Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 25, 2024 6:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Otyłość i cukrzyca typu 2 NIE !!, realna wiedza TAK !!.
PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 10:25 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Gru 23, 2009 5:19 pm
Postów: 87
Miejscowość: Warszawa
Odchudzanie z facebookiem tzw. grupa otwarta (DOKŁADNY CYTAT). :lol: ♥♥♥♥♥

Ewa Somrowska
W swoim zyciu przeszlam tyle diet,ze nie sposob zliczyc na palcach.Poczawszy od 3 dniowek a skonczywszy na 6 tygodniowym glodzeniu sie. Efektem na dzien dzisiejszy jest,a raczej byla spora nadwaga i poczatki cukrzycy.Zdeterminowana swoim wygladem i samopoczuciem zaczelam przeszukiwac internet w nadziei,ze teraz cos znajde.Cos ,co pomoze wygrac mi ze swoimi slabosciami.....!I znalazlam.
Indeks Zywieniowy.Instytut IRL Krakow,ktory stal sie dla mnie wybawicielem.Nie bede tu opisywala szczegolow.Kazdy moze znalezc informacje w internecie lub kupic ksiazke/bardzo pomocna/.
Instytut propaguje jedzenie chleba KR IRL-wspaniala receptura.Na dlugie godziny pozostaje syta.Jest smaczny.Nie wymaga duzego nakladu finansowego.Moj trzyletni wnuk zajada ten chlebek ze smakiem ;)
Poza tym sposob zywienia polega na tym,by jesc kasze,owoce,warzywa.Odrzucic nalezy cukier i make.
Ktos zaraz krzyknie-make?!Jak to?mam nie jesc nic co zawiera make? Ano tak.I uwierzcie mi-nawet nie pomyslicie o tych wszystkich rzeczach zawierajacych make i cukier!!!Mija mi wlasnie 2 gi tydzien zywienia wg Indeksu zywieniowego.Cukier juz na normalnym poziomie.Schudlam juz.Energia mnie rozpiera.Przemierzam codziennie 5 km szybkim krokiem.Wczesniej podczas schylania sie bolal mnie krzyz.Teraz nic mnie nie boli.Naprawde jestem ciekawa jak bede sie czula po paru miesiacach takiego zywienia,skoro juz po 2ch tygodniach moglabym gory przenosic!
Pozdrawiam
Początek formularza
Lubię to! • • Przestań obserwować post • 28 czerwca o 10:20 *****
Dół formularza

_________________
REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460


Góra
 Profil  
 

zdrowie



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności