Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:01 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
jestem ciekawa jak postępy w walce ze zbędnymi kilogramami ??
Udało się osiągnąć cel??
Wątek jest już ciut odległy i myślę, że po takim czasie możesz się z nami podzielić tym, czy udało ci się schudnąć.
A może napiszesz nam jak to ci się udało krok po kroku ??? Jest wiele osób, które mają problem z nadwagą i one na pewno chętnie poczytają, co robić, żeby zrzucić zbędne kilogramy??:)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 2:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 16, 2010 2:02 pm
Postów: 1
Ja mam 176 cm wzrostu, prawie jak Ty :) Ale ważę 66 kg, a przedtem 69-70 kg i się cieszę, że zrzuciłam te niezbędne kilogramy, ale na razie efektów nie widać, ponieważ mam problematyczną figurę gruszki, mam mały biust, a biodra szerokie, a odchudzam się tylko z powodu brzucha, bo okropnie wygląda, a do lata jeszcze dużo czasu zostało, więc chcę zrzucić te 6 kg i czuć się świetnie w stroju kąpielowym :) Nie jem słodyczy, choć po prostu je kocham, a jak już na prawdę muszę je zjeść to 2 kostki czekolady lub 2 cukierki lub 2 wafelki[cokolwiek co jest w domu], a jeśli nie ma słodyczy w domu top oczywiście owoce, bardzo dużo owoców jem. Nie jem obfitej kolacji, tylko jakiś serek lub jogurt :) No i ćwiczę 10-15 minut codziennie, bo systematyczność jest BARDZO WAŻNA. No ale teraz jestem chora i nie mogę ćwiczyć, ale znowu od poniedziałku się zacznie :) Nie jem chipsów, bo zresztą nie mogę, bo moja cera cierpi, gdy jem coś ostrego lub słonego. Mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomogłam :) Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 8:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lut 26, 2012 8:27 pm
Postów: 1
Hej również proszę o pomoc w tym wątku ;)
Mam 171 cm wzrostu i ważę na dzisiejszy dzień 78 kg , przez ostatnie 1,5 miesiąca nie jadłam po 18 nie jadłam słodyczy piłem tylko wodę i schudłam jakieś 3 kg , dałam sobie czas do wakacji aby zrzucić jeszcze 8 -10 kg im więcej tym lepiej , marzę o wadzę 67 kg myślę , że przy moim wzroście tak będzie okej , jeżeli chodzi o słodycze to potrafię bez nich żyć . Najbardziej zależy mi na udach ponieważ w okresie letnim strasznie ocierają się o siebie moje uda , i niestety krótkie spodenki to wykluczają , drugą ważną rzeczą jest brzuch ponieważ przez ostatnie 2 lata przytyłam jakieś 15 kg więc pojawiły się rozstępy nie widać ich aż tak bardzo ale ja się ich wstydzę wiem one nie znikną ale chciałabym aby więcej się ich nie pojawiło ;/ w okresie zimowym oraz jesiennym przy długich spodniach po roku czasu od kupienia nowych spodni w kroku są one przetarte to również doprowadza mnie do szału . Jeżeli chodzi o ćwiczenia to bardzo to lubię nie lubię biegać ale lubię ćwiczenia wysiłkowe , brzuszki ... itd ćwiczenia gimnastyczne konkretniej . Bardzo proszę o pomoc mam nadzieję , że odpiszę ktoś kto zna się na tak owych dietkach itp .
Pozdrawiam .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 2:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 01, 2012 2:09 pm
Postów: 1
witam,mnie pomógł bardzo smaczny koktajl,są różne smaki,
wystarcza na ok.40 dni.
https://www.dregrt.net/index.php?cPath=27_55
http://www.dregrt.net/anna


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 5:39 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
małyproblem napisała
Cytuj:
Hej również proszę o pomoc w tym wątku


Muszę Ci napisać... że nie wszyscy ludzie mogą być "bezkarnie" szczuplejsi niż to przewiduje ich GenoTyp... bezkarnie tzn. bez szkody dla zdrowia... Gdybyś zajrzała do książki Dr Petera J. D'Adamo DIETA GENOTYPOWA... i obejrzała rysunki pokazujące jakie bywają typowe budowy (str 105)... a potem spojrzała pod tym kątem do lustra... (to samo ... jeśli chodzi o przestrzeń między udową str.104)... może uznałabyś, że warto trochę zweryfikować swe oczekiwania. D'Adamo w swej książce-poradniku twierdzi, że są pewne GenoTypy... zwłaszcza dla grupy krwi A (i czasem AB) jest to WOJOWNIK a dla grup krwi 0 i B... ZBIERACZ... które wraz z wiekiem mają kłopoty z utrzymaniem wagi na właściwym poziomie i nawet bez nadwagi wyglądają "pulchnie"... Zgodnie z jego spostrzeżeniami... życie zgodne ze swoją grupą krwi lub swoim GenoTypem daje największą szansę na utrzymanie optymalnej sylwetki i zachowanie dobrego zdrowia. To zgadza się z moimi obserwacjami. Wypróbowanie tej koncepcji nie trwa długo i dużo nie kosztuje. Nawet jeśli wyda się zbyt kłopotliwe... pozostanie w głowie na później... gdy pojawią się... choroby (którymi często kończą się inne diety).

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:39 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
W kwestii odchudzania,liczą się dobre ćwiczenia wykonywane systematycznie,oraz dieta. Dodatkowo możesz pomyśleć o suplementach,które na pewno nie zaszkodzą. Zobacz tutaj
http://www.twojezdrowie.org/wspomaganie-odchudzania.html wybór jest bardzo szeroki.

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:27 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
ja miałam do zrzucenia 6 kg taki był mój cel i udało się :) stosowałam Slimitin Aqua w początkowej fazie, aby oczyścić organizm i pozbyć się nadmiernego apetytu. Udało mi się w 12 tygodni, uważam, że to odpowiednie tempo, póki co nie ma efektu jojo, bo zmieniłam swój styl życia, nie objadam się już i staram się ruszać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 8:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 14, 2012 7:29 pm
Postów: 3
Po pierwsze - zero słodyczy!
Po drugie - ciemne pieczywo, same chude wędliny, zero żółtego sera, które jest bardzo kaloryczne, to samo tyczy się jajek. Żadnego majonezu, ketchup też ma dużo cukru. To moje metody :P Dużo warzyw, owoców. Zero gazowanego, słodkich soków, woda i herbaty - do wyboru, do koloru :)
I, co najlepsze - da się żyć z takim jedzeniem :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Maj 16, 2012 6:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
no nie trochę mało białka i podstawowych budulców. A gdzie ryby? Nienasycone kwasy tłuszczowe?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 12:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Dieta powinna być odpowiednio zrównoważona,aby dostarczać organizmowi odpowiednich składników,sporo na ten temat można poczytać właśnie na forum. Proponuję także sprawdzone suplementy
http://www.twojezdrowie.org/wspomaganie-odchudzania/wspomaganie-odchudzania/citrimax-and-chromium.html

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 9:58 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 25, 2012 9:41 am
Postów: 1
tylko aktywnośc fizyczna i zrównowazona dieta daje długotrwałe efekty w odchudzaniu

_________________
BMW dealer otomoto


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 12:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witam,

To prawda, odchudzanie to przede wszystkim wysiłek fizyczny oraz zbilansowana dieta. Możemy też wspomóc pracę organizmu; zielona herbata, guarana, grejpfrut, cykoria czy herbata Yunnan to tylko niektóre ze znanych roślinnych wyciągów wspomagających odchudzanie. Stosować je wszystkie możemy w całkowicie bezpiecznych preparatach Elavia Intensive i Elavia Anti Yo-yo opartych wyłącznie na naturalnych roślinnych wyciągach tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz do pytań, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
eRzecznik marki Elavia 4321 Slim


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 3:48 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Tutaj zgadzam się z opinią,że aby schudnąć zaleca się głównie duża aktywność fizyczną,oraz dietę. To takie podstawy na których musimy bazować.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 10:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 06, 2013 10:44 am
Postów: 47
Dietetyk który mówi że masz tendencję do tycia, ahhahahahah ;)
Powinnaś go zaskarżyć bo to żaden dietetyk. Nabija ludzi w butelkę i zbija kasę na tym.

Jeśli chcesz schudnąć to połącz pożyteczne z przydatnym ;)
Napisałaś że lubisz grać w kosza lub świtówkę.
To ustal sobie cel że będziesz codziennie minimum przez godzinę grała w coś tam co lubisz.
To już jest jakieś działanie które doprowadza Cię do celu ;)

_________________
[size=200]Do 12 Kilogram

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 12:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Gru 21, 2013 12:34 pm
Postów: 1
ja miałam cel na schudnięcie 11kg, dałam sobie a to pół roku, przez pierwsze 2 miesiace waga spadała mi mizernie, ale spadała, było to odpowiednio 1.2kg i 2kg, do zbicia zostało 7.8kg. Wtedy zakupiłam sobie dodatkowo tabletki slimcea i już po 2 kolejnych misiącach byłam lżejsza o 8kg. Zakupiłam pełną kuracje 3 misięczną, ostatnią dawkę oddałam mamie, która niestety ją zmarnowała, bo ile ja je przyjmowałam prowadząc przez całe 4 mieisace aktywny tryb życia, tj. rower, skakanka, bieganie, w tenisa sie pograło i do tego rozsądne żywienie. Ona natomiast nie robiła nic.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności