Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:17 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 11:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 28, 2017 11:31 am
Postów: 2
Faktycznie na tej stronie Adamed.Expert mozna znalezc sporo fajnych informacji na temat zdrowego trybu zycia, ale nawet treningu! Duzo porad o tym jak uzyskac idealna sylwetke. Oby jak najwiecej takich stron w internecie oby jak najwiecej osob bylo zmotywowanych do dzialania :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 3:07 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Wg mnie zdrowy tryb zycia to zmiana, ktora powinna wyjsc od nas... powinnismy zaczac od zmiany swoich nawykow: od wyeliminowania slodyczy, wiekszej ilosci warzyw i owocow na co dzien no i co najwazniejsze od regularnego jedzenia! Te 5 posilkow dziennie jest niezbedne dla szczuplej sylwetki. Ja potrafilam nie jesc caly dzien, a wieczorem mialam prawdziwe napady wilczego apetytu i w konsekwencji wzdecia ktore trzeba bylo eliminowac dicopeg 10g... to najgorsze co mozemy sobie zrobic ;/ lepiej postawic na zbilansowana, poukladana diete dostosowana indywidualnie do naszego trybu zycia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 9:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 07, 2017 11:41 am
Postów: 12
Miejscowość: Gdynia
Przede wszystkim nie stosujmy tzw. diet cud, należy postawić za to na pełnowartościowe menu i jeść regularnie. W walce z nadwagą można się wspomóc Algmiol, czyli mączką z morskich alg brunatnych. Dzięki nim liczba przyjmowanych kalorii spada, gdyż tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu. Poza tym stymulują spalanie tkanki tłuszczowej.

http://sklep.alg-borje.pl/pl/p/Algmiol-Algi-w-proszku-drobno-zmielone/114
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 9:43 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 08, 2016 4:44 pm
Postów: 21
Na początek ćwiczeń dobrze by było skorzystać z pomocy trenera personalnego, który ułoży nam trening i będzie korygował błędy jakie robimy. Jak poczujemy się pewniej można już trenować samodzielnie. Dużo osób chodzi na siłownie ale nie widzi efektów bo po prostu wykonują trening niewłaściwie. Nie ma sensu siedzieć dwie godziny na siłowni gdy trening jest nieefektywny. Poza tym właściwa dieta to nieodłączny element odchudzania. Nie musi być restrykcyjna, po prostu trzeba zadbać o jej regularność.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 12:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 16, 2018 12:17 am
Postów: 2
A mi trener personalny nie był potrzebny na stronie Adamed.Expert znalazłem dobrze opisane treningi m.in trening ABT +doczytalem o nawykach zywieniowych i o tym jak ulozyc dobrze zbilansowana diete i poradzilem sobie sam. Pieniadze ktore wydalbym na trenera personalnego wydalem na produkty potrzebne do mojej nowej diety. Mozna? Mozna, tylko trzeba chciec.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 10:15 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 22, 2018 10:12 am
Postów: 2
Szczerze z tym placebo to jest różnie, bo o ile niektóre tabletki faktycznie nic nie wnoszą w temat odchudzania to są też takie, które działają i tutaj ja mogę potwierdzić działanie suplementu, który nazywa się Shape Up - oczywiście przy treningu i dobrej diecie dzięki niemu udało mi się schudnąć szybciej niż zakładałam i jestem z tego bardzo zadowolona. W swoim składzie posiada ponad 10 naturalnych składników także przy okazji jest bezpieczny :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 12:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 30, 2018 12:07 pm
Postów: 1
Myślę, że tutaj dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy dietetyka, http://dietetyk-belight.pl/. Bo jak schudnąć tutaj jeżeli nie zachowamy odpowiedniej porcji jedzenie dla siebie? Ja sama dużo ćwiczę i staram się jeść częściej według zaleceń i muszę powiedzieć, że przynosi to efekty. Dlatego tutaj trzeba mieć dużo samozaparcia w sobie by móc osiągnąć zamierzony cel.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 8:53 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 03, 2018 8:47 pm
Postów: 19
Ja postawiłam na zdrowe odżywianie z wygodnąDietą. Dzięki nim jem zdrowo i smacznie a przy tym gubię zbędne kilogramy. Mam też pewność, że gdy osiągnę już swój wyznaczony cel WygodnaDieta pomoże mi utrzymać wag e na stałym poziomie bez zbędnych wyrzeczeń;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 7:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
Zrzucenie wagi po ciąży to chyba jedna z najtrudniejszych rzeczy jaka mnie spotkała i szczerze mówiąc po dwóch latach poddałam się. Zaczęłam interesować się zabiegami odsysania tłuszczu https://www.tourmedica.pl/kliniki/liposukcja-odsysanie-tluszczu/ i wydaję mi się, że to najlepszy i najszybszy sposób aby powrócić do swojego pierwotnego wyglądu J


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 2:03 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Też jest to jakieś rozwiązanie

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 3:21 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sie 07, 2018 3:16 pm
Postów: 2
Wg mnie jak chcesz szybko i bezboleśnie zmienić swoją sylwetkę na lepszą, to warto się umówić na modelowanie sylwetki w Studio Figura.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Śro Sie 15, 2018 6:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lip 15, 2018 5:49 pm
Postów: 50
idz do dietetyka po zbilansowaną dietę i wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 8:05 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 04, 2018 12:57 pm
Postów: 5
+ ćwiczenia! Odpowiednio zbilansowana dieta w niektórych przypadkach może okazać się nie wystarczająca, dlatego trzeba również się ruszać! Ja chodzę na siłownie w Katowicach www.altusfitness.pl bardzo polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 10:42 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 10:33 am
Postów: 7
Ja zaczęłam od uregulowania godzin posiłków- bardzo pomogła mi w tym Wygodnadieta. Dzięki nim zaczęłam też jeść zdrowsze rzeczy. Do tego dołożyłam kilka godzin ćwiczeń w tygodniu i efekty są zadowalające;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zrzucanie wagi.
PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 6:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Sty 20, 2018 5:30 pm
Postów: 34
Właśnie podstawą jest tutaj przede wszystkim odpowiednia oraz zrównoważona dieta, to wyznacznik i klucz do sukcesu. Dodatkowym atutem będzie również systematyczny trening dzięki któremu przyspieszymy spalanie tkanki tłuszczowej.

_________________
www.Optyk.Lublin.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności