Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 1:05 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
wolezel napisał(a):
Czy słyszeliście o suplementach w żelu? Są nie tylko smaczne ale niezwykle skuteczne. Używałam GRN I GSH żeby oczyścić wątrobę i udało mi się pozbyć kilkunastu centymetrów w pasie. Przy tym nie czujesz głodu, bo zawierają błonnik w sobie. może nie są tanie, ale naturalne i o wysokiej przyswajalności. Na problemy z jelitami polecam GRN - czujesz się lżej od razu. Znajdziecie je na nowoczesnesuplementy.pl Polecam



Nigdy takich suplementów nie stosowałam, jakaś nowość na rynku:) Ja przez parę miesięcy brałam chlorelle, dużym plusem jest to że ma wiele minerałów i w naturalny sposób przyspiesza metabolizm. Ja zamawiałam sobie je na ichemia.pl przy tym treningi, też siłowe, regeneracja w formie snu i myślę ze na pewno to mi pomogło.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 10:43 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Nie wiem dlaczego większość kobiet woli się truć jakimiś chemikaliami, zamiast po prostu postawić na zdrowe jedzenie. Wytłumaczy mi to ktoś?

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 1:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 28, 2017 1:24 pm
Postów: 4
Dokładnie - nad tym samym się zastanawiam - przeciez w odchudzaniu powinno chodzic o zdrowie a nie o szybki efekt ;/ wystarczy zjadać warzywa i owoce, ograniczyć słodycze, trochę samozaparcia i efekt murowany :D a jak ma się jeszcze wsparcie to już w ogóle nie może być inaczej. Korzystam z diety ulozonej przez dietetyka z lionfitness i nie już nie boję sie efektu jojo. Jeszcze troche przede mną ale z pewnościa nie bede się truła jakimis suplami - spalaczami czy innymi świństwami


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 2:05 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 17, 2017 1:58 pm
Postów: 1
Wiadomo, warto pamiętać, że odchudzanie to nie tylko dieta, ale również ćwiczenia. żaden z tych aspektów nie da efektów samodzielnie, więc trzeba je połączyć. Ja zaczęłam dietę jakieś pół roku przed treningami. Zaczynałam ćwiczyć samodzielnie, ale nie przynosiło to żadnych efektów, bo robiłam to strasznie nieumiejętnie. Potem zdecydowałam się na treningi z http://sebastianbednarczyk.pl/ i to dało mi niesamowite efekty. Idealnie dopasował wszystko do moich potrzeb i teraz wyglądam jak bogini! :roll: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 12:20 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 04, 2017 12:03 pm
Postów: 26
Zgadzam się, zdrowa dieta i sport oraz nawadnianie wystarczy żeby schudnąć. Suplementy nie są potrzebne a na pewno kosztowne i ryzykowne. Ja stosuje dietę i trening lionfitness i polecam wszystkim.

Skworcu.com.pl napisał(a):
Zgadza się,w każdej diecie oraz procesie odchudzania to właśnie owoce i warzywa stanowią podstawę i musimy je uwzględnić. Poza tym aby schudnąć należy systematycznie ćwiczyć,trenować- bez tego ani rusz. Polecam jako dodatek pić także Yerba Mate,to naprawdę pomaga.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 9:58 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 9:29 am
Postów: 42
Dokładnie tak, jeżeli będziemy stosować się do pewnych reguł zasada jak dobra dieta plus systematyczny trening oraz wytrwałość, to na pewno osiągniemy sukces. Można wspomagać się dobrymi suplementami, aby ten efekt przyspieszyć.

_________________
www.MocAntyoksydantow.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 5:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 04, 2017 1:26 pm
Postów: 12
Mi pomogło popijanie herbaty slim plus od big-active, zmniejszyła mi apetyt i dięki temu nie podjadałam, co pomogło mi w zrzuceniu naprogrmowych kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 11:11 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 9:59 am
Postów: 20
Moim zdaniem jedynym wyjściem w tym przypadku będzie jakaś sensowna dieta ustalona z lekarzem i przede wszystkim trochę ruchu - przede wszystkim bieganie, które według mnie najlepiej wspomaga odchudzanie.

_________________
www.natura-centrum.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 1:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 04, 2017 12:03 pm
Postów: 26
Nie stosowałam nigdy takich żeli i nie zamierzam. Po co jeść dogi żel jak w owocach i warzywach mamy wszystkie witaminy, składniki mineralne i błonnik? Bez sensu. Ja w moim meny=u od lionfitness codziennie mam ponad 500g warzyw i do tego jakieś dwa owoce i to jest taka dawka błonnika że czuje się lekko i zdrowo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 5:43 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 9:29 am
Postów: 42
Odchudzanie nigdy nie należało do czynności oraz procesów które przychodzą od tak sobie, akurat do tego potrzeba silnej woli, zaangażowania, treningu i dobrej diety która w zasadzie jest tutaj kluczem do sukcesu.

_________________
www.MocAntyoksydantow.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 2:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 1:45 pm
Postów: 42
Ja schudłam dzięki Wygodnej Diecie. Z nimi zaczęłam się regularnie i zdrowo odżywiać. Do tego dodałam ćwiczenia i efekty były szybko widoczne;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 1:16 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
A ile to kosztuje?

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 9:04 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 8:51 am
Postów: 10
A czy ta Wygodna dieta ma jakieś składniki, jadłospis? Pytam bo brzmi dosyć interesująco więc chętnie poznam szczegóły na ten temat. Zgadzam się również z tym, że odchudzanie to proces który wymaga od nas dużej wytrwałości.

_________________
www.Sklep-Rumianek.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 5:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Paź 07, 2017 5:17 pm
Postów: 11
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 2:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 26, 2015 5:16 pm
Postów: 13
Na odchudzanie może pomóc włączenie do swojej dirty gorzkiego melonu. Oprócz tego, że wspomaga metabolizm (czyli też odchudzanie) to ma jeszcze kilka innych prozdrowotnych właściwości. Możecie o nim poczytać np na http://www.gush.pl/gorzki-melon-owoc-ktory-swietnie-wplywa-na-twoje-zdrowie/

_________________
Alicja

slpn.pl
promater.pl
www.mamaebaby.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności