Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 11:48 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Mar 19, 2014 8:36 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 19, 2014 8:06 am
Postów: 6
Pamiętajcie że nie sztuka schudnąć tylko sztuka to utrzymać nową wagę. Po zrzuceniu kilogramów tylko aktywność fizyczna (rodzaj i intensywność dobrana do aktulanej nadwagi !!!).

Wytrwałości:)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Sob Mar 29, 2014 5:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 02, 2014 10:21 am
Postów: 11
Wiecie dziewczyny nie każdemu ćwiczenia pomagają w takim samym stopniu, ja że miałam kiedyś operację brzucha i takie naprawdę konkretne rozcięcie ze zbyt dużym brzuchem walczyłam bardzo długo. Nie znam się zbyt dobrze na kwestiach medycznych, ale być może wynika to z tego,że po operacji i zrośnięciu się mięśnie nie są już takie jak przedtem. Ja osobiście z zabiegów w Q Institute korzystam już od dawna i bardzo mi pomagają. Po wspomnianej już kriolipolizie ubyło mi w pasie 4 cm, jak dla mnie to bardzo dużo, a w dodatku będąc stałą klientką, za sam zabieg zapłaciłam jedynie 200 złotych. Wobec cen obowiązujących w Warszawie to jest naprawdę bardzo mało, a ten zabieg jest jednorazowy i utrzymuje się u mnie już dobrze ponad rok,obumarłe komórki samoczynnie są wydalane z organizmu, więc naprawdę jestem bardzo zadowolona:) Nawet strój kąpielowy zakładam bez skrępowania:) Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 2:29 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 02, 2014 10:21 am
Postów: 11
Ja jeżdżę na rowerze,pływam do tego zdrowo się odżywiam i piję dużo wody. Na zabiegu w Q Institute byłam 2 razy. Po pierwszym krio w ciągu kilku dni ubyło mi 3 centymetry w pasie, a po drugim w ciągu 2 tygodni kolejne 2. Druga kriolipoliza kosztowała 200 złotych. Chciałabym utrzymać efekt na brzuchu, albo jeśli się da nawet go poprawić. Myślałam nad 6 weidera, ale niestety mam problem z bólem kręgosłupa i nie wiem czy mi to jeszcze bardziej nie zaszkodzi. Wiecie może czy są jakieś fajne ćwiczenia na brzuch, ale takie żeby za bardzo kręgosłupa nie obciążać?Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Maj 21, 2014 3:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 21, 2014 2:57 pm
Postów: 12
Miejscowość: Warszawa
Hmmm, a nie wystarczy po prostu zmienić nawyków żywieniowych? Zdrowo się odżywiać, zacząć używać trochę ruchu...?

Mając 175 cm wzrostu ważyłem około 80kg. Zacząłem jeździć w tamtym roku do pracy na rowerze i właśnie zdrowiej się odżywiać. Skutek był taki, że warzyłem w pewnym momencie 69kg. Moim celem nie było chudnięcie, a jedynie zdrowsze odżywianie się. Poprawa wigoru i zdrowotności. A przy okazji taka miła niespodzianka... ;]

_________________
http://szczepionkakambo.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 8:14 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Nikt chyba nie napisze co zrobić aby schudnąć,wiadomo że liczy się zarówno dieta jak i nasza aktywność fizyczna,a poza tym mamy cały szereg pomniejszych czynników które mają istotny wpływ na naszą wagę- jej spadek lub przyrost.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Cze 29, 2014 8:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 29, 2011 6:08 pm
Postów: 12
Witajcie! Poszukuje odpowiedniej diety dla przyjaciółki. Samodzielna walka niestety się nie udaje dlatego pomoc specjalisty jest nieunikniona. W tej chwili waży ok. 120kg... Szperając w internecie natknęłam się na centrum Konrada Gacy, poczytałam trochę opinii i póki co wydaje mi się, że to może być dobre rozwiązanie. Czy możecie napisać coś więcej o całym systemie? Warto?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Lip 16, 2014 9:16 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Może warto w tym przypadku udać się z przyjaciółką do dietetyka? Myślę,że ktoś powinien ułożyć jej indywidualnie dietę oraz rozpisać ćwiczenia,to pierwszy krok od którego należy zacząć.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 8:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 29, 2011 6:08 pm
Postów: 12
Witam po przerwie. Wizyt u dietetyka było kilka, kilka diet ale to nie wystarcza. Potrzebne są też odpowiednie ćwiczenia do których trudno ją zmobilizować. Dlatego byłam ciekawa czy ktoś korzystał z pomocy w Centrum, albo odchudzał się przez Internet. Ale chyba wypróbuje na własnym ciele.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 10:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 19, 2014 10:03 pm
Postów: 1
Zdecydowanie warto regularnie pływać, w tym artykule znajdziesz szereg wskazówek na ten temat - http://www.be-health.pl/plywanie-nieodlaczna-czescia-treningu/
Pływanie jest ćwiczeniem aerobowym, które podczas cyklu treningowego angażuje wszystkie partie mięśniowe twojego ciała. W efekcie pobudzany jest metabolizm, a nawet po zakończeniu treningu tkanka tłuszczowa jest spalana. :)
Treningi należy połączyć z przemyślaną dietą, bogatą w produkty zawierające nienasycone kwasy tłuszczowe.

_________________
Blog o zdrowym trybie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 2:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 01, 2014 5:01 pm
Postów: 25
Myślę, że przede wszystkimi nie ma sensu urządzanie żadnych głodówek. Lepiej wybrać odpowiednią dietę, którą poleci nam dietetyk. Tu można znaleźć też świetny kurs: http://www.akademiadietetyki.pl/kurs-dietetyki-specjalistyczny/ Dzięki temu na pewno schudniemy i nie zrobimy sobie krzywdy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 6:43 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
frutu napisał(a):
Myślę, że przede wszystkimi nie ma sensu urządzanie żadnych głodówek. Lepiej wybrać odpowiednią dietę, którą poleci nam dietetyk. Tu można znaleźć też świetny kurs: http://www.akademiadietetyki.pl/kurs-dietetyki-specjalistyczny/ Dzięki temu na pewno schudniemy i nie zrobimy sobie krzywdy

A skąd wiesz że jest świetny?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Paź 12, 2014 10:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 18, 2014 12:46 pm
Postów: 5
Super jest dieta nykuk :) :) . Bardzo łatwo zrzucić kilogramy stosując się do jej zaleceń. Nie ma sensu żebym rozpisywała się tutaj ze szczegółami na jej temat. Odsyłam Was na http://dieta-nykuk.pl/. Ja w każdym razie jestem super zadowolona z efektów :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Paź 15, 2014 11:17 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
Cytuj:
Treningi należy połączyć z przemyślaną dietą, bogatą w produkty zawierające nienasycone kwasy tłuszczowe.

ile tych nienasyconych mamy konsumowac.
wazny jest dietetyk, ale dietetyk nowoczesny, wykształcony na nowych programach żywieniowych a nie na piramidzie zdrowia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 1:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Odchudzanie to bardzo często złożony proces i musimy uzbroić się w cierpliwość,rzadko kiedy jest tutaj coś na "już",na dana chwilę,zawsze na efekt trzeba poczekać,ja osobiście mogę polecić skuteczne i sprawdzone suplementy które pomogą każdemu schudnąć,ich szeroki wybór znajdziecie u nas.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Paź 22, 2014 10:40 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 22, 2014 10:37 am
Postów: 3
Hehe może faktycznie dieta pomogła:)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności