Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 6:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 30, 2016 10:24 pm
Postów: 4
Jeśli ktoś chce skorzystać z porad dietetyka to tylko chwalić. BRAWA :) Przynajmniej unikniesz pomyłek diet, a przy okazji oszczędzisz zdrowie. A jeszcze lepiej jeśli to będzie dietetyk, który wie co to badania genetyczne np. igenesis (te akurat są najdokładniejsze). Wówczas ustali taka dietę, że mucha nie siada. Wiesz co masz jeść, bo geny to przetworzą, a co nie jeść bo będzie zbędny kłopot. Najlepiej poczytać o tym w internecie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 10:18 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Dietetyk oczywiście pomoże, jednak nie wiem czy konieczne jest robienie takich badań. Ludzie nigdy ich nie robili, a teraz znowu jakaś śmieszna moda. :roll:

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 2:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2017 2:27 pm
Postów: 23
moja znajoma płaci sporą kasę dietetykowi, ale absolutnie nie żałuje. I naprawdę schudła! zależało jej, żeby zrzucić ponad 10 kg. przed ślubem i co najważniejesze, dzięki dietetykowi zrobiła to zdrowo. Ja sama jakichś problemów z wagą nie mam, ale chcę się wreszcie zacząć odżywiać zdrowo i kieruję się jakimiś książkami, albo poradami z sieci. Na niektórych stronach można znaleźć sporo ciekawych info, np. tu https://www.budujmase.pl/diety/o-dietach


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 1:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 08, 2017 10:28 pm
Postów: 12
Miejscowość: Pozna
Poza fachową wiedzą nt. układania diet, korzystanie z usług dietetyka motywuje nas do działania. Mamy kogoś nad głową, kto nas kontroluje. Co jakiś czas stajemy u niego na wadze i nic nie ukryjemy. Poza tym motywacją są też wydane pieniądze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 12:45 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 12:40 pm
Postów: 5
Jeżeli chcesz zacząć stosować jakaś dietę, ale sama się na tym nie znasz to chyba logiczne, że warto jest skorzystać z pomocy dietetyka. Mnie dziwi to, że ludzie tak eksperymentują na swoim ciele układając dietę tak naprawdę na podstawie informacji znalezionych w internecie. W ten sposób można się tylko skrzywdzić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Śro Mar 15, 2017 9:08 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Mar 15, 2017 7:37 am
Postów: 70
Moim zdaniem jak najbardziej warto skorzystać z porady dietetyka jeżeli chcemy aby dieta jaką stosujemy miał sens i przyniosła nam oczekiwane rezultaty, tym bardziej jeśli sami nie potrafimy ułożyć dobrego jadłospisu i cały czas czujemy się ociężale, to też kwestia doboru odpowiednich produktów diety.

_________________
www.NaturalnaSpizarnia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 3:42 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Jak najbardziej warto. Dobry dietetyk dobierze odpowiednią dietę uwzględniając wiek, wzrost i masę ciała. Dodatkowo dobierze takie składniki jakie nam najbardziej odpowiadają. Jeżeli nie posiada się wiedzy na temat odżywiania to naprawdę warto skorzystać z usług dietetyka.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 1:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 20, 2017 1:16 pm
Postów: 3
tak, jeśli masz czas na gotowanie to tak ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 1:45 pm
Postów: 42
Według mnie tak bo wtedy masz dietę ułożoną typowo pod siebie. Ja skorzystałam z WygodnejDiety, to oni ułożyli dla mnie jadłospis i teraz codziennie dostarczają mi 5 pysznych posiłków. Jem syto i zdrowo, dania są odpowiednio zbilansowane więc wiem, że mój organizm dostaje wszystko czego potrzebuję a mnie nie ciągnie już do podjadania!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Śro Lut 21, 2018 8:39 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 03, 2018 8:47 pm
Postów: 19
Również korzystam z WygodnejDiety i bardzo sobie ich chwalę. Bardzo dobrze karmią, dania apetycznie podane i kolorowe a ja w końcu jem zdrowo i regularnie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 1:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 06, 2018 3:31 pm
Postów: 5
ja też czasami robię sobie dietę, kupuję suplementy diety z tego sklepu internetowego, https://www.grinday.com/pl/
jest tam miła obsługa oraz duży wybór produktów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2018 11:55 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Mar 15, 2017 7:37 am
Postów: 70
Musisz pamiętać, że same suplementy to niestety nie wszystko i do tego aby schudnąć potrzebujesz przede wszystkim ruchu i samej diety bogatej w wiele składników odżywczych. Tak czy inaczej również uważam, że kilka porad dietetyka będzie wskazanych.

_________________
www.NaturalnaSpizarnia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 2:15 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Ruch jest bardzo ważny. Bez niego nawet najlepsza dieta może okazać się bezskuteczna.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 8:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Myślę, że warto. Zawsze to lepiej mieć dietę odpowiednio zbilansowana ułożoną dla typowo dla siebie przez specjalistę. Sama skorzystałam z pomocy Wygodnejdiety i ich catering okazał się dla mnie świetnym rozwiązaniem. Jem smacznie, zdrowo i regularnie, do tego ćwiczę a efekty są znakomite!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 7:44 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 7:25 am
Postów: 5
Czasem warto, ale ja np. skorzystałam z cateringu dietetycznego i mam zdrowe pełnowartościowe posiłki - a menu oczywiście układane jest przez ekspertów. Wyniki badań mi się poprawiły, a ja schudłam już 6 kg :) Jedzenie zamawiam z MaczFit, poza tym jest bardzo smaczne :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 12 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności