Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 10:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 09, 2013 2:27 pm
Postów: 8
Może nie suplement a gorzką pomarańczę? http://gorzkapomarancza.pl/ w jakiś suplementach na pewno występuje, a może ją warto zacząć praktykować, skoro taki boom jest na jej zbawienne działanie w ostatnim czasie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 5:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lut 16, 2014 9:34 pm
Postów: 16
Dziś w tv śanidaniowej mówili, ze suplementy w większości są szkodliwe i praktycznie zawsze jest efekt jojo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 1:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o dobre suplementy to wszystko moim zdaniem zależy od efektu jaki chcemy uzyskać,oprócz samej diety czy różnych środków ważne są ćwiczenia,aktywność fizyczna i nie zapominajmy o tym.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 9:46 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 9:42 pm
Postów: 19
no to chyba dośc ogólne pytanie o suplementy bo zależy co w organizmie trzeba uzupełnić. Ja np miałam problem z nawracająca anemią. Żelazo ciągle poniżej normy. Nic mi nie pomagało - jadłam produkty z żelazem - np wątróbka - nic. Czułam sie jak przejechana walcem. W koncu kupiłam chela ferr - wyniki się zdecydowanie poprawiły a ja czuję się o niebo lepiej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 5:15 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
A moze po prostu zdrowa i naturalna ekologiczna żywność bez żadnych wzmacniaczy czy chemii? Właśnie takie produkty spotkacie u nas,zapraszamy serdecznie:)

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 4:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2015 4:04 pm
Postów: 37
Ja właśnie zamówiłam odżywki białkowe. Dużo trenuję i przyda mi się takie wzmocnienie, poza tym mięśnie się fajnie kształtują :)

_________________
http://cmp.med.pl/pl/placowki-medyczne/cmp-ochota


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 9:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
To co faktycznie działa i jest skuteczne znajdziecie w firmie NSP , na tej stronie - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com Poza tym są tam produkty które wspomagają nawet leczenie raka, jedyne jak na razie tego typu na świecie.

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2015 12:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 30, 2015 12:38 pm
Postów: 22
amberus napisał(a):
To co faktycznie działa i jest skuteczne znajdziecie w firmie NSP , na tej stronie - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com Poza tym są tam produkty które wspomagają nawet leczenie raka, jedyne jak na razie tego typu na świecie.

wspomaga walkę z rakiem... brzmi trochę bajecznie, nieprawdaż?

_________________
http://cmp.med.pl/pl/placowki-medyczne/cmp-wola


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2015 1:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Bajecznie ? A to ciekawe. Za pewne nikt nawet nie wie że w Afryce leczą raka już od bardzo dawna. Ale wracając do tego. To nie bajka tylko rzeczywistość. Wystarczy wejść na stronę i poczytać. - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com I co ciekawe, jest to firma która ma już ponad 40 lat działalności , i to też bajka ?

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Śro Maj 06, 2015 7:00 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 02, 2015 10:23 am
Postów: 2
polecam sterydy z http://sterydonline.pl i do tego ćwiczenia, a nie tylko suplementy i odchudzanie, bo to nie zmieni ciała, a o to też chodzi prawda? ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Śro Maj 06, 2015 7:09 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Widzimy tu że praktycznie aby zachować zdrowie to mamy nie ograniczony wybór suplementów i wszelkich innych dodatków. Proponujemy to co spotykamy co zostało nam w jakiś sposób narzucone poprzez reklamę czy inny sposób. Ostatecznie armia ludzi wzbogaca firmy farmaceutyczne które i tak mają nas w nosie jako człowieka, - oni widzą w nas wszystkich wyłącznie konsumenta. No nabieramy się na kolorowe reklamy i inne bzdety. Nie powiem że nie są to dobre rzeczy ale za mało dobre aby je brać na poważnie. Są o wiele lepsze, pewniejsze , sprawdzone przez dziesięciolecia , które zapewniają nam faktycznie to co potrzebujemy, a dodatkowo na tym jeszcze zarabiamy. Poznałem tego masę nie tylko ze względu na swoje zdrowie ale i pod kątem możliwości zarobienia, z tego wszystkiego po solidnym przesianiu została na rynku tylko jedna firma NS i możecie znaleźć ją tu - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 6:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 25, 2015 6:45 am
Postów: 8
Cześć ;) nie wiem jak zrzucić 10kg, ale wiem że Therm Line Fast pomaga. Mam siedzącą pracę , cały dzień przy komputerze ;/ więc odruch podjadania jest mimowolny. To ciasteczko , to chipsy itp . w zimie to człowiek sobie tłumaczy ,a zima to każdy ma większy apetyt , aż w końcu człowiek przybiera na wadzę z 5, 6 kg. masakra . próbowałam stosować diety , głodówki , jakieś oczyszczanie dietą kapuścianą ;/ ale nic zero efektu. W aptece polecono mi Therm Line Fast. pomyślałam co mi szkodzi . Zażywam już 3 tydzień i schudłam 2,5kg. przede wszystkim mam mniejszą chęć podjadania , oprócz tego ostatni posiłek jem o 19 i widzę efekty ;) Polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 12:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 15, 2015 11:57 am
Postów: 3
Teraz tych suplementów na rynku jest tyle, że nie wiadomo co wybrać. Ja szukałam czegoś naturalnego i trafiłam na tabletki z zielonego jęczmienia Green Barley Slim. Faktycznie jest to produkt w 100% i bardzo bogaty w swoim składzie w przeróżne witaminy i składniki mineralne, zaczęłam stosować oczywiście wraz z dieta i ćwiczeniami i mam 5 kg mniej w miesiąc, więc działa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 2:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 08, 2015 10:40 am
Postów: 7
Jak młody jęczmień, to tylko w proszku. Nie wierzę w tabletki, nie wiadomo co oni tam jeszcze wkładają. Jednak jak widzę "trawę w proszku", która mogę sobie dodac do koktajlu, to czuję się jakoś lepiej i zdrowiej psychicznie :D Ja polecam taki:
http://xn--mojezdjcieonline-sec.pl/mlody_jeczmien.html
jestem bardzo zadowolona :)

_________________
Zapraszam na mojego bloga o zdrowym stylu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 9:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
najzdrowszy jest ruch i zbilansowana dieta. Suplementy to nabijanie w kabzę wielkim producentom

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności