Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 11:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kangen
PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 9:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 16, 2013 5:06 pm
Postów: 1
Witam was wszystkich serdecznie jestem tutaj na forum zupełnie nowy, ale chciałbym podzielić się z wami moim ciekawym odkryciem, nie wiem czy słyszeliście kiedy kol wiek o kangen i co to jest?
otóż to : Kangen to woda, ale nie jest byle jaką wodą mój przyjaciel który ważył ponad 130 kg
w ciągu trzech miesięcy bez zmieniania diety pijąc regularnie Kangen obniżył swoją wagę o około 30 kilogramów to było dla mnie istnym szokiem gdy po trzech miesiącach sprawdziliśmy rezultaty działania tej wody. A rezultaty podjęte po 3 miesiącach picia wody, przerosły moje najśmielsze oczekiwania pod każdym względem, słuchając kolegi gdy mówił ze czuje się całkiem inaczej
dużo lepiej zdrowiej,czyściej,ze zaczął trenować,biegać,nie mogłem w to uwierzyć.
Zacząłem troszkę na ten temat czytać i interesować się , ciekawostką natomiast jest to ze gdy rodzimy się i przyjmujemy mleko matki to tylko i wyłącznie wtedy mamy styczność z pełno wartościowym wodorem który jest bardzo cenny dla naszego organizmu, wraz z przyjacielem
odkryłem doskonałość wody Kangen,nie wiem jak na to zareagujecie, jeśli chcielibyście dowiedzieć się
coś więcej na temat wody Kangen to odsyłam was do tej strony www.zdrowa-woda.org
gorąco zachęcam was do przeczytania strony być może będziecie chcieli tez zmienić coś w swoim życiu, pamiętajmy zdrowie to podstawa długowieczności . Cześć


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kangen
PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 1:18 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Jeżeli kangen to jak nazywasz pełnowartościowa woda, to ja muszę wyznać że czasami picie zwykłej wody może dać podobne rezultaty. Ja w ciągu zaledwie tygodnia spadłem z wagi ok 12kg jedząc bardzo niewiele, spacerując i co najważniejsze, pijąc wodę mineralną w dużych ilościach, która skutecznie wypełniając żołądek pozwalała zapomnieć o głodzie. Dlatego wierzę w to że podobnie może być z kangenem.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów tobie i koledze.
dany


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności