Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 11:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: sklep zielarski
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 3:54 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Cze 16, 2013 4:40 pm
Postów: 20
czesc :) na stronie www.naturalnie24.pl znajdziecie wiele naturalnych suplementów diety, które pomoga Wam zadbac o Wasze zdrowie :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 4:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Jeżeli ktoś z Was szuka dobrego salonu kosmetycznego,to warto zajrzeć także na naszą stronę Juvital.pl służymy radą oraz pomocą,wykonujemy także profesjonalne zabiegi.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 4:09 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Trzeba jednak napisać wyraźnie - jak naturalny by on nie był, to wciąż tylko suplement naturalnych składników...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 1:47 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Nie bardzo rozumiem wypowiedzi zamieszczonych w tym wątku. Tytuł wątku sugeruje że może tu chodzić tylko i wyłącznie o charakterystykę sklepów zielarskich, a nie o reklamę salonów kosmetycznych, czy punktów handlowych z suplementami. Tu na takie coś po prostu nie ma miejsca.
Jeżeli chodzi o typowe sklepy zielarskie to trzeba stwierdzić, że pojawiło się ich w ostatnim czasie tak wiele jak grzybów po deszczu. Niestety kompetencja sprzedawców zatrudnionych w tych sklepach nie idzie w parze z ich powstawaniem. Bo jeśli się ktoś już podejmie pracy w tego rodzaju działalności powinien mieć moim zdaniem choćby elementarny zasób wiedzy na temat ziół i ich zastosowania w poszczególnych jednostkach chorobowych. Z przykrością muszę zauważyć jednak, że w ówczesnych czasach tak się nie dzieje. Raz dlatego, że powstało wiele tzw gotowców, zawierających różne kompozycje dobranych już ziół i jak się pyta o zastosowanie jednego ich elementu niekiedy nie można uzyskać satysfakcjonującej odpowiedzi. Dwa że być może właśnie ze względu na teraźniejsze czasy sprzedawcy nastawiają się tylko na zysk, a więc bardziej na ilość niż na jakość usługi. Pytanie które nasuwa się tutaj brzmi: A co się stało z wiedzą naszych prababek, przekazywaną z pokolenia na pokolenie poprzez mnichów klasztoru Dobrych Braci (Bonifratrów) od 1540 roku, czy poprzez zakonników klasztoru Benedykta z Nursji (Benedyktynów) w czasach późniejszych, którą zebrał i stosował również Theophrastus von Hohenheim znany bliżej jako Paracelsus? Co wpłynęło na to, że niestety ona nie przetrwała, a przynajmniej nie tak jak w czasach św. Inkwizycji? Czy progres nie stał się rzeczywiście pierwiastkiem regresji, czyli uwstecznienia? Otóż wydaje się, że rzeczywiście tak. W tej sytuacji jeszcze bardziej w tym aspekcie wydaje się niepewna przyszłość. Obyśmy tylko nie wrócili w tym naszym zapatrzeniu w ekonomię własnego interesu w czasy taumaturgizmu, w których tylko cud mógłby uzdrowić hipokratejską szkołę leczenia. O tempora o mores chciałoby się dzisiaj zakrzyknąć.
Mimo to uważam że nie warto tracić nadziei w nadchodzące jutro, bo w końcu cóż innego nam pozostaje jak nadzieja i wiara.
I tego życzę każdemu. I, bym zapomniał, jeszcze miłości oczywiście.
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Śro Wrz 11, 2013 9:38 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Zależy na jakiego sprzedawcę trafisz. Do sklepu, w którym kupuję ekologiczną żywność (internetowy, ale nie podam adresu, skoro reklam nie lubisz ;) ) ekologiczne zioła i przyprawy dostarcza facet, który właśnie ową wiedzę prababek i babek naszych ma w małym palcu i bardzo chętnie doradza co i jak. Miałem z nim kiedyś do czynienia, jak odbierałem swoje zamówienie.
Więc nie jest chyba tak źle, tak jak w każdej branży, są lepsi i gorsi :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 10:40 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
sklep zielarski bardzo fajny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 12:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 12:42 pm
Postów: 6
Polecam zamieścić swoją ofertę na http://www.favore.pl/
Ja rozprowadzam naturalne kosmetyki i ta stronka bardzo pomogła mi w sprzedaży :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:05 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Warto odwiedzić również naszą stronę Skworcu.com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór herbat oraz kaw smakowych yerba Mate w niższej cenie. Zapraszamy:)

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Śro Lis 25, 2015 12:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 25, 2015 11:34 am
Postów: 1
Miejscowość: Krak
Witam serdecznie,
Chciałbym serdecznie zaprosić do internetowego sklepu zielarsko-drogeryjnego kromed.net gdzie znajdziecie Państwo najwyższej jakości zioła lecznicze, preparaty ziołowe, kosmetyki naturalne, suplementy diety oraz artykuły spożywcze. Znajdziecie u nas codzienne promocje oraz rabaty dla stałych i nowych klientów. Osoby z Krakowa i okolic zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

Zapraszamy serdecznie!
Sebastian

_________________
Sklep zielarsko drogeryjny - kromed.net


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 1:06 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Ja z kolei mogę polecić ZielonySmak.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór zdrowych,ekologicznych produktów żywności do swojej diety:)

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 4:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Hej, jeśli chodzi o zioła na odchudzanie to są one coraz częściej stosowane i mają naprawdę dobre skutki ponieważ nie powodują innych skutków ubocznych. Ostatnio zetknąłem się ze stronom http://beactive.pl/odchudzanie/ziola-na-odchudzanie-najlepsze-rozwiazania Polecam wszystkim do poczytania. Wiele ciekawych porad odnośnie ziół na odchudzanie:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 9:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 9:00 am
Postów: 7
Witam. Od kiedy więcej zaczęłam się interesować zdrową żywnością, zmniejszyłam zużycie soli i właśnie zaczęłam stosować zioła i przyprawy ekologiczne i bardzo sobie chwalę tą zmianę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 10:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2015 10:12 pm
Postów: 7
Ja mogę polecić super sklep, w którym sprzedają tylko naturalne suplementy. Jest to http://www.naturala.pl/. Już nie raz tam kupowałam i jestem zadowolona z zakupów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 1:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Gru 11, 2015 12:48 pm
Postów: 26
Dzięki za namiary,właśnie czegoś takiego szukałam,czyli dobrych sklepów z naturalnymi ziołami,które ciężko jest spotkać w aptece czy sklepach stacjonarnych.

_________________
www.Florian.pl - restauracja Warszawa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sklep zielarski
PostWysłany: Nie Gru 20, 2015 12:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 26, 2015 5:16 pm
Postów: 13
Hej! Czy w Lublinie zna ktoś jakiś dobry sklep zielarski? :)

_________________
Alicja

slpn.pl
promater.pl
www.mamaebaby.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności