Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:43 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Śro Sty 04, 2017 2:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 05, 2015 12:51 pm
Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
Macie może namiary na jakiegoś dobrego dietetyka w Warszawie? :) Pewnie nie będę oryginalna pisząc, że w nowym roku postanowiłam schudnąć :P Minęło za ledwie kilka dni, ale już wiem, że sama nie dam rady i szybko się zniechęcę. Dlatego potrzebuję ułożenia diety, pomocy i wsparcia kogoś kto się na tym zna. Myślałam, że dam radę sama, ale to jednak nierealne i wtedy znowu będzie jak zawsze.. :P


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 2:15 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2015 12:33 pm
Postów: 18
Dobre opinie ma pani Aneta Łańcuchowska. Ja osobiście u niej nie byłam, ale dwie koleżanki mi już o niej mówiły, które do niej chodzą. Do tego za namową jednej koleżanki zaczęłam oglądać w tv, program pani Anety, "pożegnanie z wagą" – bardzo polecam jak ktoś się interesuje zdrowym odżywianiem, ćwiczeniami itp.
I fajnie, że podjęłaś taką decyzję. Moim zdaniem jeśli ktoś czuje, że sam sobie nie poradzi, bo nie wie jak się do tego zabrać to ważne, żeby szukać pomocy z zewnątrz. Spotkałam się też z podejściem, że do dietetyka to wstyd iść, bo wystarczy samemu zacząć działać, zdrowo się odżywiać i ruszyć tyłek do ćwiczeń. Tylko, że łatwo mówić komuś, kto nigdy nie borykał się z nadwagą.
Taki dietetyk, który zna się na rzeczy może dużo pomóc – oczywiście pod warunkiem, że będziemy się stosować do jego zaleceń. W każdym razie ja życzę Ci powodzenia w wytrwaniu w tym Twoim postanowieniu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 9:38 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 05, 2015 12:51 pm
Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
O kurczę, to ja natrafiłam kiedyś w tv na ten program przypadkiem! :D I potem oglądałam jeszcze jakoś z 2-3 odcinki, niestety nie w całości. Zaraz sobie wyszukam informacji w necie na jej temat. I dzięki za słowa otuchy :wink: Ja właśnie spotykam się raczej z negatywnymi komentarzami na temat mojego pomysłu pójścia do dietetyka. Ale szczerze mówiąc mam już to gdzieś. Teraz już mi tylko zależy żeby coś ze sobą zrobić i w tym wytrwać. Gadanie innych jest mi już obojętne :!:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Śro Sty 11, 2017 4:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2015 12:44 pm
Postów: 11
z ciekawości wrzuciłam sobie nazwisko tej pani w neta. z tego co przeglądałam i czytałam, to dość dużo udziela się w mediach. była np w pytaniu na śniadanie już kilkukrotnie, bo znalazłam filmiki i jej wypowiedzi. tylko ciekawe ile kosztuje wizyta u takiej znanej dietetyczki, bo coś mi się wydaje, że pewnie majątek.. :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 3:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 05, 2015 12:51 pm
Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
Ja się liczyłam z tym, że pójście do dietetyka, ułożenie diety itd, kosztuje. Ale jak tak porównałam sobie ceny jeszcze dwóch innych dietetyków w Warszawie, to te ceny są zbliżone do siebie. Patrząc na te cenniki to nie widzę jakiejś znaczącej różnicy jeśli chodzi o panią Anetę. A jeśli miałabym brać kogoś najtańszego w mieście, to obawiałabym się o jego kwalifikacje i kompetencje. Wtedy to dopiero szkoda kasy, chodzić do kogoś kto najtańszy i nic nie pomoże :(
W każdym razie trzymajcie kciuki, bo w poniedziałek mam pierwszą wizytę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 11:01 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 25, 2017 10:12 am
Postów: 14
Moim zdaniem różnice cenowe w zamian za usługi dietetyka są naprawdę minimalne, wiec to też kwestia przekonania czy zaufania danej osobie, bez tego nigdy nie bezie dobrej i owocnej współpracy. Jeżeli macie jeszcze jakieś sprawdzone namiary to śmiało podawajcie na forum.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 4:32 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2015 12:44 pm
Postów: 11
W sumie faktycznie posprawdzałam sobie ceny różnych dietetyków i są do siebie zbliżone. I zgadzam się całkowicie z tym zaufaniem do takiej osoby. Dla mnie np to jest ważne czy ktoś jest dla mnie autorytetem w danej dziedzinie czy nie. Jeśli jest, jestem bardziej skłonna mu zaufać i podporządkować się temu co mówi. Do mnie przemawia to co mówi pani Aneta, bo obejrzałam sobie kilka filmików w necie z nią.
Czekam tylko aż wrócę na dobre do Warszawy z wyjazdów służbowych i chcę umówić się na wizytę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry dietetyk w Warszawie
PostWysłany: Wto Cze 06, 2023 9:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Cze 06, 2023 9:03 pm
Postów: 10
Polecam skorzystać z oferty cateringu dietetycznego od https://www.dietific.pl/. Przed wyborem diety można zadzwonić i wszystko skonsultować. Codziennie będziesz mieć różnorodne dania do zjedzenia :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności