Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 8:39 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Życzę powodzenia w ćwiczeniach :)

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 10:52 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Dziękuję, mam nadzieję, że uda się uzyskać oczekiwany rezultat :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 7:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 02, 2016 7:01 am
Postów: 2
Jeżeli chodzi o "niedrogi" sprzęt domowy - bardzo często to ona zniechęca nas do ćwiczeń. Wystarczy skorzystać ze sprzętu na dobrej siłowni aby zobaczyć różnicę i aby chciało się ćwiczyć 2 razy bardziej :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 10:37 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Ale niektórym ludziom z czasem nie chce się już dojeżdżać na siłownie i właśnie tu tkwi problem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:46 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
To fakt,dlatego zamiast dojeżdżać na siłownię,można kupić sprzęt lepszej jakości do domu i ćwiczyć kiedy tylko na się podoba,to ogromny plus. Minusem będzie brak innych osób i wraz z upływem czasu również motywacji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 10:36 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 10:16 am
Postów: 5
Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem w takiej sytuacji nie jest zmuszanie się do ćwiczenia (bo szybko się to znudzi) ale znalezienie jakiejś innnej aktywności, która wymaga ruchu a będzie sprawiać przyjemność - fitness, aerobik, ale tez może kurs tańca, gra w tenisa, albo plywanie? Najlepiej chyba znaleźć coś co się lubi i to robic :) Wtedy kilogramy spadają same !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Śro Cze 15, 2016 9:02 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 13, 2016 10:16 am
Postów: 5
Jeśli w sumie nie lubisz ćwiczyć to poczytaj o treningu obwodowym (np. http://www.biomedical.pl/aktywnosc-fizyczna/trening-obwodowy-na-czym-polega-i-dla-kogo-bedzie-najlepszy-6468.html) . Nie wymaga dużo czasu można go ponoć robić nawet w domu czy przed telewizorem :) Jest to tez jakaś opcja.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Sob Lip 16, 2016 9:38 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Jak moj narzeczony został skierowany na Warszawską siłownie http://papajgym.com/ to musiał być na niej 2-3 razy w tygdoniu plus musiał robić cardio ale na to kupił sobie bieżnie w domu bo praca nie zawsze pozwalała być na siłowni 2 razy w dniu. Reszte siłowych treningów trzymał idealnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:10 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Chyba nikt nie może powiedzieć ile ćwiczyć,bo każdy organizm jest inny oraz druga kwestia- to też zależy od tego jaki efekt dokładnie chcemy uzyskać,prawda? zamiast na ilość ćwiczeń zwracajmy uwagę raczej na ich efektywność i jakość.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 11:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 28, 2016 11:01 am
Postów: 1
TopWitaminy.pl napisał(a):
Chyba nikt nie może powiedzieć ile ćwiczyć,bo każdy organizm jest inny oraz druga kwestia- to też zależy od tego jaki efekt dokładnie chcemy uzyskać,prawda? zamiast na ilość ćwiczeń zwracajmy uwagę raczej na ich efektywność i jakość.


Dokładnie. Obserwuj swój organizm i patrz, jak na co reaguje :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 2:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 2:22 pm
Postów: 3
Witam Wszystkich na forum :) Tutaj mogę się zgodzić, że nikt nie potrafi przewidzieć i doradzić ile należy ćwiczyć, natomiast jeżeli powiesz jaki efekt końcowy chcesz osiągnąć to z pewnością będziemy w stanie pomóc w doborze samych ćwiczeń czy to na siłowni czy w terenie, bo z tym także różnie bywa. Warto na początek skompletować sprzęt do swojej "domowej" siłowni, gdzie będziesz mogła ćwiczyć bez skrępowania, w tym celu polecam zajrzeć na Megero.pl gdzie znajdziesz bardzo szeroki wybór i rozsądne ceny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 8:40 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Paź 17, 2011 2:52 pm
Postów: 38
Dobrze jest stale uprawiać jakiś sport, ja teraz zimą staram się jak najczęściej jeździć na nartach a wiele nie trzeba, wystarczy kupić bilet na Polregio i jechać w góry, żaden problem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 9:27 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Trzeba jeszcze umieć jeździć na nartach :D. Jak dla mnie w zimie naprawdę warto uprawiać sport, o ile ma się wystarczająco dużo wytrwałości.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 7:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 29, 2016 10:17 pm
Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
Ja miała podobnie, po prostu miałam głupio zakodowane w głowie że siłownia jest "beee" i za czorta nie chciałam zacząć ćwiczyć, dopiero gdy doprowadziłam się do takiego stanu swoje ciało że na prawdę zaczęłam się go wstydzić! No i nadszedł ten czas, zapisałam się na saturn fitness, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Na dobre wyszło, bo puki co od nowego roku zgubiłam już 5 kilogramów, jeszcze 8 i będę w świetnej formie. Samo ćwiczenie strasznie mi się spodobało, do tego doszła odpowiednia dieta, którą też już lubię, bo na początku było ciężko, ale na szczęście juz wszystko się unormowało. Taka moja historia, też namawiam do pójścia na siłownie/ fitness.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ile w sumie cwiczyc?
PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 10:57 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 25, 2017 10:12 am
Postów: 14
Ciężko powiedzieć ile ćwiczyć, ponieważ każdy organizm, jest inny oraz inaczej zareaguje na trening,a przecież dodatkowo pamiętajmy że liczy się efekt końcowy jaki chcemy tutaj osiągnąć, prawda? Ciekawe porady i wskazówki odnośnie treningu znajdziecie na Fitmaniacy.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności