Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:33 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: plastry na cellulit
PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 3:19 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Zastanawiałam się nad tym czy takie plastry będą skuteczne w walce z cellulitem?? Chciałabym poznać wasze opinie na ten temat, czy ktoś może używał i czy warto jest zainwestować???? Bo już wypróbowałam chyba wszystkie możliwe metody walki z pomarańczową skórką. Będę wdzięczna za wszelkie opinie;)
aha i jeszcze jakbyście mogli mi polecić, gdzie coś takiego mogłabym kupić takie plastry w miarę przystępnej cenie tak w granicach 30 - 60 zł;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 4:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:39 pm
Postów: 17
Nawet nie wiedziałam że takie cośjest, fajna sprawa. A możesz mi powiedzieź jakiej to firmy? Chętnie się dowiem czegoś więcej na ten temat. Ja używam teraz na celulit krem vichy, jak narazie widzę tylko ze skóra zaczyna się ujędrniać. Ale jak skończy mi się tubka to myślę że nie kupię następnej, bo troszkę przydrogie to jest jak dla mnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 1:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
ja żeby zwalczyć swój cellulit to stosuje dietę ćwiczę i smaruje się wyszczuplającym krem - żel na celluli z mary cohr to wszystko razem daje efekt ale mnóstwo wyrzeczeń mnie to kosztuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 25, 2011 11:14 am
Postów: 84
też pierwszy raz słyszę o plastrach na cellulit.
nigdy ich nie stosowałam. ufam tylko swojej ciężkiej pracy i ćwiczeniom. dzięki temu nie problemów z pomarańczową skórką.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 3:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 18, 2011 1:31 pm
Postów: 3
Na cellulit bardzo fajnie działa peeling z kawy :) A jak nie pomoże to bardzo fajne zabiegi oferują teraz Gabinety Medycyny Estetycznej - bezboleśnie i bezinwazyjnie, ale efektownie. Na stronie sa różne gabinety, jakby ktoś był zainteresowany: ****************



(edytowane - admin)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 9:39 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Moim zdaniem same plastry tutaj napewno nie pomogą,trzeba dużo ćwiczyć,być aktywnym fizycznie oraz używać dobrych kosmetyków. Dopiero wtedy możemy liczyć na efekt.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 10:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2012 9:18 pm
Postów: 8
Nie znam poziomu skuteczności plastrów antycellulitowych, ale mogę zaproponować Ci inną metodę walki z tą przykrą przypadłością. Słyszałaś kiedyś coś na temat zabiegu Accent Your Body? Możliwe, że nie, a to wielka szkoda, bo jest to naprawdę super sprawa. Miałam przyjemność poddania się jemu i powiem Ci, że zauważyłam spore efekty. Celem całej terapii jest ujednolicenie struktury skóry, ujędrnienie jej i przywrócenie odpowiedniego napięcia. Wskazana jest więc dla tych osób, które cierpią na problemy z cellulitem, rozstępami czy po prostu zmarszczkami. Po 3 zabiegach zauważyłam naprawdę sporą różnicę w jakości swojej skóry. Nie czuję więc, że wyrzuciłam kasę w błoto, a wręcz przeciwnie - żeby uzyskać zupełnie wymarzony efekt chętnie pójdę jeszcze na 1-2 zabiegi. Polecam bardzo! W razie dokładniejszych pytań odnośnie zabiegu, pisz śmiało:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 8:52 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 02, 2012 5:40 pm
Postów: 5
Miejscowość: Gdynia
nigdy nie korzystałam z takich plastrów, ale z tego co kojarzę, to one nie są na tyle duże, żeby je np. nałożyć na wszystkie "problematyczne" miejsca (uda, pośladki - jak ktoś ma nadwagę, a to się często z cellulitem wiąże, to przecież te powierzchnie są jeszcze większe!). nie wiem, jak to niby miałoby więc działać... a że drogie rzeczywiście, to nawet nie sprawdzam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 12:53 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
a jak działają takie plastry? Ja jak dotąd z cellulitem walczę sposobami mechanicznym (np. peelingiem z kawy z dodatkiem oleju rzepakowego - ma dużo witaminy E więc przy okazji ujędrnia i odżywia skórę)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 12:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
W zasadzie ja także podłączam się do pytania: w jaki sposób działają takie plastry i czy naprawdę są skuteczne i sprawdzone? Bo wiele słyszy się o redukcji cellulitu,jednak gorzej wypada to w praktyce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 6:33 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 6:00 pm
Postów: 10
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne, usprawniają one krążenie. Polecam noszenie pasów uciskowych i gorsetów wyszczuplających.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 10:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 17, 2013 9:34 pm
Postów: 6
Witam, ja osobiście używam zestawu składającego się żelu CC Buttocks Lifting Gel, który kupuje na http://www.vitalab.pl/ . Jest on trochę droższy niż twoje założenie, bo kosztuje nieco ponad osiemdziesiąt złotych. Stosuje go już jakiś czas i zauważyłam, że skóra stała się bardziej wygładzona i atrakcyjna. dobrze wchłania się w skórę, należy go stosować dwa razy dziennie. Mam nadzieje, ze jeszcze kilka tygodni i nie będę się miała czego wstydzić na basenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 11:56 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Mar 30, 2013 11:19 am
Postów: 10
Kosmetyki to jedna sprawa,natomiast proponuję zacząć prowadzić także aktywny tryb życia i zdrowo się odżywiać. Np Aqua Aerobik i masaż biczami wodnymi potrafi w znacznym stopniu zredukować cellulit.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 11:01 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 06, 2013 10:44 am
Postów: 47
Według mnie to nie działa. Na cellulit najlepsze są ćwiczenia. Przy ćwiczeniach wypocisz cellulit ;)

_________________
[size=200]Do 12 Kilogram

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: plastry na cellulit
PostWysłany: Śro Lut 05, 2014 4:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 05, 2014 4:43 pm
Postów: 4
Jeżeli chodzi o sposoby leczenia, to bardzo dobrym sposobem jest body wrapping (informację znalazłam na ***. Niezbędne do tego są oczywiście kosmetyki antycellulitowe na przykład ze sklepu Naturica, odpowiednia dieta i ruch, dużo ruchu. Początkowo sama nie mogłam przekonać się do tego sposobu, ponieważ zajmował bardzo dużo czasu, ale wytrwałam w postanowieniu i pozbyłam się cellulitu. Mam nadzieję, że już raz na zawsze :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności