Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 12:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
Oczywiście ze wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem iż robimy to z głową i znamy granice, to samo dotyczy odchudzania. Efekt nigdy nie następuje od razu a wraz z upływem czasu, plus oczywiście musimy pamiętać o diecie oraz aktywności fizycznej, systematycznym treningu.

_________________
www.Eko-logiczny.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Mar 22, 2017 9:28 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 12:10 pm
Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Powód dlaczego trudno nam się odchudzić często tkwi w psychice. Żadna dieta nie przyniesie trwałego efektu, jeśli nie zmieni się myślenia. Dlatego kluczowym elementem jest odpowiednie nastawienie psychiczne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 4:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 24, 2017 4:55 pm
Postów: 3
smooth napisał(a):
Owoce, warzywa...witaminki :)

To na zdrową sylwetkę są odżywki :D
Priorytet to odpowiednia dieta, regularne posiłki i aktywność fizyczna.
Te wszystkie czynniki podzielić przez własne możliwości


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 11:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
Wyznacz sobie realne cele ( najlepiej rozlozyc rozsadnie gubienie kilogramow w czasie) i zacznij zdrowo jeść. Ja zaczęłam jeszcze ćwiczyć kilka razy w tygodniu na siłowni, a do diety dołączyłam tabletki wspomagające odchudzanie. Te z agrestem indyjskim zamawiane na amlanforte.com okazały się najskuteczniejsze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 3:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 11, 2017 3:07 pm
Postów: 1
Aby schudnąć zdrowo nie warto przede wszystkim odchudzać się na siłę. Warto jeść 5 posiłków dzienne oraz trzymać się posiłków o wartości max 1000 kalorii


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 9:50 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Ja się rok temu odchudzałam z dietetykiem i jedynie co musiałam robić to zdrowo się odżywiać i uprawiać sport i to jest najlepszy sposób na odchudzanie. Do posiłków dodawałam błonnik na oczyszczenie organizmów ogólnie to do tej pory dodaję błonnik wszędzie gdzie się da. Bardzo fajny i dobrej jakości jest w sklepie magazyn zdrowia i kosztuje niecałe 6 zł także grosze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 2:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 11, 2017 2:07 pm
Postów: 12
Miejscowość: Warszawa
zdrowa dieta+ćwiczenia i można dodać jakąś suplementację

_________________
zielony j


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:47 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 18, 2017 9:45 am
Postów: 14
a jakie owoce wspomagają odchudzanie? Nie mówcie tylko że wszystkie, bo to nie prawda. Tak samo... ostatnio czytalam bodajze w serwisie Adamed Expert o Mango Afrykańskim jedliście coś takiego? Jak to w ogóle smakuje jak normalne mango? :D
Niby ma własciwosci przyspieszajace spalanie tkanki tluszczowej, chyba musze wyprobowac... w sumie lepsze to od tabletek nie? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 10:45 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Zależy co rozumiesz poprzez odchudzanie... Ja od owoców bardziej wolę warzywa, bo wchłaniają one wodę bezpośrednio z organizmu, dzięki czemu waga leci w dół.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Maj 24, 2017 10:09 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
brolly tez słyszałam o tym mango afrykańskim ale niestety nie miałam okazji testować. widzę że już sporo osób czyta ten portal adamed expert ja zaczęłam jakieś 3 mce temu i teraz codziennie sprawdzam czy nie ma jakiegoś nowego artykułu, a swoją drogą żeby schudnąć to jedyna metoda zdrowo jeść plus wysiłek fizyczny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Maj 31, 2017 9:08 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
A ja spróbowałam leczniczych głodówek po obejrzeniu filmu p.Jerzego Zięby... bo chciałam obniżyć sobie ciśnienie. Po każdych 2 dniach jest mniej o ok 0,5 kg... i rzeczywiście ciśnienie mi się unormowało po kilku takich akcjach... do tego to jest łatwe :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 3:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 18, 2017 9:45 am
Postów: 14
Mi w zrzuceniu zbędnych kilogramów bardzo pomogły artykuły z serwisu Adamed Expert - poczytałam trochę o rodzajach otyłości oraz o tym jak z nią walczyć. Nie rozumiem tylko tych wszystkich nastolatek które kupują jakieś świetne tabletki na odchudzanie, a w rzeczywistości psuja sobie zdrowie... jesli sie odchudzac to oczywiscie tylko przez treningi i zdrowa diete zgadzacie sie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Cze 28, 2017 1:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 28, 2017 1:24 pm
Postów: 4
Osobiscie nie polecam glodowek ;/ zazwyczaj zle to się konczy... zgadzam się z brolly - zdrowe odchudzanie to dieta i trening - wszystko z glowa ;) no i chyba bym dodała jeszcze motywacja i wspracie - samemu jest cięzko... mi koleżanka poleciła diete on-line z Lionfitness i zastanawiam się czy warto? Może ktoś z was korzystał i mi podpowie co zrobic?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 12:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 04, 2017 12:03 pm
Postów: 26
MagBuk, ja stosuję dietę Liona i mogę polecić z czystym sumieniem. Przepisy są smaczne, czasami zbyt wymyślne ale wtedy używam zamienników i jest łatwiej. Jest tam sporo artykułów pisanych takim językiem że przyjemnie się czyta a co najważniejsze je :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 9:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 12, 2017 5:48 pm
Postów: 1
Tak naprawdę jeśli ogarniemy psychicznie mniejsze ilości jedzenia to raczej nie ma problemu aby szybko is sprawnie schudnąć:).


____________
http://protape.pl/


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności