Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: rower
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 8:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 29, 2015 1:39 pm
Postów: 2
Pytanie do tych, którzy o formę dbają jeżdżąc na rowerze :P mam w planach zakup jakiegoś sprzętu na dwóch kołach, stwierdziłam, ze to bedzie fajne uzupełnienie ćiwczeń, może nawet zaczęłabym już po nowym roku, w koncu taka teraz zima ze ho ho , no i moze przesiądę się z samochodu od czasu do czasu. i tak sie zastanawiam nad wyborem, jaki? gdzie? za ile?, mam parę marek obczajonych, wiadomo, te najbardziej znane też, chociaż średnio na moją kieszeń, rower z marketu raczej odpada - ze średniej półki zanalazłam rowery z galaxy i tak myślę, co by tu począć, alternatywa to w sumie jeszcze używany, ale hmmm myślę, ze to jednak ostatecznosć. poradzicie???


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: rower
PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 2:07 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
A poruszasz się po ścieżkach leśnych czy samym asfalcie w mieście? Bo to zasadnicza różnica jeżeli chodzi o wybór roweru. Kolejna kwestia to budżet jaki posiadasz na ten cel,sprecyzuj go i może wtedy doradzimy :)

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rower
PostWysłany: Sob Cze 25, 2016 11:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Cze 25, 2016 10:59 am
Postów: 2
ja to odsyłam do http://obk.pl/jak-wzmocnic-sie-na-sezon-rowerowy/ artykuł spoko, pokazuje co powinno się robić przed wystartowaniem na rowerze . Fajne lekkie ćwiczenia. Przysiady, rozciągniecia etc.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rower
PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 11:22 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Trochę stary temat odkopaliście :D Aczkolwiek artykuł jest w porządku, przydatne informację. Ja przed sezonem się zaopatruje zawszę w nowe opony, czasem jakieś akcesoria, nieraz mi wpadnie w oko coś ciekawego ze sporti to zamówię to jakiś licznik czy inne akcesoria :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rower
PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 10:16 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Ewelia sporti sprzedaje bardzo dobrą odzież na rower i do biegania, polecam się zaopatrzyć bo w takiej odzieży różnica jest kolosalna :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rower
PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 10:01 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Jestem zdania,że na dobrej odzieży rowerowej nie ma co oszczędzać,bo w końcu chodzi o jej wysoką jakość,prawda? Teraz w sklepach internetowych można znaleźć wiele ciekawych promocji na taką odzież,warto poszukać.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności