Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 7:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 6:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
Jestem w trakcie walki z cellulitem czwarty zabieg mam za sobą. Fale radiowe RF to nowość w salonie Futuro w Wawie bardzo przyjemny zabieg rzeczywiście widać efekty u mnie szczególnie widoczny na brzuchu mniej tłuszczyku a skóra bardziej jędrna i elastyczna a lato tuż tuż...... szczególnie polecam trwa teraz promocja na ten zabieg !https://www.facebook.com/pages/Salon-Urody-Futuro/228866363926354?hc_location=timeline


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 1:11 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Gdzieś tu czytałem już o pilingu kawowym jako samodzielnej walce z cellulitem. Można to wykorzystać w warunkach domowych. Sposób jest bardzo prosty. Wystarczy tylko wypić filiżankę zaparzonej kawy, a fusy wymieszać z balsamem do ciała. Taką miksturę wmasowujemy następnie w miejsca zmienione. Efekt ponoć murowany.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 4:53 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Cze 16, 2013 4:40 pm
Postów: 20
cześć. Ja i wiele moich kolezanek stosujemy http://naturalnie24.pl/sklep,14,82,c-rx-cream-_krem-antycellulitowy_-150ml


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 2:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 17, 2013 2:40 pm
Postów: 2
Wydaje mi się, że to jaki zabieg okaże się skuteczny to zależy od tego jak zaawansowany jest cellulit i jakie są jego przyczyny. Słyszałam o zastosowaniu masażu bańką chińską oraz rollmasażach. A w gabinecie dr Tilszer leczą cellulit mezoterapią, cellulolopozą i czasem lipozą. Z tego co wiem bardzo skutecznie. :) Tu info: http://www.medycynaestetyczna.com/zabiegi/cialo/leczenie-cellulitu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 5:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Jeżeli ktoś z Was szuka dobrego salonu kosmetycznego oferującego profesjonalne zabiegi,również walkę z cellulitem,to zapraszam do nas Juvital.pl w razie pytań chętnie odpowiem na forum.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 4:08 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
dany10 napisał(a):
Witam

Gdzieś tu czytałem już o pilingu kawowym jako samodzielnej walce z cellulitem. Można to wykorzystać w warunkach domowych. Sposób jest bardzo prosty. Wystarczy tylko wypić filiżankę zaparzonej kawy, a fusy wymieszać z balsamem do ciała. Taką miksturę wmasowujemy następnie w miejsca zmienione. Efekt ponoć murowany.
Pozdrawiam
dany


Ja robię peeling nieco inaczej - wsypuję kawę świeżą, nie zaparzoną i zamiast balsamu daję olej rzepakowy, bogaty w witaminę E, która ujędrnia skórę. I taką mieszanką masuję się pod prysznicem. Gwarantuję, że w kwestii antycellulitowej działa cuda :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 2:42 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Sam peeling jako część walki z cellulitem to dobra opcja,ale nie zawsze będzie to skutecznym rozwiązaniem. Proponuję także uprawiać sport,przede wszystkim basen oraz biegi.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 11:12 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 29, 2012 1:10 pm
Postów: 7
Miejscowość: Krak
Na falach radiowych rf nie byłam, ale zastosowałam inny skuteczny zabieg, który chciałabym zarekomendować kobietom z cellulitem. Poradziłam sobie z nim w ten sposób, że jeszcze w listopadzie zaczęłam chodzić na zabiegi do kliniki Medycyna Młodości prowadzonej przez miłą doktor Brumer. Wizyty polegały na tym, że doktor wprowadzała mi pod skórę dwutlenek węgla CO2, który - jak to doktor ujęła - miał wyprasowywać moją skórę na udach. Bardzo się bałam, że będzie strasznie bolało, ale na szczęście było to bardziej delikatne szczypanie niż ból. Najważniejsze, że PODZIAŁAŁO!!! Po tych ponad dwóch miesiącach widzę duuużą różnicę w wyglądzie skóry na udach:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 11:47 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Mezoterapia podobno jest bardzo skuteczna, ale stosowana zbyt często potrafi wyrządzić więcej szkód niż ewentualnych korzyści. Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego że kobiety lubią być piękne, ale czy warto aż tak ryzykować?
Dobrym rozwiązaniem w dodaniu jędrności skórze i zarazem dobrego wyglądu jest drenaż limfatyczny. Głęboki masaż poruszający i pobudzający krążenie chłonki poprzez nią ma działanie oczyszczające i redukujące tkankę tłuszczową.
Trzeba też zdać sobie sprawę z tego, że z wiekiem skóra staje się mniej jędrna i czasem niestety obwisła. Dzieje się tak dlatego, że ubywa nam białek w organizmie warunkujących dobry wygląd skóry, czyli elastyny i kolagenu. Dobrze więc jest czasem pomyśleć o ich uzupełnianiu.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 12:05 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 14, 2014 11:57 am
Postów: 1
Moim zdaniem najważniejszy jest ruch i zdrowia dieta.

_________________
www.spij-zdrowo.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 1:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 17, 2014 12:34 pm
Postów: 17
Zgadzam się,najważniejszy jest tutaj ruch oraz aktywność fizyczna: basen,bieganie,rower czy fitness będą wskazane no i też rzecz jasna dobra dieta. Jeżeli połączymy te wszystkie elementy to na pewno prędzej czy później otrzymamy efekt.

_________________
www.Hepi24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 10:25 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 09, 2014 1:17 pm
Postów: 11
Ciekawe są wasze posty, ja miałam zawsze z tym problem i od razu napiszę, że nie wszystkim pomaga dużo ruchu, bo zawsze byłam aktywna, codziennie ćwiczę i nie pomogło :) Wcieram w siebie różne takie kremy, nie ma cudów. Dorzuciłam ostatnio zdrową dietę, zobaczymy jak będzie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 9:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2014 9:10 pm
Postów: 38
Myślę że to nigdy nie będzie wyrównana walka a działać trzeba po prostu z każdej strony atakując;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 12:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Zgadza się,ta walka nigdy nie jest wyrównana,co w praktyce wcale nie oznacza że nie można jej wygrać. Podstawą jest dieta plus aktywność fizyczna wraz z kilkoma zabiegami w studiu kosmetycznym,wtedy na pewno możemy liczyć na pozytywne efekty.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak walczysz z cellulitem?
PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 1:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 23, 2014 12:50 pm
Postów: 33
W walce ze skórką pomarańczową dobrą bronią jest orbitrek - wspomaga spalanie i poprawia krążenie, w wyniku czego ciało staje się bardziej jędrne. Dodatkowo nie obciąża on stawów i dba o kompleksowy trening - pracują zarówno dolne, jak i górne partie mięśni. Więcej o samych zaletach orbitreka możesz przeczytać w tym artykule: http://www.abcfitness.pl/artykul/6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku/. Warto dołożyć do tego regularne masaże oraz oczywiście świadome odżywianie i efekty przyjdą szybko :).

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
www.abcfitness.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności