Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 3:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 21, 2013 3:33 pm
Postów: 2
Ja szukając artykułów na temat wspomagania odchudzania trafiłam ostatnio na fajny serwis http://nutrina.pl/ . Jest tam sporo artykułów dotyczących takich środków, jak również samych konkretnych suplementów. Mam zamiar w najbliższym czasie zamówić sobie jeden z nich, gdyż już od trzech miesięcy staram się zrzucić parę kilo i nie widzę większych rezultatów. Same ćwiczenia i dieta nie pomagają mi w zadowalającym stopniu, gdyż mam chyba zbyt słaby charakter i podjadam miedzy posiłkami. Suplement redukujący mój apatyt według mnie byłby idealnym rozwiązaniem.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 9:30 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 18, 2012 12:15 pm
Postów: 45
Czy ktoś używał tego preparatu? Jednak zanim go kupię wolałabym poznać opinie innych użytkowników. Jaki koszt jest tego preparatu i przez jaki okres czasu należy go stosować, aby były widoczne efekty?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 11:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 29, 2013 11:11 pm
Postów: 8
Witam, ze swojej strony moge polecic sklep w którym znajdziesz sporo suplementow wspomagajacych odchudzanie www.naturalnie24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 11:38 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Polecam kwasy omega-3. Ale nie w formie farmaceutyków, ale zdrowej diety - więcej ryb i olejów roślinnych (2 łyżki oleju rzepakowego pokrywa dzienne zapotrzebowanie w kwasy omega-3).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 8:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 18, 2012 12:15 pm
Postów: 45
No tak, wiadomo, że najlepiej to zacząć zdrowe odżywianie, zamiast brać tabletki, ale niestety w dzisiejszych czasach coraz mniej czasu na przygotowywanie posiłków i najprościej wziąć tabletki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 4:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Cze 16, 2013 4:40 pm
Postów: 20
Ja mam swój sprawdzony sklep z suplementami diety :) tj. www.naturalnie24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 11:49 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

O suplementach diety już gdzieś pisałem. Niestety czasem okazuje się że te przereklamowane środki to tylko pic na wodę, fotomontaż. Większość tych medykamentów oparta została na tzw efekcie placebo, działa nie lek, ale wiara przyjmującego go pacjenta w efektywność terapii. Duże znaczenie ma tu oczywiście odpowiednio ubrana w słowa sugestia ze strony producenta takiego, czy innego cudownego specyfiku o rzekomo szybkim i wyjątkowo skutecznym działaniu. Tak więc siła reklamy jest wielka, a jakie skutki, to już odrębna kwestia.
Tak w ogóle to po co się odchudzać? Bo taka jest moda? Bo dobrze mieć zgrabną sylwetkę na lato i nie tylko na lato?
Ludzie Puszyści wcale nie ustępują wyglądem tym Szczupłym, a w dodatku są bardziej mili, sympatyczni i co się liczy najbardziej ludzcy. Mimo paru dodatkowych kilogramów łatwo nawiązują kontakty i dają się lubić. A teraz słowo do Pań, Moje Drogie przestańcie przesadnie przejmować się swoim pulchniutkim wyglądem. Są mężczyźni, dla których Kobieta musi mieć trochę ciałka tu i ówdzie. Jak to śpiewał Rudi Szubert w swym przeboju "Kochanego ciałka nigdy nie za wiele..."
Przesadnie dbając o sylwetkę można się tylko nabawić chorób np popaść w anoreksję. Dlatego odradzam takie postępowanie. Lepiej pogodzić się z Matką Naturą nie próbując nic zmieniać na siłę.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 8:21 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 18, 2012 12:15 pm
Postów: 45
Jeśli chodzi o odchudzanie w większym stopniu chodzi o lepsze samopoczucie osoby, wiadomo im mniej ważymy lepiej się czujemy, wzrasta nasza samoocena.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 2:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sie 04, 2013 2:15 pm
Postów: 3
WItam,

ja polecam MonaVIE RVL, te koktajle są smaczne i wykorzystujemy te dobre kalorie, dzięki czemu zamiast pustych kalorii, dostarcza się wartościowe składniki odżywczych.Każda porcja to ekwiwalent przeciwutleniaczy zawartych w ponad 10 porcjach owoców i warzyw. Ponadto, koktajl ma w sobie błonnik probiotyczny, dla zdrowego funkcjonowania układu trawiennego, oraz białko serwatki, dla utrzymania masy mięśniowej. Pomaga skutecznie kontrolowac wagę ciała
i naturalnie ograniczyd apetyt, bo pijąc koktail nie chce się jeść a organizm jest odżywiony.
Można kupic na stronie
monavievo.com/preferred/signup/item_list.asp
Pozdrawiam:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 6:01 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Lemonka raz napisała m.in.:
Cytuj:
Ja tam sceptycznie podchodzę do tych wszystkich specyfików.. Na niektórych działają na niektórych nie


To zauważa wiele spostrzegawczych osób... producenci chcą sprzedać jak najwięcej... są zadowoleni gdy ktoś kupi chociaż raz...
Ja nie jestem zwolenniczką "proszków"... ale np. Vital 0 (calivita) i Kelp ( WalMark... bo z morszczynem pęcherzykowatym) dla siebie (mam grupę krwi 0Rh-) kupuję, bo są sprawdzone i zalecane dla "zerówki" (na stronie dadamo.com i w literaturze propagującego od prawie 20 lat BTD Dr Petera J.D'Adamo).
Właśnie dlatego proszę usilnie... aby wszyscy polecający coś z własnego doświadczenia pisali jakich grup krwi dotyczy pozytywne działanie... Zwykły człowiek musi się jakoś bronić i do reklam podchodzić z rezerwą... chyba że chce coś sprawdzić na własnej skórze... bo wcześniej nie zrobili tego inni...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 1:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 19, 2013 1:05 pm
Postów: 6
Jeśli chodzi o suplementy wspomagające odchudzanie, to ja mogę polecić zieloną kawę:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 9:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 28, 2013 9:27 pm
Postów: 2
Ja w trakcie odchudzania polecam produkty synergy (strona internetowa: pl.synergyworldwide.com). Nie dość, że wspomagają organizm, pomagają mu się zregenerować, to jeszcze wspomagają w walce z różnymi chorobami.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 2:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 21, 2013 10:55 am
Postów: 3
Radzę skupić się najpierw na odpowiedniej diecie i treningowi. Bez tych 2 elementów, wydawanie kasy na suplementy mija się z celem. Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale trzeba umieć z nich korzystać. Nie myśleć w cudowne działanie suplementów bez w/w elementów. Jak już miałbym coś wybrać to byłaby to karnityna (działająca przy treningu aerobowym)

_________________
getfit.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 12:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 17, 2014 12:34 pm
Postów: 17
Ja polecam także wybrać suplement który skutecznie uwolni nas od stresu oraz zmęczenia,warto wybrać Hepi24.pl i w pełni odetchnąć. Nie koliduje z żadną dietą,więc o to możemy być spokojni.

_________________
www.Hepi24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Śro Lut 05, 2014 8:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 31, 2014 10:59 pm
Postów: 14
Miejscowość: Portlaoise
Polecam suplementy MonaVie!!
Wspomaga spełnienie potrzeb żywieniowych Twojego organizmu. Monavie jest pyszną kompozycją, składającą się z brazylijskiej jagody açai – jednego z najcenniejszych skarbów natury – oraz 18 innych niezwykle wartościowych owoców. Soki Monavie dostarczają przeciwutleniaczy, w tym naturalną witaminę C, która pomaga redukować ilość wolnych rodników w organizmie.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rVBJbw1FRhg
monaviejuice@wp.pl (e-mail kontaktowy)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności