Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 10:36 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Aktywny trening ze sprzętem i planem.
PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 10:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 30, 2014 10:00 pm
Postów: 2
Część.
Chciałbym się dowiedzieć jaki sprzęt był by dobry do treningu i czy macie jakiś dobry plan na trening?
Głównie skupiam się na tym, żeby wyposażyć się w dobre maszyny do efektywnego treningu, takie żeby zaraz nie wysiadły czy żeby hałasowały.
Zależy mi też na planie do treningu, najlepiej żeby był dostosowany indywidualnie do mnie.
Pomożecie?

Pozdrówka.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Aktywny trening ze sprzętem i planem.
PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 8:46 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 26, 2014 7:59 am
Postów: 47
A plan treningowy to ktoś ma Ci ułożyć na podstawie Twojego nicku na forum?

O jakim sprzęcie mówisz i jaką aktywność chcesz wykonywać? Trening biegowy, na siłowni czy co? Nic nie napisałeś i jak ktoś ma Ci cokolwiek podpowiedzieć?

_________________
Lubisz biega


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Aktywny trening ze sprzętem i planem.
PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 6:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 30, 2014 10:00 pm
Postów: 2
Wybacz brak precyzji.
Ważę 120kg i mam 180cm wzrostu :) Chce schudnąć ale w sposób taki że nie przybiorę na masie po czasie jak np. przestanę trenować przez miesiąc.

Poczytałem trochę, porozmawiałem ze znajomymi, jeden z nich kupił dokładnie to http://www.fitpatrol.pl/rower-treningowy-sapphire-sg-922b-ultimate-ii,3,580,558 byłem pod takim wrażeniem maszyny, że zmówiłem go sobie. Solidny i masa bajerów które w sumie pozwolą na precyzyjny trening.
A trening że tak powiem zewnętrzny, kupiłem tutaj http://supertrening.net/ sporo pozytywów na ten temat widziałem no i personalizują go, wiec warto.

Na razie jest plan chęci i zrobione trochę zakupów, będzie dobrze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Aktywny trening ze sprzętem i planem.
PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 9:15 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 26, 2014 7:59 am
Postów: 47
Przy takiej wadze i takim wzroście, spokojnie wystarczyłoby abyś przeszedł na trochę zdrowszą dietę i zaczął się ruszać. Nie potrzeba wydawać nie wiadomo jakich sum. Bieganie, jazda na zwykłym rowerze, może jakiś basen. Od tego powinieneś zacząć. Nie od maszyn. Oczywiście spersonalizowany trening jest spoko, jeżeli nie zabraknie Ci zapału, żeby sumiennie go stosować. W innym wypadku, są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Jeżeli chodzi o nie przybranie na wadze, po tym jak przestaniesz trenować to powiem tak. Chyba sobie żarty robisz? Nie ma treningu, który zrobisz w pół roku i później przez miesiąc nie trenując nie odczujesz tego. Jedynym sposobem na to, żeby nie tyć, jest po prostu zdrowo się odżywiać, w sensownych ilościach. Najlepszy trening Ci nie pomoże, jeżeli będziesz wsuwał jak koń rzeczy o wysokiej zawartości cukru i tłuszczu.

Trening ma sens tylko wtedy, kiedy jest systematyczny. Inaczej można go sobie schować w buty.

_________________
Lubisz biega


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Aktywny trening ze sprzętem i planem.
PostWysłany: Śro Lis 05, 2014 11:03 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 05, 2014 10:43 am
Postów: 5
Ja też myślę, że fajnie zażyć ruchu na świeżym powietrzu. Mógłbyś popływać jeśli w twojej okolicy jest basen, przejść się na siłownię i tam ci najlepiej doradzą jakie ćwiczenia, jak często itd. Mój mąż tak właśnie zrobił i tam mu ustalili plan treningu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Aktywny trening ze sprzętem i planem.
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 5:19 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 06, 2014 7:28 am
Postów: 50
Póki co potrzebujesz zarówno dobrego planu treningowego jak i żywnościowego z jadłospisem,tutaj nawet dietetyk mógłby ci pomóc,zapytaj go o radę. Basen z intensywnym pływaniem oraz biegi to na pewno znakomity sposób aby lepiej się czuć i pozbyć zbędnych kilogramów.

_________________
www.Pomodolio.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Aktywny trening ze sprzętem i planem.
PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 10:27 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
polecam TRX trochę drogi sprzęt ale dobry do różnych ćwiczeń- to takie linki z uchwytami


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności