Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:37 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: dietetyk Lublin
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 9:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 06, 2010 9:49 am
Postów: 1
Poszukuję od jakiegoś czasu informacji o dietetykach z Lublina. Byłabym wdzięczna jeśli ktoś napisze coś na ten temat. Kogo polecacie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 10:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Maj 08, 2010 10:04 pm
Postów: 1
Cześć, chodziłam całkiem niedawno do Paco i tam przychodził Grzegorz Kowaluk. On jest dietetykiem i trenerem. Wiem, że pracuje w Luxmedzie na królewskiej. Jest bardzo sympatyczny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 9:55 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ja mogę napisać, że w Lublinie pracuje bardzo sympatyczna lekarka z wieloletnim stażem Pani Ewa Trębas-Pietraś, specjalista alergologii i specjalista chorób płuc (przy ul Chodźki 3, też w szpitalu na Kraśnickiej 100 jest ordynatorem Oddziału Alergologii). Byłam na jej wykładzie w ub. roku i wiem, że na podstawie doświadczenia jest przekonana o szczególnych właściwościach diety zgodnej z grupą krwi, powiedziała, że obecnie jest to najskuteczniejsza metoda zapobiegania wszelkim alergiom. Mówiła mi, że zazwyczaj odbiera telefony... myślę, że ona na pewno zna dobrych dietetyków. Dla mnie to daleko... ale może komuś się ta informacja przyda. Jej wykład był częścią ubiegłorocznej Konferencji Naukowej f. Calivita...i był świetny. Inne też.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 11:24 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2012 10:59 am
Postów: 3
Może trochę nie na temat ale mogę polecić dobrego dietetyka, który również "przyjmuje" ON-LINE za pomocą Skype

Długo szukałam w Gdańsku dobrego dietetyka, aż za poleceniem trafiłam do Pani Dominiki Stefankiewicz.
Przeprowadza szczegółowy wywiad po którym ułożyła mi indywidualny smaczny a co najważniejsze skuteczny jadłospis. Zgubiłam zbędne kilogramy a efekt utrzymuje się do dziś bez tego czego obawiałam się najbardziej - efektu jo-jo.
Ale chyba najważniejsze w tym czego nauczyła mnie Pani Dominika to zdrowego trybu życia - za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Strona Pani Dominiki to:
www.dobrekalorie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 6:26 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
lidka74 napisz proszę trochę szczegółów... bo jeśli to dobry dietetyk... to powinnaś już teraz jeść zgodnie z grupą krwi lub GenoTypem

Jak nie wiesz możesz to sprawdzić chociażby na
>http://www.dadamo.com/typebase4/typeindexer.htm

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 11:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 20, 2016 11:12 pm
Postów: 1
www.annachmielewska.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 11:04 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 19, 2018 11:04 pm
Postów: 24
Diety online https://przyjazny-dietetyk.pl/dieta_online - to moje odkrycie :D oszczędność czasu przede wszystkim, a kontakt z dietetykiem przez maila jest bardzo sprawny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 11:49 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 16, 2018 11:40 am
Postów: 2
polecam wybrać się na pierwsza bezpłatną wizytę do Klaudii Buławy. chodze do niej zeby przytyć jak na razie udało się 8 kg z czego jestem bardzo zadowolony. Na początku nie byłem przkonany, ale teraz nie zaluje decyzji. mozna sie umowic przesz internet albo zadzownic 885881828


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 9:29 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Jeśli zależy Ci na dobrej pomocy doraźnej, to może pomóc Ci ten portal - https://lekarzpomaga.pl
Jak znajdziesz chwilkę, to możesz wejść i sama się przekonać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Śro Paź 17, 2018 11:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 16, 2018 11:40 am
Postów: 2
tylko mgr Klaudia Buława. Pomogła mi mimo posiadania wielu chorób. nie zależało mi na jakiejs duzęj utracie kilograów, a tego zeby mieć dostosowaną do moich potrzeb. Klaudia Buława przyjmuje przy ulicy Wienianiawskiej w naturhouse


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 7:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Jestem zdania, że dietetyka to nauka, dzięki której możemy poprawić każdy aspekt naszego życia. Dlatego tak ważne jest zdecydowanie się na dobrych specjalistów w tej dziedzinie, na przykład na https://dietakalibra.pl polecam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 2:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 23, 2018 1:59 pm
Postów: 1
Ja jestem z kolei bardzo zadowolony z pomocy Marty Kusiak z naturhouse zana. 30 kg w dół bez żmudnego liczenia kalorii, co zawsze spędzało mi sen z powiek...Co tydzień wizyta, więc dzięki temu trzymałem się w ryzach, bez głupich wymówek! :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 1:00 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Nie ograniczaj się do jednego miasta, jeżeli chodzi o dietetyka to spokojnie możesz poszukać również ciekawych porad i wskazówek online- wiele osób tak robi i doskonale na tym wychodzi, to tylko kwestia znalezienia dobrego fachowca.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Pią Paź 20, 2023 10:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 20, 2023 10:20 am
Postów: 2
Na ulicy Górskiej przyjmuje przemiła Pani dietetyk Monika Popik. Chodzę do niej już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. W Lublinie jest chyba jeszcze jeden punkt Projekt Zdrowie, można wyszukać adres przez stronę centrali https://projektzdrowie.info/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dietetyk Lublin
PostWysłany: Pią Lis 24, 2023 10:47 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 05, 2021 1:16 pm
Postów: 78
Można sobie poradzić bez dietetyka.
Jak to widzicie - https://hop-sport.pl/rowery-treningowe-spiningowe/rower-spiningowy-hs-045ic-bravo-niebieski.html ?
Regularność i będzie tylko coraz lepiej, a sami musicie zdecydować, co z tego wyjdzie.
Co do diety - regularnie wykluczaj rzeczy szkodliwe. Słodycze, kolorowe napoje, wszystko co tłuste.
I regularność powinna przynieść mocną zmianę.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności