Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 5:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Śro Mar 01, 2017 11:07 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Witajcie Postanowiłam zmienić swój styl życia więcej się ruszać i w ogóle. Dostałam od męża rower w prezencie, także najwyższy czas żeby zacząć coś działać. Tylko jeszcze muszę się zaopatrzyć w dobrej jakościowo ubranie i buty. Możecie mi jakąś dobrą markę polecić albo sklep? Widziałam gdzieś na blogu ostatnio że domena sportowa ma dobrą odzież. zamawiał ktoś może jak z rozmiarami?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 9:03 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Naprawdę by pojeździć na rowerze, potrzebne jest Ci specjalistyczne ubranie i buty?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 1:13 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
jingle jeśli chodzi o buty to chcę jeszcze tak przynajmniej raz dwa razy w tygodniu pobiegać, a do tego potrzebne są dobre buty chociażby ze względów zdrowotnych. Jeśli chodzi o odzież to przydałby mi się jakiś polar, bo wieczory chłodne jeszcze są i kurtka jakaś dobra, sportowa Chodzi mi o jakość bo jak kupować to już żeby to troszkę posłużyło a nie zaraz wyrzucić przynajmniej ja jestem takiego zdania


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 3:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Bibitka jeśli chodzi o ten sklep domenasportowa co pisałaś w temacie to możesz śmiało kupować. Kupowałam tam kurtkę już jakiś czas temu jeszcze na początku tamtego roku biegam w niej co 2 dzień także polecam. Nie wiem jak jest z butami bo nie kupowałam, ale kurtkę możesz śmiało zamawiać ja mam marki Hannah lola


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 5:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Też jestem na etapie zmiany odzieży sportowej szukam czegoś fajnego. Przeglądam ofertę tego sklepu o którym tutaj wspominacie domenasportowa i widzę, że ceny są ok tylko nie mogę znaleźć takiej informacji jak tabela rozmiarów. Także jak z tymi rozmiarami jest?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 6:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 05, 2017 6:43 pm
Postów: 4
przecież na stronie domenasportowa sa pod kazdym produktem pokazane rozmiary i tak sie zastanawiam jakim cudem mozesz ich nie widziec? Generalnie sklep rzetelny bo jak sie pomyslisz z rozmiarem to smialo mozna skladac reklamacje i albo oddadza kase albo produkt w innym rozmiarze ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 12:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
Najlepiej taka która bezie Ci się podobać oraz bezie przede wszystkim wygodna i wytrzymała podczas jazdy, to ma moim zdaniem kluczowe znaczenie podczas wyboru. Jaki budżet generalnie posiadasz na ten cel?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 2:59 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Jeżeli chodzi o ten polar to ja kupowałam w zeszłym miesiącu ten https://www.domenasportowa.pl/product-pol-180831-Polar-damski-4F-PLD001.html jest miękki w dotyku, ciepły materiał zapewnia dodatkową izolację przed chłodem, w dodatku cenowo wychodzi ok. To 100% poliester, więc materiał jak najbardziej ok


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 1:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Ewelia napisał(a):
Jeżeli chodzi o ten polar to ja kupowałam w zeszłym miesiącu ten https://www.domenasportowa.pl/product-pol-180831-Polar-damski-4F-PLD001.html jest miękki w dotyku, ciepły materiał zapewnia dodatkową izolację przed chłodem, w dodatku cenowo wychodzi ok. To 100% poliester, więc materiał jak najbardziej ok

Moja żona ma podobny, bardzo dobry materiał, ciepły i miły w dotyku. Nie jestem pewien, ale chyba też z domenasportowa.pl kupowaliśmy bo ja też zamawiam co jakiś czas odzież rowerową z internetu z różnych sklepów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 8:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 04, 2017 8:20 am
Postów: 4
Ja swój pierwszy rowerowy zestaw kupiłem na wyprzedażach. Nie jest on super specjalistyczny, ale na rekreacyjne przejażdżki wystarcza :) Mam koszulki z Decathlonu i kilka rzeczy z Lidla. Teraz wczesną wiosną zamówiłem za to świetny polar i kurtkę z *** z przeceny - dobra jakość i przepuszczalność powietrza, więc polecam. Myślę też nad innymi rzeczami z tego sklepu. Ktoś z Was coś zamawiał? Buty wyglądają na porządne i wygodne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 3:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 04, 2017 3:43 pm
Postów: 1
Ja nigdy nie kupuję odzieży na rower z sieciówkach. Wprawdzie ta z Decathlonu nie jest taka zła, ale nic nie pobije produktów polskiego producenta bielizny termoaktywnej. Nazwy nie podam, aby nikt nie posądził mnie o reklamę. Szczerze mówiąc zawsze zakładam na rower siateczkę potówkę 3D i świetnie sprawdza się. Super odprowadza pot i chroni przed wiatrem. Latem jeżdżę w białej, a jesienią i w chłodniejsze dni w grafitowej. Mega czad i to polski wynalazek

Pozdrawiam

Marcin
www.sklep.salonmodyxxl.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Nie Kwi 16, 2017 7:54 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
właśnie zamówiłam mojemu facetowi odzież rowerową z tego sklepu domena sportowa widzę, że dużo osób go poleca także zobaczymy jak się spiszą. Mój narzeczony uwielbia jeździć na rowerze codziennie pokonuje dużo kilometrów także przyda mu się taka odzież dobrej jakości


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 9:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 11, 2017 9:26 am
Postów: 8
W Domena Sportowa z tego co widzialem odziez rowerowa jest spoko, a szczegolnie firmy 4f - na sezon wiosna/lato maja fajne promocje dlatego warto tam zagladac :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Śro Maj 31, 2017 1:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 31, 2017 12:39 pm
Postów: 14
ja mam rower stacjonarny i zwykły miejski- na oba ubieram się komfortowo w odzież która jest oddychająca. Najczęśćiej dobrej jakości ubrania kupuję w decathlonie ze względu na dobrą cenę i jakość, czasami zdarza mi się w zwykłym sklepie kupić dobrej jakości koszulkę bawełnianą ale w nich raczej jeżdże własnie w domu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 11:50 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 24, 2017 1:05 pm
Postów: 6
Miejscowość: Pozna
polecam bielizne pro combat nike, ja stosuja ja codziennie podczas biegania i jestem zadowolona idealnie odprowadza pot


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności