Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 9:22 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 10:55 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Jak coś to teraz jest jeszcze nowy smak aqua - cytrynkowy :) Bardzo fajny w smaku :) A czerwonej też nie lubię smakowo... Wcześniej jak ją piłam to na raz jak lekarstwo :D


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 12:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 08, 2009 12:33 pm
Postów: 8
Kupiłam sobie parę dni temu aqua slim właśnie cytrynowy, pani w aptece poleciła :) na prawdę ma super smak, jak woda z cytryną :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 1:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 08, 2009 12:33 pm
Postów: 8
anusia87 a powiedz mi czy koniecznie trzeba pić aqua slim regularnie, tzn codziennie jedną szatkę? Czy można pić co np 2-3 dni? Ma to jakiś wpływ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 12:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sty 01, 2011 6:56 pm
Postów: 8
Polecam prostą diete 8-mio dniową, sam stosowałem i nie głodzisz sie:2 dni ser bez soli/teki w kostce bez przyprawiania najlepiej chudy/ 2 dni jesz ziemniaki bez soli i tłuszczu ewentualnie z ziołami/w mundurkach ,pire z ziołami/,2 dni gotowany kurczak w warzywach bez soli /najlepsze udka/ i dwa dni owoce i warzywa,mogą byc surowe lub gotowane na parze,ale znowu bez soli ,z owoców eliminujemy banany i winogrona.Jemy to wszystko ile możemy,a że nie ma tu tłuszczy to organizm pobiera go z swoich zapasów i w ten sposób można go spalić przez 8 dni ok.3-5 kg.A jeszcze ważna aby codziennie wypić do tego 1.5 l.wody mineralnej i zacząć jeśc błonnik i tu polecam strone www.wszystkoozdrowiuiurodzie.blogspot.com

_________________
http://wszystkoozdrowiuiurodzie.blogspot.com/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 12:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
rosali napisał(a):
anusia87 a powiedz mi czy koniecznie trzeba pić aqua slim regularnie, tzn codziennie jedną szatkę? Czy można pić co np 2-3 dni? Ma to jakiś wpływ?

Hej Rosali! Przepraszam,że dopiero teraz odpisuje. Nigdzie nie ma przymusu,żeby pić codziennie, ale wiadomo, lepsze efekty uzyskuje się przy systematycznym stosowaniu. A jak Ci poszło do tej pory? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 4:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 08, 2009 12:33 pm
Postów: 8
Już wiem, doczytałam się na innym forum ;) więc piję regularnie, ale dopiero od 2 tygodni więc o efektach nie ma jeszcze co mówić, chociaż nie powiem bo czuję się lżejsza :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 10:19 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
A ćwiczysz, uprawiasz jakieś sporty? Dużo osób liczy na dietę "cud", ale wiadomo, że coś takiego nie istnieje ;))
Ja teraz zaczęłam chodzić na siłownię i zawsze biorę ze sobą butelkę wody z aqua, więc jestem z siebie dumna, że jednak trzymam się swoich postanowień i na dodatek widzę efekty :)))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 4:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2012 9:18 pm
Postów: 8
Cześć dziewczyny. Może niepotrzebnie w takim miejscu podejmować taki wątek, ale zaryzykuję, bo warto wiedzieć coś-nie-coś na temat niektórych zabiegów, które mimo iż nie są przeprowadzane docelowo, by zredukować naszą wagę, to tak naprawdę działają na zmniejszenie obwodów niektórych partii ciała. Ja na przykład jakiś czas temu poszłam na zabieg Accent Your Body. To jest jeszcze dość nieznane, ale naprawdę daje dobre efekty. Byłam na trzech seriach i widzę zdecydowane rezultaty. Zawsze miałam problemy z brzuchem i kompleksy na jego punkcie, bo mimo że nie jestem otyła, to tam akurat zawsze jakiś tłuszczyk się gromadził. Po trzecim zabiegu brzuch wygląda zupełnie inaczej, zrobił się napięty, jędrny, a to sprawia wrażenie, że tego tłuszczu tam tyle nie ma. Czasami warto wydać trochę więcej i się pozbyć problemu zamiast inwestować w różne kremy, które nie zawsze pomagają. Polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:32 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
trzeba ćwiczyć, odchudzanie to tylko Twoja ciężka praca, jak nie będziesz uprawiać sportów to nie ma co myśleć, że zabiegi Ci pomogą. Po odsysaniu tłuszczu np bardziej otłuszczają się narządy wewnętrzne. Jak masz problem z utrzymaniem wagi, proponuję suplementy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 1:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witam,

Chciałabym zaproponować Ci zapoznacie się programem Elavia 4321 Slim, na który składają się dwa preparaty; Elavia Intensive oraz Elavia Anti Yo-Yo. Elavia Intensive to płynny koncentrat, natomiast Elavia Anti Yo-Yo to kapsułki na dzień i na noc stabilizujące i utrwalające pożądaną wagę. Pamiętaj, że Elavia to bezpieczny preparat z naturalnych wyciągów roślinnych tradycyjnie zalecanych na odchudzanie, dostępny tylko w aptekach, również online. Chętnie opowiem Wam więcej na temat Elavii 4321 Slim

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
eRzecznik marki Elavia 4321 Slim


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 6:25 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 6:00 pm
Postów: 10
Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeść, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakieś suplementy wspomagające odchudzanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 9:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 06, 2013 10:44 am
Postów: 47
Przede wszystkim zadbaj o regularne posiłki co 3 góra 4 godziny. W dalszej fazie przestaw się na jedzenie jak najmniej przetworzone.

_________________
[size=200]Do 12 Kilogram

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 11, 2013 8:21 am
Postów: 3
Moim problemem również jest odchudzanie... ostatnio znalazłem świetnego kardiologa w Med pro w Zgierzu jednak powiedział że zanim zaczniemy właściwe leczenie muszę zrzucić parę kilogramów bo pikawka ma utrudnioną pracę... Co prawda lekarze zajęli się mną i przekazali odpowiednie wskazówki, ale jak się do nich stosować... jakieś porady jak nie dać się pokusie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 3:54 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ja mam zerówkę... jak tylko nie jadam pieczywa i kasz ważę od razu sporo mniej...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mam duży problem...odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:29 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 15, 2013 11:00 am
Postów: 3
Miejscowość: Pozna
Właśnie, jak to jest z tym aqua slim.
Stosowaliśmy z dziewczyna zeszłego roku bardzo długo, ale nie przynosiło żadnych efektów. Dziewczyna schudła 3 kg, ale to chyba dzięki ćwiczeniom.
Piliśmy codziennie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności