Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 6:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 10:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 17, 2013 10:47 am
Postów: 12
Ja biegałam, ale niestety bieganie dość mocno obciąża stawy, dlatego ograniczyłam ten sport. Poza tym ostatnio kupiłam karnet na fitness i postanowiłam, że zaczne chodzić na spinning oraz inne ćwiczenia, pilates albo brzuchmanię:) Straszny ze mnie leń zimą, najchętniej to przespałabym całą zimę:)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 1:02 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 17, 2014 12:34 pm
Postów: 17
Ja jestem wielką zwolenniczką sportu i sama czynnie go uprawiam w postaci biegów oraz basenu. teraz zimą warunki są nieco ograniczone,ale jakoś trzeba sobie radzić,to tylko kwestia silnej woli. W lato preferuję także rower.

_________________
www.Hepi24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:33 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Popieram- basen bardzo dobrze wpływa na nasz organizm,podobnie zresztą jak rower czy bieganie. Można to przecież spokojnie ze sobą połączyć i ćwiczyć na przemian,na pewno nie zaszkodzi.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 7:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lut 16, 2014 9:34 pm
Postów: 16
Zgadzam się, ze zarówno bieganie jak i basen to fajna sprawa. Warto się ruszać. Mnie jednak ostatnio zaciekawiły siłownie zewnętrzne, takie jak tutaj http://www.fitpark.pl/ . Wczoraj dowiedziałam się, że taka powstaje u mnie na osiedlu i bardzo mnie to cieszy. Idzie wiosna i będziemy sobie ćwiczyć na świeżym powietrzu całą rodzinką.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 2:33 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Każdy rodzaj uprawianego sportu oraz aktywności fizycznej będzie tutaj wskazany bo to wpływa pozytywnie na nasze zdrowie,poprawia samopoczucie. Ja oprócz roweru także biegam i chodzę na basen raz w tygodniu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Śro Sie 06, 2014 10:29 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 06, 2014 9:59 am
Postów: 15
Ja w zasadzie tylko rower, ponieważ i tak robię dziennie około 20 kilometrów. Więc niczego więcej mi nie potrzeba :)

W zimę biegam, ponieważ jazda na rowerem w zimę nie jest zbyt fajna. Już kilka razy musiałam uciekać do rowu przed idiotą wpadającym w poślizg.

_________________
http://drcubala.com/cms/serdecznie-witamy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 12:19 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Ja latem zdecydowanie rower,to mnie po prostu relaksuje i odpręża:0 Poza tym teraz zimą warto postawić na pływanie czy zajęcia typu fitness,to na pewno nie zginie a wręcz przeciwnie,zapewni bardzo pozytywne rezultaty.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 2:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Lis 28, 2014 12:13 pm
Postów: 10
Ja bardzo lubię pływać, sporo gram w siatkówkę, a ostatnio zaczełam też chodzić na siłownię Saturn na Targówku w Warszawie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 3:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 04, 2014 2:54 pm
Postów: 20
Kiedyś też grałam w siatkówkę jednak w chwili obecnej dużą radość sprawia mi basen,pływania wraz z aqua aerobikiem i jazda na rowerze latem i wiosną. Polecam wszystkim,tak nawet dla samego zdrowia.

_________________
www.Biowroclaw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 12:42 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Ja podobnie jak Przedmówczynie biegam,pływam i jeżdżę na rowerze,tak nawet dla własnej przyjemności aby lepiej czuć się na co dzień,nie stawiam wszystkiego na jedną kartę i nie mówię,ze schudnę bo przecież nic nie przychodzi od razu,ale wraz z upływem czasu:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 7:31 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 11, 2014 1:36 pm
Postów: 19
Ja biegałam dosyć długo i po pewnym czasie stawy kolanowe zaczynały dawać o sobie znać :/ Teraz sporadycznie jeżdżę na rowerze i staram się regularnie, kilka razy w tygodniu pływać na basenie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 7:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 01, 2014 5:01 pm
Postów: 25
Kupiłam sobie damski dres i teraz nawet jak jest zimno, to mogę biegać:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 8:55 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 26, 2014 7:59 am
Postów: 47
Biegam już od jakiegoś czasu i w tym się odnajduję, ostatnio zaczęłam się interesować triathlonem i myślę, że niedługo wystartuję w jakichś zawodach. Póki co muszę do biegania dorzucić rower i pływanie, bo zwłaszcza z tym drugim u mnie kiepsko.

_________________
Lubisz biega


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 8:57 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sty 10, 2015 11:35 pm
Postów: 11
to skoro biegacie to przyłączcie się do 9 biegu policz się z cukrzycą :) bieg rozpoczyna się dziś o 13 spod PKiN w Warszawie w ramach WOŚP'u, partnerem biegu jest firma ALE - super! ja biegnę, ponieważ zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sport
PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 7:57 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
W takim razie jeżeli stawy kolanowe dają o sobie znać,to polecam pływanie. Mi ostatnio sprawia to wielką radość i relaksuje,odpręża.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności