Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 2:14 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Śro Sie 12, 2020 11:26 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 20, 2020 2:07 pm
Postów: 12
można też ułożyć sobie w oparciu o dietetyka na popularnych serwisach np chodakowskiej, tam specjalisci przygotowuja jadlospis, mozna miksowac a przede wszystkim jest tanio i jeszcze jak ja bylam na diecie to koszt 100 zl za 2 miesiace byl duzo kolezanek na tym schudlo w tym ja


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 6:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 13, 2020 6:45 am
Postów: 2
I tak i nie. Dostępne są strony takie jak https://stalowezdrowie.pl/ całkowicie za darmo, gdzie można znaleźć dużo porad i wskazówek, ale z drugiej strony nie ma to jak dietetyk z prawdziwego zdarzenia. Powodzenia każdemu z osobna! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Śro Gru 30, 2020 9:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 30, 2020 9:00 am
Postów: 19
Pewnie że warto udac się do dietetyka


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 6:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 10, 2021 6:16 pm
Postów: 3
Moim zdaniem warto. Ja dzięki dietetykowi sporo zrzuciłem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 1:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 11, 2021 1:58 pm
Postów: 3
W tej kwestii ma podobne zdanie i również uważam, ze warto- w końcu porady i pomoc dietetyka mają nam pomóc osiągnąć efekt, czyli zrzucić zbędne kg, a sami często nie potrafimy ułożyć jadłospisu który byłby dla nas optymalny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 3:09 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 04, 2021 12:21 am
Postów: 6
Zawsze można zasięgnąć po poradę dietetyka. Ja jestem zwolenniczką diety pudełkowej i zdecydowanie mogę polecić ten typ diety. Jedzenie zamawiam z cateringu dietetycznego http://happy-diet.pl/, który dowozi do Krakowa, Katowic, czy Gliwic. Polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 9:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Dietetyk to w przypadku osób, którech BMI przekroczy juz granicę 35, moze nie pomóc. Tutaj od razu moim zdaniem najlepiej jest uderzac do specjalistów typu bariatrzy ze szpitala medicover, który zaproponują konkretną metodę działania czy w formie operacyjnej czy też przez balon żołądkowy. Najpierw jednak opieraja swoje założenia diagnostyczne o wyniki podstawowych badań pacjenta


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Śro Lut 24, 2021 9:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 24, 2021 9:43 pm
Postów: 1
W tej kwestii ma podobne zdanie i również uważam, ze warto- w końcu porady i pomoc dietetyka mają nam pomóc osiągnąć efekt, czyli zrzucić zbędne kg, a sami często nie potrafimy ułożyć jadłospisu który byłby dla nas optymalny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 6:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 08, 2021 6:42 pm
Postów: 1
Witam TeSa!!!

Czytam tak sobie i czytam, aż zaniemówiłam.......... Ty czytasz w moich myślach :D :D.
Nie, nie byłam nigdzie zaproszona, ale próbowałam w wśród znajomych zaszczepić zmianę przyzwyczajeń żywieniowych.
Tak po prostu z życzliwości. Efekt jest raczej "opłakany" i to z mojej strony, straciłam wiele energii, "zyskałam" zapewne łatkę ekscentryczki. Niektórzy mieli nawet do mnie żal, że w trudnych dla nich zdrowotnie chwilach, nie znajduję rady, tylko gadam o jedzeniu, taka jestem nieczuła i monotematyczna.
Znajoma, u której stwierdzono cukrzycę, na moje pytanie o to, jak ma zamiar dalej postępować, odpowiedziała z zadowoleniem, że ma już glukometr............
Tak.......na dietę grupy krwi nie może się zdecydować, bo prowadzi bardzo aktywny tryb życia, utrudniający tak skomplikowane zadanie, na dodatek sił coraz mniej.......


Pozdrawiam TeSa, już nie czuję się tak wyalienowana :D :D :D .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 2:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 12, 2021 4:21 pm
Postów: 43
Jasne, że warto, ale jak zawsze - trzeba dobrze wybrać osobę, bo różnie można trafić. Ja jestem ogromnie zadowolona, że trafiłam nie do dietetyka, ale na trener postaw żywieniowych, która zajmuje się zmianą nawyków żywieniowych. Pani Magdalena Dorko-Wojciechowska przygotowuje indywidualne plany zdrowienia (są tam zalecenia żywieniowe, plany suplementacji, ale też praca mentalna technikami mindfulness), prowadzi też kursy żywieniowe online https://magdadorko.com/kategoria-produktu/kursy-online/ Jej metody pracy oparte są o założenia medycyny funkcjonalnej i mają a celu przywrócenie równowagi w organizmie. Bardzo mi się spodobało takie zintegrowane podejście do zdrowia, dobre efekty już u siebie zauważyłam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 9:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 27, 2021 9:23 pm
Postów: 4
nie korzystałam jeszcze ale chyba w końcu będę musiała


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetycy - czy warto?
PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 11:06 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 23, 2021 11:00 am
Postów: 29
witam, warto do dietetyków pójść bo oni dobrze oprócz makro, mikro rozłożą


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności