sporą satysfakcję. liczy się przede wszystkim aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. przy odchudzaniu warto kontrolować cały proces, np. mierząc sobie poziom tłuszczu w organizmie. Są do tego specjalne wagi https://kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja, albo taki pomiar można wykonać na siłowni :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 10:51 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 25, 2017 10:12 am
Postów: 14
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie, to oczywiście mogę się z Wami zgodzić iż nie będą skuteczne a wywołają tylko efekt placebo, powinniśmy postawić na dietę plus systematyczny trening, co z całą pewnością zaprocentuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 1:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sty 26, 2017 12:36 pm
Postów: 24
Mi takie tabletki nigdy nie pomogły no ale nie wiem :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Lut 08, 2017 8:39 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 26, 2015 5:16 pm
Postów: 13
Próbowałam schudnąć z tabletkami, ale prawda jest taka, że bez silnej woli i aktywności fizycznej się nie schudnie. Ja długo szukała treningu odpowiedniego dla siebie i okazał się nie być trening HIIT, który i Wam polecam. Szczegóły dot. tych ćwiczeń znajdziecie np na http://www.slpn.pl/trening-hiit-zasady/

_________________
Alicja

slpn.pl
promater.pl
www.mamaebaby.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Lut 11, 2017 11:09 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
Przecież tabletki to tylko dodatek- do diety i aktywności fizycznej. Na samych tabletkach raczej figury modelki żadna kobieta się nie dorobi... :mrgreen: Tabletki mają tylko wspomóc odchudzanie, przyspieszyć pracę metabolizmu. Sama stosuję tabletki z Vital Progres, które w składzie mają piperynę. No i jem zdrowo, ćwiczę z Chodakowską i za miesiąc-dwa będę nosić rozmiar 36 :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 9:07 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
Zgadza się tabletki są tylko i wyłącznie dodatkiem do całego procesu odchudzania, podobnie jak suplementy, które mają wzmocnić i przyspieszyć ten efekt. Musimy zadbać przede wszystkim o własną dietę oraz regularnie ćwiczyć aby zobaczyć efekty. W kwestii witamin i suplementów naturalnych polecam Mednatur.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 3:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 19, 2017 3:22 pm
Postów: 96
Ja suplement dobierałam pod okiem dietetyka. Na własna rękę bym nic nie kupowała. Miałam therm line forte dla osób z nadwagą i dało super efekt w połączeniu z dietą i lekkimi treningami. Zawsze warto podpytać specjalisty aby doradził jak najbardziej naturalne suplementy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 5:00 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Suplementy to nie wszystko, aby schudnąć należy nad tym popracować po przez dietę i trening, a co do witamin to są one uzupełnieniem całości i też warto wybrać te z pewnego i sprawdzonego źródła jak TopWitaminy.pl

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Lut 22, 2017 3:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Zgadzam się tabletki to tylko dodatek do odchudzania, podobnie jak suplementy, które mają tylko wzmocnić ten efekt. Najważniejsza jest dieta i ruch, Ja rok temu się odchudzałam także wiem co mówię pomagał mi w tym dietetyk, żeby nie było efektu jojo. Miałam jadłospisy przygotowywane coś podobnego do tego http://adamed.expert/dieta-3d-chili-przykladowy-jadlospis-i-dania/. jest to normalna dieta tyle tylko że są dobrze dobrane składniki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 11:29 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Pamiętajcie, że tabletki mają wspomagać odchudzanie, a nie zastapić dietę. Np tabletki Gojiberry1200 , są idealnym dopełnieniem każdej diety. Pomaga przyśpieszyć przemianę materii, pozbędziesz się uczucia głodu, a na dodatek poprawić wygląd swoich włosów, skóry i paznokci :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 1:25 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2017 2:27 pm
Postów: 23
Po pierwsze- reklama, po drugie nie ma większej bzdury niż odchudzanie się tabletkami. Można sobie co najwyżej krzywdę zrobić. Zazwyczaj jesteśmy zbyt leniwi na ćwiczenia i zdrowe odżywianie, a producenci "cudownych" suplementów tylko się z tego ciesza ;p


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 11:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
MartyKot90 napisał(a):
Po pierwsze- reklama, po drugie nie ma większej bzdury niż odchudzanie się tabletkami. Można sobie co najwyżej krzywdę zrobić. Zazwyczaj jesteśmy zbyt leniwi na ćwiczenia i zdrowe odżywianie, a producenci "cudownych" suplementów tylko się z tego ciesza ;p


Nie wiem skąd masz takie info. Przecież każdy w miarę rozumny człowiek wie, że samymi tabletkami szczupłej sylwetki się nie dorobi. Jak pisałam wyżej dbam o dietę, ćwiczę, a suplement tylko wspomaga cały proces odchudzania, który wcale nie jest taki łatwy. Akurat tabletki Amlan forte, które łykam dobrze działają również na kondycję włosów i paznokci, więc jestem zadowolona z ich działania.Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 6:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 05, 2017 6:43 pm
Postów: 4
A mi sie wydaje ze odchudzac sie powinno bez zadnych tabletek tylko dieta cwiczenia dieta cwiczenia. Nie wierze w efektywnosc tych specyfikow ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tabletki na odchudzanie
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 12:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
Akurat w tej kwestii mam bardzo podobną opinię i również uważam, że do odchudzania nie są na m potrzebne żadne dodatkowe specyfiki a bardziej dobra i sprawdzona dieta plus regularna aktywność fizyczna, to jest najważniejsze.

_________________
www.Eko-logiczny.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności