Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 5:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 5:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 12, 2013 5:56 pm
Postów: 1
Ile jestem w stanie schudnąć stosując się diety 1500kcal, 2x ćwicząć na siłowni zestawy aerobowe, oraz codziennie A6W + przysiady. Dodam jeszcze, że mam sporą nadwagę i młody wiek. Proszę o szczere odpowiedzi ;) mam 18 lat, 91kg i 170cm


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 9:47 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 9:21 am
Postów: 3
To ile schudniesz to nikt nie wie bo to zależy indywidualnie od organizmu, trybu życia i aktywności fizycznej. Każdy organizm chudnie na swój sposób i nie ma na to jakiejś tabelki która powie Ci ile schudniesz.

_________________
[size=150]Zobacz Jak Maria S. Schud


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Pią Maj 24, 2013 1:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 07, 2013 12:50 pm
Postów: 13
Ja zaczęłam przyjmować C.L.A. Z ZIELONĄ HERBATĄ GAL. Substancje czynne, pochodzące ze składników preparatu, w połączeniu z właściwą dietą wykazują działanie wspomagające proces redukcji tkanki tłuszczowej. I schudłam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 3:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Cze 16, 2013 4:40 pm
Postów: 20
Ja gdy sie odchudzałam stosowalam naturalny błonnik Nopalin - http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin
spróbuj tez, a na pewno to pomoże Ci schudnąć


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 4:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Tutaj mogę się zgodzić z powyższymi opiniami,nikt nie napisze Ci ile dokładnie możesz schudnąć,każdy organizm zareaguje inaczej na dietę oraz ćwiczenia. Dołóż do tego jeszcze basen,to też idealny sposób na to aby pozbyć się tłuszczu.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Śro Lip 31, 2013 1:39 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 19, 2013 2:53 pm
Postów: 10
Walczę z kilogramami na różne sposoby, ale nigdy nie jestem w stanie przewidzieć jakie efekty przyniesie dana metoda, trochę biegam i pracuję z hantlami, ale też w międzyczasie ćwiczę z piłką rehabilitacyjną, więc dokładnie nie jestem przewidzieć ile kilogramów i jak szybko zrzucę, niestety...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 11:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 19, 2013 10:37 am
Postów: 1
Zgadzam się - odchudzanie to nie tylko kwestia indywidualna, ale i proces. Zrzucenie szybko kilogramów nie jest wcale zdrowe, dlatego poleca się masaże, które również przyspieszają metabolizm, no i ujędrniają skórę. Ja wybrałam Centrum Estetyki Ciała i polecam masaże - zrzuciłam parę kilogramów (zaczęłam biegać), ale co fajniejsze - mam teraz gładkie uda i pupę:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 2:47 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Przede wszystkim musisz być wytrwała i konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu. dzięki temu z pewnością uzyskasz efekt i schudniesz,pomoże Ci w tym dobra dieta bez której ani rusz.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 3:07 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Zgadzam się z przedmówcami. To ile schudniesz zależy tylko i wyłącznie od ciebie, a przede wszystkim twojego organizmu. Każdy człowiek ma różnie przebiegający proces przemiany materii i to dlatego jednemu wystarczą spacery i niewielka ilość ruchu, a drugi musi włączyć odpowiednią dietę i bardziej zintensyfikowane ćwiczenia. Są też ludzie, którzy po prostu mają taką urodę, są otyli i będą otyli choćby nie wiem co robili.
Moja znajoma przez rok czasu stosowała dietę o nazwie piramidka. Po prostu nie jadła słodyczy i produktów mącznych. Okazało się że po tym czasie schudła ok 20kg.
Inny sposób zastosował mój dobry znajomy. Otóż codziennie aplikował sobie on intensywne spacery ok 10-15 kilometrowe, a przez ok 3 dni pił tylko wodę, nie spożywając pokarmu. W tym czasie spadł on z wagi ok 12kg z 90 na 78kg.
Oczywiście nie proponuję głodówek, ani karkołomnych ćwiczeń, ale odpowiednia, znormalizowana dieta i ruch na świeżym powietrzu nigdy nikomu nie zaszkodziły.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 12:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 23, 2013 3:20 pm
Postów: 2
niby są kalkulatory ile możesz schudnąć przy danych założeniach, ale wszystko jest zależne od bardzo wielu czynników. m.in wieku, częstotliwości ruchu, pracy etc.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 8:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 07, 2013 2:08 pm
Postów: 3
Nie ważne jak szybko schudniesz i ile, ważne żeby osiągnąć cel na zawsze. Nie patrz na innych tylko rób swoje. 4 kg na miesiąc to jest maksimum jakie bezpiecznie można chudnąć. Jeśli się postarasz to w pół roku spokojnie możesz schudnąć 20 kg - mnie się tak udało:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 7:38 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 24, 2013 7:11 pm
Postów: 3
Niestety nie da się jednoznacznie określic ile schudniesz, to wszystko zależy od organizmu. Ale warto się przyłożyć, bo taka dieta powinna przynieść efekty :)

_________________
http://www.polisynazdrowie.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 9:49 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 08, 2014 9:53 pm
Postów: 9
Witam,
Cały czas waham się, czy skorzystać z oferty Q-Institute. Klinika oferuje zabieg kriolipolizy (odchudzanie zamrażaniem komórek ). Koleżanka poleciła mi tą klinikę. Czy ktoś z Państwa korzystał z zabiegów odchudzających? Proszę o porady.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 6:37 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Minęło już trochę czasu,wiec jeżeli w dalszym ciągu zaglądasz na forum i stosujesz dietę to napisz czy udało Ci sie osiągnąć jakiś efekt i czy już widoczne są postępy,czekamy na Twoją odpowiedź.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ile jestem w stanie schudnąć?
PostWysłany: Śro Mar 19, 2014 10:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 08, 2014 9:53 pm
Postów: 9
Witam,
postanowiłam skorzystać tej z oferty.. Długo się zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że raz się żyje :) Efekty już są dość widoczne, czekam na to jak będzie się moje ciało dalej zmieniać.. W tej chwili straciłam w udach 2 cm.. w brzuchu 4 :) Bałam się, ale jak widać było warto :D Trzymaj się i powodzenia :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności