Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:03 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 5:42 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nie tak dawno usłyszałam, że pewni naukowcy sprawdzali, jaki wpływ na to, co się z nami dzieje w wyniku ćwiczeń... ma nasza głowa. Pewną, wystarczająco reprezentatywną grupę ochotników podzielili oni na dwie części. Pierwsza ćwiczyła wytrwale na siłowni... a druga siedząc na kanapie tylko wyobrażała sobie że intensywnie ćwiczy dokładnie to samo. Nie pamiętam jak długo trwał ten eksperyment... ale ponoć 30% z tych "kanapowych" miało podobne efekty do tych po siłowni... Pomyślałam, że to siła wizualizacji, na którą podatne są przede wszystkim osoby z grupą krwi B... mniej z A i AB. Poza tym siłownia też nie u wszystkich spowodowała takie same efekty... Prawdopodobnie nie uwzględniono w doświadczeniu odżywiania zgodnego z grupą krwi... Mnie przybyło trochę doświadczeń... m.in. nauczyłam się pływać, pomimo, że do niedawna myślałam, że to jest dla mnie nieosiągalne. Z książek D'Adamo wiedziałam, że pływanie to sport niewystarczająco męczący dla zerówek, ale ma dla nich własności likwidowania skutków stresu... poza tym pływanie na grzbiecie... to właściwie długie wykonywanie ćwiczenia "rybka" (opis na 3 str Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia) w mokrym środowisku... a więc też doskonała konserwacja kręgosłupa a nawet i stóp (bardzo ważne po latach chodzenia na obcasach)...
Praktycznie rzecz biorąc... wizualizację wykorzystuje się u "nie zerówek" (jak się o tym wie) do skutecznej eliminacji skutków stresu... Natomiast "zerówki" skutki stresu pokonują pływając lub wykonując pożyteczne fizyczne zajęcia (np. sprzątanie)... a skutki stresu też powodują tycie

Pozdrawiam świątecznie z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 3:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 04, 2014 2:54 pm
Postów: 20
W kwestii zrzucenia kilkunastu kg w określonym czasie,to na forum było już naprawdę kilka podobnych wątków,warto poczytać i wiedzieć więcej a co do samej diety jaki suplementów,to chętnie pomożemy i doradzimy,znajdziesz u nas szeroki wybór:)

_________________
www.Biowroclaw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 9:29 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 12, 2014 7:37 pm
Postów: 23
Miejscowość: Wroc
Bo odchudzanie to zawsze gorący temat, jednym wydaje się że łykną tabletkę i stanie się cud, a inni już doświadczyli olśnienia i zdrowej diety

_________________
Zielony Nurt pl BIO oleje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 2:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 08, 2014 2:53 pm
Postów: 1
witam jak chcesz na prawdę schudnąć to musisz zmienić nastawienie do sposobu odżywiania. Wejdź tu http://dobrafigura.com.pl i poczytaj sobie. Ja z nimi już schudłam 15kg i jestem zdrowa i nie mam efektu jo-jo. Polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 7:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 23, 2014 4:54 pm
Postów: 5
Ja schudłem 15 kg bez wiekszych wyzeczen trzeba byc tylko konsekwentnym i zapewniac swojemu organizmowi zwiazki organiczne , witaminy i minerały. Przede wszystkim zdrowe odzywianie, ja nie mroże warzyw , kupiłem pojemniki prożniowe, w Dafi ciekawą oferte maja z pompka, dzieki temu dlużej zachowuja swieżość , a co najważniejsze rownież swoje walory smakowe i odzywcze. Wiec jak nie ćwiczenia to zdrowe i niskokaloryczne odzywianie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 11:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 12, 2015 3:20 pm
Postów: 2
Dla ludzi którzy nie chca wspierać się suplementami.
Dieta jest podstawową kwestią. Jedni potrafią sobie ją sami zaplanować inni opierają się o gotowe rozwiązania.
Z gotowych programów odchudznania polecam Limvena. Całkowicie zaplanowany program.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 7:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Dieta,ruch i plan treningowy,dzięki temu osiągniemy zamierzony cel,czyli schudniemy. Poza tym warto oczywiście wspierać się dobrymi suplementami jako uzupełnienie całości co również jest wskazane i nie zaszkodzi nam.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 10:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 02, 2015 9:39 am
Postów: 10
Trzeba po prostu się zawziąć i przestać jeść niezdrowe produkty

_________________
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/gdansk/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 3:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 9:42 pm
Postów: 19
hmm mowisz o efekcie podobnym do placebo? To tez jest ciekawe - jak mozna oszukac wlasny umysl i cialo w tak prosty sposob:) Chociaz zapewne sa i suplementy diety, ktore faktycznie dzialaja na nas, a nie tylko pozornie. Osobiscie zazywam od przeszlo miesiaca Therm Line Fast i dzieki temu+cwiczenia schudlam 5kg. Czyli jeszcze miesiac, poltora i 8kg spokojnie schudne w koncu:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 5:11 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Same suplementy diety to jedno,natomiast faktycznie warto postawić tutaj na dobrą dietę plus aktywność fizyczną i unikać tych niezdrowych produktów przesyconych chemią. Polecam naszą zdrową i ekologiczną żywność którą znajdziecie na SwojskaPiwniczka.pl

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 1:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
Wszystko zaczyna się w głowie - nie w gazecie, nie zasłyszane, nie od koleżanki,ale sama musisz chcieć coś zmienić.

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 4:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2015 4:04 pm
Postów: 37
To nie jest trudność , warto zamienić ryż biały na brązowy, chleb biały na razowy, więcej warzyw, owoców i dużo wody :)

_________________
http://cmp.med.pl/pl/placowki-medyczne/cmp-ochota


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 6:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 25, 2015 6:45 am
Postów: 8
Cześć ;) nie wiem jak zrzucić 10 kg,15 kg, ale wiem że Therm Line Fast pomaga. Mam siedzącą pracę , cały dzień przy komputerze ;/ więc odruch podjadania jest mimowolny. To ciasteczko , to chipsy itp . w zimie to człowiek sobie tłumaczy ,a zima to każdy ma większy apetyt , aż w końcu człowiek przybiera na wadzę z 5, 6 kg. masakra . próbowałam stosować diety , głodówki , jakieś oczyszczanie dietą kapuścianą ;/ ale nic zero efektu. W aptece polecono mi Therm Line Fast. pomyślałam co mi szkodzi . Zażywam już 3 tydzień i schudłam 2,5kg. przede wszystkim mam mniejszą chęć podjadania , oprócz tego ostatni posiłek jem o 19 i widzę efekty ;) Polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 9:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
Po pierwsze cierpliwość, po drugie dieta, po trzecie ruch

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 7:59 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Na początku trzeba uwierzyć w siebie i to, że odchudzenie się jest możliwe.Jeżeli nie będziemy mieli motywacji i dyscypliny to nie osiągniemy pożądanych efektów.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności