Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:54 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 3:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 04, 2014 10:52 am
Postów: 16
Biczyk napisał(a):
Te całe oczyszczanie organizmu to mit Internetu. Jak chcesz usunąć z organizmu toksyny to musisz SCHUDNĄĆ bo toksyny gromadzą się w tkance tłuszczowej. Jednocześnie zażywając coś na wspomaganie wątroby by szybko i zgrabnie neutralizowała toksyny, np. sylimaryna z ostropestu plamistego. W tym celu spożywa się około 140 mg sylimaryny - można kupić lek w tabletkach Sylimarol lub Silimax albo po prostu kupić ostropest, mielić sobie w młynku do kawy i dodawać do ciasta, jogurtu, sałatki. W ziarnie jest 2-3% sylimaryny więc łatwo sobie obliczyć ile musimy zjeść ziarna dziennie by spożyć te 140 mg sylimaryny. Tutaj jest artykuł poświęcony temu tematowi: http://plaszczoobrosla.blogspot.com/2014/08/sylimaryna-sylibina-ostropest-plamisty.html

Także w żadne hity typu ''kup nasz super preparat żeby się oczyścić z toksyn!'' nie wierzcie. Tak samo z usuwaniem blaszki miażdżycowej to zbyt poważna sprawa by byle preparat był w stanie to usunąć.


Super hiper leki nigdy nie pomagają. Ja mogę ze swojej strony polecić zwykłe naturalne oczyszczanie organizmu. Woda z sokiem z cytryny. Albo jeden dzień postu.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 1:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 23, 2014 11:56 am
Postów: 9
puszek napisał(a):
Moja mama właśnie rozpoczęła kurację colonpack. Zmaga się od jakiegoś czasu z problemami gastrycznymi i dietetyk zalecił jej oczyszczenie. Mam nadzieję, że jej również pomoże...


Pod koniec zeszłego roku stosowałam kurację colonpackiem. Pomógł, dolegliwości ustały, ale wiadomo, ruch, dieta, dużo wody tez są ważne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 10, 2015 2:02 pm
Postów: 3
Najlepszy sposób na oczyszczanie organizmu to szklanka wody z cytryną na czczo, zielone szejki 1 x dziennie (np. szpinak, jarmuż, limonka) i owoce jagodowe + błonnik i dużo wody. Owoce jagodowe, a w nich polifenole i wysoka zawartość antocyjanów, sprawiają, że oczyszcza się krew, a dzięki temu cały organizm. Jak nie ma dostępu do świeżych to można jeść mrożone, a jak się nie ma dla nich miejsca w codziennej diecie albo zwyczajnie nie lubi się ich smaku to można sięgnąć po suplement, np. Golden Aronia - skoncentrowany ekstrakt z aronii, goji, aceroli i acai. Błonnik to zaś detergent dla naszych jelit, który trzeba spłukać odpowiednią ilością wody, żeby mógł wymiatać złogi z jelit :)

Post od czasu do czasu też jest bardzo pomocny :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 8:05 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 13, 2014 1:39 pm
Postów: 9
Wodę z cytryną na czczo piję już od dłuższego czasu. Zastanawiam się jednak cały czas nad tą kuracją colon pack...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 1:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2015 1:17 pm
Postów: 6
Czy ktoś mógłby przybliżyć oczyszczanie za pomocą cytryn, samych cytryn. Pamiętam, że ten sok piło się przez kilka dni w różnych ilościach. Ale nie pamiętam dokładnie jakich ;]

_________________
http://dailyhelp.eu/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 4:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2015 4:04 pm
Postów: 37
Także piję wodę z cytryną, zauważyłam że cera mi się poprawiła :)

_________________
http://cmp.med.pl/pl/placowki-medyczne/cmp-ochota


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 5:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 07, 2015 11:09 am
Postów: 9
Witam! Oczyszczanie organizmu warto rozpocząć od zmiany nawyków żywieniowych i postawienie na zdrowe odżywianie. Warto także pomyśleć o odrobinie ruchu i aktywności fizycznej. Dobrym dodatkiem będzie także sięgnięcie po Błonnik Witalny. Jego stosowanie pozwala usunąć zalegające w organizmie toksyny i złogi, które powodują często wzdęcia,
przybieranie na wadze, złe samopoczucie i apatię. Kolejne korzyści z jego przyjmowania sprawiają, że pozwala on zgubić także zbędne kilogramy bez szkody dla organizmu. Zyskuje się
energię do działania, lepszy wygląd skóry, włosów i paznokci. W sposób nieinwazyjny wspomaga się profilaktykę nowotworu przewodu pokarmowego. Więcej informacji temat działania Błonnika Wtalnego można znaleźć na stronie internetowej czystejelito.eu

Pozdrawiam sercecznie
Jolanta Piwowarczyk
Online Ekspert marki Mapa Zdrowia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 8:12 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 14, 2015 7:41 pm
Postów: 5
A co sądzicie o wspomagania oczyszczania organizmu naturalnymi suplementami diety? Ja myślę że można słusznie się wspomagać, podczas detoksykacji używałam Detox Formula z Avity. Jak myślicie, czy słusznie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 9:07 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
ja bym raczej odradzal takie suplementy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Lis 18, 2015 3:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 12:41 pm
Postów: 53
A ja polecam zakup zwykłego jonizatora. Ja pijąc taką wodę czuje zdecydowaną poprawę. http://soczystyekoblog.pl/jonizatory-wody-ptv-kl-i-aquator-silver/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 12:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 30, 2015 9:36 am
Postów: 3
Witam. Jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu to ja również polecam wodę mineralną. Od niedawna zaczęłam stosować chlorellę. Podobno ma ona dobroczynny wpływ na naszą energię, samopoczucie i oczyszcza z toksyn. Trzeba tylko kupić produkt oryginalny. polecam sklep http://startpozdrowie.eu/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 1:02 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Woda mineralna to tylko jeden z kilku sposobów oczyszczania organizmu,akurat bardziej skutecznego. Polecam też dobrą i zdrową dietę na bazie ekologicznych produktów,które znajdziecie na ZielonySmak.pl

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Lip 20, 2016 9:55 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 20, 2016 9:48 am
Postów: 1
A ja na oczyszczanie organizmu z czystym sumieniem mogę polecić matę z hydromasażem ze strony fotele.com
Nabyłam ją w sklepie stacjonarnym w Warszawie, w Blue City. Dostałam też całą książeczkę o kąpieli perełkowej i zastosowaniu różnych olejków, które w inny sposób wpływają na organizm. Po kilku tygodniach poczułam poprawę. Czułam się bardziej "lekka", świeża i wypoczęta. To jest naprawdę genialne uczucie i polecam tę matę z całego serca. Pozdrawiam. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:08 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Jeżeli mowa o oczyszczaniu organizmu z toksyn,to polecam zerknąć na wątek który już istnieje na forum,można dowiedzieć się z niego wielu ciekawych rzeczy;
http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=915&p=25115#p25115

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 9:22 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Ja oczyściłam się z tłuszczu i nadmiaru wody dzięki therm line fast. Suplement pomógł mi schudnać z 1,5kg na tydzień. To była dla mnie Rewelacja ! Czułam się lekko i zdrowo. Dieta też zrobiła swoje.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności