Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 4:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2009 5:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2009 5:09 pm
Postów: 6
Czesc. Mam pytanie. Stosuje Reduxil (opakowanie starcza na 2 miesiace). No i ja bralam tabletki przez te 2 miesiace, jeszcze zostalo mi kilka.. i schudlam 7 kg.. i teraz mam pytanie.. na opakowaniu pisze ze nie wystepuje efekt jojo... kiedy po odstawieniu tych tabletek moze pojawic sie ewentualny efekt jojo?? tzn ile czasu musi uplynac zebym wiedziala, ze efekt ten nie wystepuje..tzn kiedy ewentualnie moge zaczac tyc..:(((((( 7 kg to duzo.. nie chce zeby do mnie wrocilo.. poza tym mam pytanie czy takie tabletki mozna stosowac caly czas.. tzn po tych 2 miesiacach zaczac nowe opakowanie???pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2009 7:15 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć Jessica34 :D

Napisz jaką masz grupę krwi, bo być może nie na wszystkie grupy krwi ten suplement tak skutecznie i miejmy nadzieję nieszkodliwie działa... napisałam Ci to już w drugim wątku, ale tu też wkleję link pozwalający na przeczytanie opinii wielu osób, które już stosowały Reduxil.

http://vitalia.pl//forum4,12652,12652,0_Reduxil_-__wasze_opinie.html&cookie=1

Ja akurat nie jestem zwolenniczką suplementów, ale wiem, że są niektóre pożyteczne, jak np. zalecany przez dr D'Adamo dla właścicieli grupy krwi "0" KELP (morszczyn). Na pewno jest on składnikiem różnych "odchudzaczy", bo poprawia metabolizm... ale tylko u włascicieli grupy krwi 0 to widać.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 11:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 11, 2009 11:41 pm
Postów: 8
W sumie raczej malo sie slyszy o Reduxilu, ja pierwszy raz uslyszalam od farmaceutki.. wlasnie chcialam kupic alli, ale ta "dobra kobieta" mnie przed tym ostrezgla.. i zaproponowala o wiele bezpieczniejszy Reduxil..jestem jej bardzo wdzieczna, moja kolezanka mimo jej rad kupila alli i bardzo narzekala- przede wszystkim finansowo- alli strasznie bije po kieszeni opakowanie za 120 zl starcza tylko na 2 tyg. poza tym ciagla biegunka.. no i trzeba lykac dodatkowo witaminy.. potem byla taka slaba, pradopodobnie sie odwodnila.. no i musiala przewrwac zazywanie alli no i nici z odchudzania.. teraz staram sie ja namowic na Reduxil, ale po tych przezyciach nie ma odwagi.. ja czuje sie super.. schudlam juz 5 kg.. mniej chce mi sie jesc.. no i lykam tylko 2 tabletki dziennie ( rano jedna druga na noc).. no i wydajny srodek bo opakowanie starcza na 2 miesiace.. podobno nie ma byc po nim efektu jojo ;).. takze ja moge wam go polecic..jeszcze nie wiem jak z tym efektem jojo, ale fajnie bylo schudnac te 5 kg ..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 2:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 07, 2009 1:31 pm
Postów: 3
A jakie suplementy sa zalecane dla osobnikow z grupa krwi "A" ??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 7:59 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
W/g encyklopedii Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi D'Adamo m.in. poprawiają metabolizm właścicieli grupy krwi A:
str.466 Triphala (Emblica officinalis, Tenninalia chebula, T. Balerica)-lek ajurwedyczny, działa detoksykacyjnie i przyspiesza metabolizm
Tyrozyna- Endogenny aminokwas , prekursor hormonu tarczycy
str. 455 Gotu kola (Centella asiatica)- też gwałtownie przyspiesza proces gojenia ran , stosowne w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej, wspomaga procesy myślowe leczy lżejsze oparzenia, zmniejsza blizny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 9:04 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jeszcze na str 374 w/w encyklopedii jest protokół usprawniający metabolizm (do stosowania przez 4 tygodnie), gdzie jest dawkowanie stosowane przez D'Adamo. Gdybyś znała lekarza, który stosuje wspomaganie leczenia dietą zgodną z grupa krwi, lub jest chętny na takie doświadczenie, mogłabyś spróbować :D Ja mam grupę krwi 0 . Dość często jadam polecany dla mojej grupy KELP i jestem zadowolona. Sprawdź, czy jakiejś książki D'Adamo nie ma przypadkiem w bibliotece.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 8:59 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
niestety tak to już jest, że mimo naszych starań, stosowania diet, ćwiczeń po pierwszym sukcesie pojawia się efekt jojo;/ Niestety nie znam się na suplementach, ale myślę, że żeby raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów ważne jest to, żeby wybrać dobrą dietę. To w jaki sposób się odżywiamy decyduje nie tylko o tym, czy będziemy mieć szczupłą sylwetkę, ale przede wszystkim decyduje o tym, czy będziemy zdrowi.
To, że mimo naszych starań kilogramy ciągle wracają może mieć swoją przyczynę w tym, że popełniamy błędy żywieniowe, ale także możemy być "ofiarami" opóźnionej nietolerancji pokarmowej.
Tutaj http://www.facebook.com/VIMED znalazłam kilaka bardzo ciekawych informacji na temat tego, jak chudnąć bez efektu jojo.
Można też sobie zrobić test, czy przyczyną naszych problemów nie jest właśnie wspomniana opóźniona nietolerancja pokarmowa.
I widzę, że nie tylko ja uważam, że dobrze dobrana dieta jest kluczem do naszego zdrowia i piękna. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Bez efektu Jojo- Reduxil??
PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 7:48 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Lip 24, 2009 4:42 pm
Postów: 26
sojka napisał(a):
niestety tak to już jest, że mimo naszych starań, stosowania diet, ćwiczeń po pierwszym sukcesie pojawia się efekt jojo;/ Niestety nie znam się na suplementach, ale myślę, że żeby raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów ważne jest to, żeby wybrać dobrą dietę. To w jaki sposób się odżywiamy decyduje nie tylko o tym, czy będziemy mieć szczupłą sylwetkę, ale przede wszystkim decyduje o tym, czy będziemy zdrowi.
To, że mimo naszych starań kilogramy ciągle wracają może mieć swoją przyczynę w tym, że popełniamy błędy żywieniowe, ale także możemy być "ofiarami" opóźnionej nietolerancji pokarmowej.
Tutaj http://www.facebook.com/VIMED znalazłam kilaka bardzo ciekawych informacji na temat tego, jak chudnąć bez efektu jojo.
Można też sobie zrobić test, czy przyczyną naszych problemów nie jest właśnie wspomniana opóźniona nietolerancja pokarmowa.
I widzę, że nie tylko ja uważam, że dobrze dobrana dieta jest kluczem do naszego zdrowia i piękna. ;)

Jem zdrowo, ćwiczę na orbitreku. Mam 54 l. świetną kondycję psychiczną, Przy wzroście 168 cm utrzymuję wagę 56 kg.Nie chodzę głodna.Wyeliminowałam cukier, białą mąkę, wszystkie produkty zawierające konserwanty, poprawiacze smaku itp. Ustawiłam sama swoją dietę - tu trzeba by dużo pisać.Jestem zdrowa i pełna energii. Uważam, że nadwaga bierze się głównie z przejadania i małe4j aktywności fizycznej. 3 lata temu miałam 8 kg więcej. Nie mam żadnego efektu jo-jo.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności