Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 2:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Mnie w odchudzaniu na pewno bardzo pomogła Wygodnadieta. Codziennie dostarczają mi posiłki pod dom, 5 smacznych, zdrowych i sytych dań. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo zdarzają się dni kiedy nie mam siły sama gotować i wtedy po prostu zjadłabym coś na szybko- co zniweczyłoby moje wcześniejsze wysiłki. Dzięki Wygodnej, za każdym razem gdy zgłodnieję mam pod ręką coś pełnowartościowego, jem regularnie a to też bardzo pomaga;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Śro Lut 13, 2019 12:09 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Polecam nopal, czyli sproszkowaną i wysuszoną próżniowo łodygę opuncji – kaktusa z gatunku Opuntia Ficus Indica. Zmniejsza ona apetyt i ilość przyjmowanych kalorii. Absorbuje tłuszcze i cukry oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Poza tym wspomaga metabolizm tłuszczów.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 9:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 13, 2019 7:26 pm
Postów: 2
Polecam ciekawy artykuł na temat odchudzania. Zaczynając zmieniać swoje przyzwyczajenia oraz zastanawiając się nad tym co się je, jesteśmy w stanie przestać tyć bądź chudnąć. Polecam serdecznie http://medicaldiet.pl/co-jest-dobre-na-odchudzanie/ i powodzenia w utracie nadwagi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 7:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 2:12 pm
Postów: 14
Miejscowość: Kraków
Pierwszym etapem odchudzania powinno być wykonanie badań laboratoryjnych. Podstawowe to ogólne krwi i moczu, lipidogram, badanie poziomu cukru, magnezu, wątroby i dróg żółciowych, hormonów, a także badania pod kątem nietolerancji pokarmowej. Rozszerzone z kolei dotyczyć mogą witaminy D3, homocysteiny, hemoglobiny glikowanej (pod kątem cukrzycy), poziomu elektrolitów, żelaza, wapnia i kwasu foliowego.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 28, 2019 10:13 pm
Postów: 10
a ja zaczęłam zdrowiej się odżywiać nie żeby schudnąć a po prostu poczuć się lepiej i mieć więcej energii
i muszę przyznać, że mam teraz jedna dietę z WygodnaDieta.pl i udało mi się to osiągnąć :) a że schudłam 3 kg to chyba efekt regularnego jedzenia :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Śro Lip 24, 2019 7:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2019 7:17 pm
Postów: 5
Też oddałam się w ręce Wygodnejdiety. Dzięki nim mam zapewnione codziennie 5 smacznych zdrowych posiłków- co w zupełności mi wystarcza. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są zadowalające;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 11:14 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 30, 2021 10:41 am
Postów: 36
Lepiej nie ograniczaj wszystkiego na raz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 10:07 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2011 2:00 pm
Postów: 6
Miałam ten sam problem dotyczący ćwiczeń co ty moja droga! Nie dość, że ból w kręgosłupie dawał się we znaki co uniemożliwiało mi jakikolwiek ruch to na dodatek siedzący tryb pracy i ciągłe objadanie się powodowało że tłuszczyku na brzuchu przybywało... ;) koniec końców pomogła mi bardzo dieta 1:1 którą miałam bacznie nadzorowaną pod okiem mojej konsultantki, posiłki są sycące co nie powoduje uczucia głodu a dzięki temu jem mniej i udaje mi się zrzucić parę zbędnych kilogramów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 10:29 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sty 19, 2022 11:04 am
Postów: 34
Najlepiej nie obcinać wszystkiego od razu, piluj kalorii tylko i będzie dobrze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 9:44 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Oj tak...dziewczyny umiar jest najwazniejszy. Jeśli zakres redukcji będzie zbyt duży niestety posypie się cały organizm. Dlatego radze w kwestii odchudzania i zrzucania kilogramów kontaktować sie ze specjalistą. W szpitalu medicover są bariatrzy, którzy pracuja z róznymi przypadkami. Bardziej lub mniej złożonymi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Wto Cze 06, 2023 9:51 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Cze 06, 2023 9:03 pm
Postów: 10
Teraz szczególnie popularne robi się korzystanie z oferty cateringu dietetycznego. Posiłki przygotowane są przez dietetyków i zapobiegają powstaniu efektu jojo. Zajrzyj na https://www.dietific.pl/.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności