Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 25, 2024 6:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 4:36 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Oj możemy pozazdrościć tylko mężczyznom, że nie mają oni problemu z cellulitem, ale też zdarza się, że niektórzy panowie mają podobny problem. Aczkolwiek w przypadku panów nie jest to zbyt powszechne zjawisko.
Niestety taka już nasza kobieca natura.
Natomiast jeśli chodzi o koszty takiej kuracji to tutaj znajdziesz wszelkie informacje http://www.vimed.pl/cennik-3.html


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 11:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 26, 2010 11:08 am
Postów: 1
Wracając do odchudzania i problemu ze słodyczami, to ja wtedy ratowałam się Fosanicem. Też moją zmorą były słodycze a ten suplement diety powoduje to, że nie ma się już ochoty na słodycze. Przez to zmieniam nawyki żywieniowe. Po odstawieniu Fosanic nie miałam żadnego efektu jo-jo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 7:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 17, 2010 11:32 am
Postów: 7
Po pierwsze wszelkie spalacze tłuszczu, wspomagacze w chudnięciu to po prostu ściema! Nie działają, chyba że jedynie na naszą autosugestię, że naprawdę nie chce nam się jeść. Po drugie zdrowe chudnięcie nie obejdzie się bez ćwiczeń. A wybór masz spory: http://www.sportowystyl.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=431&Itemid=8
A jeśli nie masz czasu na ćwiczenia w fitness klubie, to może jakaś gimnastyka dla zabieganych? Przykładowe ćwiczenia: http://www.sportowystyl.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=401&Itemid=8


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 11:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2010 11:44 am
Postów: 2
No nie wiem czy same ćwiczenia pomogą spalić zbędny tłuszcz. Mi na przykład bardzo pomogły suplementy ze świetnego sklepu http://www.piekno-natury.pl , dzięki nim straciłam 10 kg nadwagi, których nie mogłam zrzucić przez dłuższy czas (podczas ciąży ważyłam 80kg przy 165cm wzrostu).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 9:44 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 20, 2010 8:40 am
Postów: 5
Dieta i ćwiczenia owszem, ale proponowałabym również wspomóc się suplementami, które pomogą w zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów, których chcemy się pozbyć. Jeżeli masz mało czasu na ćwiczenia, możesz spróbować Therm Line II, suplement przeznaczony dla osób chcących schudnąć, niezależnie od tego czy ćwiczą czy nie, bowiem zawiera on w swoim składzie substancje o działaniu termogenicznym. Tabletki dostępne w sklepach internetowych .. www.sklepzsuplementami.pl/THERM_LINE_II-46.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 11:03 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Jeśli ma się wielkie łaknienie na słodycze tzn że brak w organizmie chromu. Ja biorę suplement diety który zawiera dużą dawkę chromu, dzięki czemu nie ma się nagłych napadów głodu. Poza tym zawiera l-karnitynę, która pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej i ekstraktu z rośliny Garcinia cambogia, która wyrównuje poziom cukru we krwi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 5:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 08, 2009 12:33 pm
Postów: 8
To który suplement dobrze działa na zahamowanie uczucia głodu? Ja już walczę ze sobą tyle czasu i nie potrafię się powstrzymać i nie jeść. Nawet jak nie jestem głodna to muszę coś "pochrupać". Już mam tego dosyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Śro Gru 08, 2010 8:12 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- przeciez jest czekolada gorzka, 40, 60, 81 oraz 90 %.
- do wyboru do koloru.
- kupujemy tabliczkę i nosimy z sobą na imprezy.\


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 4:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
rosali napisał(a):
To który suplement dobrze działa na zahamowanie uczucia głodu? Ja już walczę ze sobą tyle czasu i nie potrafię się powstrzymać i nie jeść. Nawet jak nie jestem głodna to muszę coś "pochrupać". Już mam tego dosyć.


Jeśli o mnie chodzi to stosuję suplementy z linii slim: najczęściej aqua slim i coffee slim, czasami jak bardzo mam ochotę na coś słodkiego to np.do musli dosypuję sobie nutri slim i wg mnie działają bardzo dobrze,bo przestało mnie w końcu "nosić" a waga idzie w dół :)))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 2:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 08, 2009 12:33 pm
Postów: 8
A jak one działają? To są tableki czy co? Możesz mi je troszkę opisać bo sporo ich podałaś ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 2:47 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
:D hmm...więc aqua slim to taki suplement w saszetce, który rozpuszczasz w 1,5l wody i popijasz sobie porcjami przez cały dzień. Należy to spożyć w ciągu 12h od przygotowania.
Nutri Slim to również saszetka z proszkiem, który możesz sobie dosypać do napoju, jogurtu, musli. Jest słodki, więc może być w ramach deserku ;))
a slim coffee to dietetyczna kawka. Tak konkretnie to ja piję Happy Coffee,bo są różne odmiany tej kawki. Tą akurat rozpuszczasz na filiżankę gorącej wody. Możesz wypić 3 w ciągu dnia. Kawusia jest pyszna i chociaż dobrze się po niej czuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 9:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 08, 2009 12:33 pm
Postów: 8
Wielkie dzięki :)
A czy trzeba brać wszystkie te suplementy żeby uzyskać jakiś efekt czy wystarczy jeden?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 11:46 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
To pewnie zależy ile chcesz schudnąć,bo każdy z suplementów wspomaga odchudzanie, ale też ma inny skład i działa nieco inaczej. Ja stosuję wymiennie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 12:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 13, 2010 7:38 pm
Postów: 2
bezrradna napisał(a):
Cześć wszystkim! Mam 24 lata zawsze byłam szczupła (52kg ). W ciąży przytyłam 35kg i mam problem te kilogramy zrzucić. Już 3 lata minęły a ja schudłam z 80kg (po porodzie) do 74kg (obecnie) mam problem bo niewiele jem a tyję! Pomóżcie mi, proszę o rady!

Cześć. Miałam podobny problem, nic nie pomagało. Moja mama poleciła mi czerwoną herbatę Pu erh. Zajrzyj na mojego bloga:
http://zdrowieiuroda-justyna.blogspot.com/
tam jest dokładny opis jej działania. Ja po ciąży nie mogłam stracić dziesięciu kilo. Wcześniej ważyłam 52, po ciąży pozostało 62. Waga za nic nie chciała pójść w dół. Nie jadłam słodyczy, tłustych potraw, nic tuczącego. Nawet lekkie jedzenie ograniczyłam do minimum. I ciągle miałam nadwagę. Wszystko się zmieniło po miesiącu picia czerwonej herbaty. Teraz ważę 50 kilo, a herbatę nadal piję, bo jest bardzo zdrowa. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 6:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 08, 2009 12:33 pm
Postów: 8
Mi chyba najbardziej odpowiadałby ten aqua slim, bo piję dosyć dużo wody dziennie więc przy okazji mogłabym przy tym wspomagać odchudzanie ;)
Co do czerwonej herbaty to wiem że ma dobre właściwości ale jak dla mnie jest ohydna w smaku.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności