Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Śro Sty 13, 2016 3:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 13, 2016 3:43 pm
Postów: 1
Witam, zajmuję się ziołolecznictwem, oferuję silne mieszanki ziołowe, które stosowane wedle prostych zaleceń, działają zawsze i u każdego.

Mieszanka na odchudzanie składa się z kilkunastu ziół, powoduje skuteczną utrate wagi.

Po więcej informacji i chęć pomocy zapraszam do kontaktu przez moją stronę ziołolecznictwa

kyciek.eu

Krzysztof Twardowski


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 1:53 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
W jaki sposób można odchudzić się samymi ziołami? Z tej perspektywy nie wydaje mi się to ani możliwe ani tym bardziej rozsądne,odchudzanie polega na pracy własnej,aktywności,treningu i diecie.

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 8:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Nie warto (moim zdaniem) odchudzać się ziołami. Bóle jelitowe gwarantowane. Ważne by mieć w takich sytuacjach dicopeg. Można iść do dietetyka on ustali zbilansowana dietę , tzn będzie ona podporządkowana pod wagę oraz dyspozycyjność odchudzającego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 10:10 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Dieta musi być zbilansowana, same zioła nie pomogą


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Śro Lut 10, 2016 10:57 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 10, 2016 10:21 am
Postów: 19
Zgadzam się,same zioła nie okażą się skuteczne jeżeli nie zainwestujemy w dobra dietę do której przecież wszystko się zaczyna. Jeżeli będziecie potrzebować porad oraz produktów do swojej diety,to zapraszamy do nas,chętnie pomożemy.

_________________
www.Med-life.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Śro Lut 10, 2016 12:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 02, 2016 1:14 pm
Postów: 7
Same zioła brzucha nie usuną.Podstawą odchudzania jest odpowiednio dobrany trening oraz dieta.Obecnie coraz bardziej popularne jest badanie Genetic Lab dzięki,któremu mamy możliwość spersonalizowania treningów oraz diety tak aby oparte były na stanie metabolicznym oraz predyspozycjach organizmu do uprawiania różnych dyscyplin sportowych oraz o najefektywniejszych dla niego metodach dbania o linię i odchudzania.Więcej informacji o badaniu znajdziecie na stronie geneticlab.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 9:56 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Dokładnie tak,aby skutecznie walczyć z nadwagą trzeba przede wszystkim zainwestować w dobrą dietę oraz trening,a tak się składa że co do samej żywności,to chętnie pomożemy i doradzimy,zobaczcie na ZielonySmak.pl

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Sob Cze 25, 2016 11:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Cze 25, 2016 10:59 am
Postów: 2
Nie wiem czy strikte ziołami się da ale na 100% zielona herbata pomaga w odchudzaniu , ja o tym przeczytałam na **** , byłam w szoku że tyle ma dobrych właściwości w sobie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 10:09 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Zielona herbata akurat bardzo pomaga jeżeli chodzi o walkę z nadwagą,zaparcia i wspomaga układ trawienny,więc moim zdaniem jak najbardziej warto uwzględnić ją podczas naszego odchudzania i włączyć do diety.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 11:40 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 21, 2016 11:33 am
Postów: 6
Miejscowość: Krzeszowice
Ja polecam nie tylko zieloną herbatę, ale też czerwoną. W przypadku odchudzania sprawdza się ona idealnie.
Warto jest pić taki napar również ze względów na antyoksydanty, które pozwalają na walkę z wolnymi rodnikami.
Właściwości moczopędne teiny sprawią również, że będziemy mieli lepszą gospodarkę wodną, co wpłynie pozytywnie na
proces odchudzania. Polecam sklep SzlachetnySmak.pl gdzie można dostać herbatę właściwie z całego świata.
Zachęcam do próbowania na sobie i testowania smaków. Mi się udało znaleźć kilka ciekawych smaków, które pijam teraz na co dzień.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:04 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Z odchudzaniem za pomocą ziół trzeba uważać bo można w bardzo prosty sposób przesadzić,a efektu i tak nie osiągniemy. Warto stosować dodatkowo dobre i sprawdzone witaminy,akurat tym zajmujemy sie na co dzień i służymy radą i pomocą:)

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 1:57 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
Mój sposób na schudniecie był bardzo prosty: zbilansowana dieta, spora dawka ruchu (u mnie to był akurat squash, nie cierpię siłowni) i różengo rodzaju naturalne suplementy. Zajrzyjcie sobie na naturalny-market.pl mają tam wszystko czego potrzeba ;) Ja miałam największy problem z odstawieniem słodyczy, ale zaczełam piec ciasta zastępując cukier ksylitolem i dzięki tym wszystkim zabiegom schudłam 15 kilogramów ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 2:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 2:22 pm
Postów: 3
Bo w zasadzie jest to proste, aby schudnąć potrzebujemy czasu i odpowiedniej diety połączonej z treningiem oraz konkretnym planem co w który dzień mamy ćwiczyć.Druga kwestia iż często odchudzanie wymaga wytrwałości i systematyki której nam brakuje. Nie trzeba wcale jeździć codziennie na siłownię bo można ją urządzić w domu inwestując w dobrą bieżnię czy ławeczkę z obciążeniem do ćwiczeń, akurat wszystko to znajdziecie na Magero gdzie możecie liczyć na nasza pomoc oraz porady podczas wyboru.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 12:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 11:26 pm
Postów: 9
[i][b]Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odchudzanie ziołami
PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 12:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 8:06 am
Postów: 30
Według mnie nie powinno się eksperymentować, tylko sięgnąć po sprawdzone i skuteczne metody - połączenie ruchu i aktywności fizycznej z odpowiednią dietą lub chociaż z zdrowszym odżywianiem.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności