Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 11:48 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 9:24 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Wojtak napisał(a):
to bieganie stało się teraz tak bardzo popularne, a ja się jakoś nie mogę do tego przekonać, wolę zdecydowanie rower albo tenis


Popularne, bo też nie wymaga zbyt wiele. Biegać może każdy i zawsze.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 9:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Bardzo fajny sport znam na wyrzeźbienie sobie ładnych okrągłych pośladków. Jazda na rolkach. ten sport rzeźbi praktycznie całe ciało. Ja miałam problem z cellulitem ale jak zaczełam właśnie zabawe z rolkami i jeszcze brałam therm line fast to bardzo szybko się go pozbyłam. Taka moja mała technika na fajną seksi pupe.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Śro Maj 04, 2016 12:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 04, 2016 11:36 am
Postów: 5
Bieganie to swietna sprawa, szczególnie że następuję tak zwana euforia biegacza :D

_________________
unifund.pl Gor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Śro Maj 04, 2016 2:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 04, 2016 2:02 pm
Postów: 1
Dawno już nie biegałem, ale mam nadzieję że w czasie wakacji znajdę na to trochę czasu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 12:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 05, 2016 12:36 pm
Postów: 10
Ja oprócz biegania uwielbiam jazdę na rowerze oraz base i bicze wodny,bardzo mnie to relaksuj ei odpręża,polecam każdemu również wiosną,nie tylko i wyłącznie zimą lub jesienią:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 8:46 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Te bicze wodne są w ogóle zdrowe? Słyszałem już opinie, że powodują one zaburzenia w przepływie krwi i mogą być niebezpieczne.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 1:44 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Z tego co wiem to akurat bicze wodne są zdrowe o ile nie przesadzimy z częstotliwością takiego masażu,bo tak czy inaczej wszystko sprowadza się właśnie do tego,podobnie jest z sauną czy jacuzzi.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Śro Cze 08, 2016 4:37 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 08, 2016 4:26 am
Postów: 3
Bicze wodne poprawiają krążenie, poza tym są bardzo przyjemne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Śro Cze 22, 2016 12:59 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Zgadza się,podobnie zresztą jak korzystanie z sauny,którą również bardzo lubię,to poprawia kondycje mojej cery oraz pozwala mi się zrelaksować:)

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 9:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Jak chodzi o strój to dużo zależy od miejsca gdzie ćwiczymy. Ja się pytałam swojego trenera personalnego z tej *** siłowni. On mi idealnie podpowiedział jak ćwiczyć co ubrać co jeść.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:00 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Trener personalny właśnie od tego jest- aby podpowiedzieć jak ćwiczyć oraz ułożyć nam dietę do której będziemy się stosować. W kwestii ubioru to już nasza własna inwencja,ważne aby było nam po prostu wygodnie oraz aby nic nie krępowało naszych ruchów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 12:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Postanowiłem zacząć jazdę na rowerze ze swoją żoną. Kupuję rowery, zależy mi na crossowym. To wątek o sporcie to może ktoś coś poleci? :) póki co mam na oku ten rower kellys https://www.sporti.pl/product-pol-49919-Rower-Kellys-CLEA-10-White-2016.html bardzo mi się podoba z wyglądu jak i specyfikacja przedstawia się w porządku. Jakieś opinie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 7:32 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
Jeżeli tylko Ci się podoba oraz cenowo także odpowiada to czemu nie, ja także bardzo lubię jeździć na rowerze i wiem jak ważne jest jego odpowiednie dopasowanie, wygoda na trasie. Rower podobnie jak bieganie czy pływanie, daje mi dużo radości i satysfakcji, pozwala się zrelaksować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 9:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Damian78, kellys to dobra marka, ten wymieniony przez Ciebie rower moim zdaniem jest ok, dobra cena i osprzęt nie najgorszy. Zależy też jakim budżetem dysponujesz, bo mogę Ci coś lepszego zasugerować, ale nieco drożej :) Jak już szukasz crossa w sporti to może rzuć okiem też na tego https://www.sporti.pl/product-pol-48996-Rower-Kross-EVADO-5-0-meski-czarno-srebrny-mat-2016.html?rec=101002104 inna marka, ale rower moim zdaniem zdecydowanie na wyższym poziomie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 2:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 06, 2016 3:26 pm
Postów: 9
Ja kilka razy korzystałam z tych biczy wodnych, ale bardzo mi się nie podobał ten "zabieg". Zdecydowanie bardziej lubię normalne sporty takie jak rolki, czy np. bieganie. Ale formę utrzymuje głównie dzięki siłowni ***. Na początku przez kilka miesięcy miałam trenera personalnego, a teraz już cwiczę samodzielnie i jestem bardzo zadowolona ze swojej sylwetki. Chyba nigdy nie miałam tak świetnego ciała :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności