Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 7:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
nie wiem czy wczasy na odchudzanie są jakieś mega dobre w odchudzaniu , moj brat to raczej brał therm line man , biegał , chodził na siłownie . Starał aisę nawet zdrowo odzywiać i to był jego droga do sukcesu w całym tym odchudzaniu.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 7:52 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
A moim zdaniem suplementy nie są tutaj wskazane,wystarczą same biegi,regularny trening oraz dobra dieta i spokojnie osiągniemy swój cel,tylko do tego potrzeba czasu i nic nie dzieje się od razu.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 12:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 23, 2016 12:38 pm
Postów: 1
Hej :)

Ja bym chciała połączyć przyjemne z pożytecznym i pojechać na weekend do SPA na zabiegi odchudzające.

Znalazłam SPA na Wawrze w Warszawie (DoubleTree), które wykonuje m.in. zabieg endermologii (Na cellulit).

Oczywiście jest tam też siłownia, sauna i inne tego typu bajery.

Pytanie moje dotyczy samego zabiegu (Warto?) i oczywiście samego SPA (Może ktoś tam już był i chce się podzielić opinią?)

Nie mam wiele czasu wolnego, więc jak już gdzieś pojadę to chcę być pewna, że się nie zawiodę :D

Z góry dziękuję za porady i opinie

Ania :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
Jeżeli mowa o odchudzaniu na bazie naturalnych produktów,suplementów oraz diety,to zapraszamy również do nas na Mednatur.pl gdzie pomożemy i doradzimy:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 3:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 15, 2016 2:41 pm
Postów: 1
Ja polecam turnus odchudzający w instytucie Victoria Fit w Karpaczu.

Byłam w swoim życiu na kilku tego typu wczasach odchudzających. Niestety wiele z nich miało wady, o których wspomniano już wcześniej w tej dyskusji: intensywne odchudzanie przez kilka dni (skromne posiłki + masa ćwiczeń), a po powrocie efekt jojo.

W Victoria Fit, którą odkryłam w tym roku, spodobało mi się to, że turnus skupia się na nauce zdrowych nawyków a nie na osiągnięciu błyskawicznego (ale zarazem krótkotrwałego) efektu. Zamiast tego pobyt zaczyna się od szczegółowej diagnostyki (w tym od badania krwi), która pomaga następnie w dobrze odpowiedniej, spersonalizowanej diety i doborze właściwych ćwiczeń.

Oczywiście w trakcie pobytu dobrana w ten sposób dieta jest nam serwowana, ale jednocześnie dietetyczka prowadzi zajęcia z tego, jak odpowiednią dietę stosować na codzień - co jest nam potrzebne, a na co powinniśmy uważać. Podobnie jest z ćwiczeniami - trenerzy starają się raczej nauczyć właściwego wykonywania ćwiczeń, tak by można je wykonywać samodzielnie po powrocie do domu, a nie tylko wycisnąć z nas siódme poty w trakcie zajęć.

Ja na turnusie byłam na początku maja tego roku i udaje mi się do dziś stosować do wyniesionych z tamtąd zasad (być może dlatego też, że nie są tak rygorystyczne, jak to czasami ma miejsce - nie wymagają od nas niemożliwego), a efekty są jak najbardziej pozytywne.

Mam nadzieję, że byłam pomocna.

Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:16 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Wczasy odchudzające nie pomogą Ci tak w 100% po[zbyć się nadwagi,jedynie pokażą pewną drogę i wyznaczą tor którym masz podążać,podobnie jeżeli chodzi o dietę,to w zasadzie najbardziej istotna kwestia.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Pon Sie 01, 2016 9:21 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Ja na wczasy nie mogłam jechać z racji braku urlopu ale zapisałam się do dietetyka , brałam therm line fast i rewelacyjnie schudłam. Byłam na diecie zbilansowanej pod moje potrzeby a cellulit wspomógł spalanie tkanki tłuszczowej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Śro Sie 03, 2016 10:42 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
A możesz podać szczegóły jaka to była dieta,masz jadłospis? Bo to bardzo ważne informacje,sam suplement w magiczny sposób nie sprawi iż od tak sobie schudniesz,nie jest to realne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 7:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
No chyba normalne, że jak poszłam do dietetyka to też po diete ? Była zbilansowana, wyliczona pod moje potrzeby a therm line fast był tylko (i aż) po to by przyśpieszyć spalanie tłuszczu w momentach ćwiczeń.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 7:37 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
Moim zdaniem wczasy odchudzające to ciekawy pomysł aby zobaczyć jak to wygląda, aby ktoś udzielił nam kilku rad dotyczących jadłospisu, diety oraz ćwiczeń, pokazał drogę którą potem sami będziemy podążać. Każdy kto był na tego typu wczasach bardzo je chwali, więc coś w tym jest.

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Śro Paź 26, 2016 2:28 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 29, 2016 5:25 pm
Postów: 7
Miejscowość: Krak
Wczasy odchudzające w Słoneczny Zdrój Hotel**** Medical Spa & Wellness, wygrać można w, trwającym właśnie, konkursie sieci Diagnostyka pt. "Żyj zdrowo - bądź świadomy". Aby wziąć w nim udział należy skorzystać z badań genów metabolizmu i otyłości, w obniżonej cenie, które skierowane są dla osób mających dolegliwości związane z trawieniem czy metabolizmem, które uniemożliwiają odchudzanie.

http://www.zyjzdrowo.diag.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wczasy odchudzające
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 4:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 03, 2016 3:36 pm
Postów: 4
Ja nie ma nic przeciwko, jeżeli takie wczasy odchudzające faktycznie coś dają bo z doświadczenia wiem, że najwięcej zależy od nas samych i tego jak podejdziemy do tego tematu, czy zainwestujemy w dietę i ćwiczenia czy odpuścimy.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności