Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: odchudzanie
PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 8:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 18, 2010 8:41 pm
Postów: 2
Hey! ;)
Bardzo chciałabym schudnąc 10kg, weszłam dzisiaj na wagę i okazało się, że mam 7kg więcej niż myślałam! Przerażające.
Od jutra mam zamiar się odchudzac, zero słodyczy, dużo wody ;) Niestety, nie mogę biegac itp. bo mam wadę serca ;/
Ogólnie moja figura nie jest zła, ale mam tłuszczyk na brzuszku i to mi się bardzo nie podoba, boję się, że będę miała mały biust jeśli schudnę a teraz jest idealny, resztę ciała mam super poza tym brzuszkiem ;( Nie zależy mi na szybkim zrzuceniu kg bo wiem, że to prowadzi do jojo, czytałam wiele wątków na forum, ale wszystko takie oklepane.
Macie jakieś pomysły? Proszę o rady! :*

Pozdrawiam!!


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 9:37 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 20, 2010 8:40 am
Postów: 5
Witaj. Wada serca nie wyklucza ćwiczeń. Oprócz biegania jest masa innych ćwiczeń, które przy Twojej chorobie możesz wykonywać. Wystarczy poszukać trochę w sieci. Basen w twoim przypadku byłby nawet wskazany, więc czemu nie ? Ćwiczenia w domu.. *** nie muszą być wysiłkowe. Obejrzyj filmik i wykonuj podobne ćwiczenia - dobre na spalanie tkanki tłuszczowej. Możesz również wspomóc się suplementem, który przyśpieszy proces pozbycia się zbędnych kg.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 9:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 18, 2011 1:31 pm
Postów: 3
Wizyta u dietetyka na pewno pomoże, doradzi Ci on jak zmienić nawyki żywieniowe i co jeść :) Pozdrawiam! **************



(edytowane - admin)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:09 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- wystarczy wyrzucic tylko gluten + cukier.
- potem to mozesz jeść nawet tłusto a efekty będą w zrzucaniu wagi.
- jest tylko jeden warunek abyś wytrwała w tym przeświadczeniu.
- tylko pamietaj że gluten to prawie wszystko co do tej pory jadłaś.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 3:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 13, 2011 5:50 pm
Postów: 25
A zieloną kawę i herbatę mogłabyś stosować. One pomagają przy okazji w likwidowaniu wolnych rodników, więc i na serce powinny być dobre. Ale najpierw spytaj lekarza?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 9:47 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- do tej pory pytała lekarza i dalej miała nadwagę.
- czy to coś Ci nie daje do myślenia ?
- lekarz musi z czegoś żyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2011 11:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2011 11:25 am
Postów: 12
a może w twoim wypadku sprawdziły by się wczasy odchudzające, tam rozpiszą Ci diete i zaproponują ćwiczenia zgodne z twoimi wymaganiami, które nie będą w znacznym stopniu absorbowały twojego serca, , wiem, że bardzo fajne wczasy odchudzające ma ośrodek primavera spa, moja znajoma była bardzo zadowolona, profesjonalna obsługa i bardzo wiele sie dowiedziala no i oczywiście schudła


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Śro Paź 12, 2011 7:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 20, 2011 11:41 am
Postów: 14
Możliwe,ze takie wczasy byłyby dobre dla Ciebie,ale zacznij sam,przynajmniej spróbuj się odchudzać. Wada serca nie wyklucza ćwiczeń oraz diety,ale tutaj wcześniej skonsultowałbym się z lekarzem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:42 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Zapomnij,o wiele lepiej zainwestować w karnet na siłownię,basen oraz dietę. Dzięki temu z pewnością schudniesz,ważne jest też dobranie odpowiednich suplementów
http://www.twojezdrowie.org/wspomaganie-odchudzania.html

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 8:39 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Mar 27, 2012 1:58 pm
Postów: 26
Dokładnie, wada serca na pewno nie wyklucza ćwiczeń, nie muszą być to przecież ćwiczenia wysiłkowe. Zapytaj lekarza, jakie sporty wolno Ci uprawiać. Podobno sex też dobrze robi, ale nie wiem ile w tym prawdy ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 9:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 07, 2012 5:35 pm
Postów: 7
Bieganie bardzo fajnie ujędrnia całe ciało, jeśli nie możesz go wykonywać to może stosuj jakieś dobre balsamy albo masażery? One nie spalą kalorii ale poprawią wygląd :)
Co do ćwiczeń, radzę nie ryzykować z męczącymi ze względu na twoje serce. Może bardziej 'naturalne' metody? Ostatnio czytałam na blogu oświeconego kochanka o tym, że pocałunki, seks to świetne spalacze kalorii, a im więcej w nich adrenaliny tym lepiej, czasem można zrzucić nawet kilka tys. jednorazowo... A ile przyjemności! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:21 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
ja przy odchudzaniu zaczynam od oczyszczenia organizmu. no i dietka i ruch. nie chodzę do dietetyka, sama się pilnuję zero słodyczy, racjonalne żywienie, 5 posiłków dziennie, białko na kolację. a jak mam problem z opanowaniem apetytu to Zawsze na początku diety biorę Slimitin Aqua, saszetki do rozpuszczania w wodzie o naturalnym składzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 12:09 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Oczyszczanie organizmu to także ważna sprawa,ale tak czy inaczej musisz dostarczyć witaminy,które są niezbędne,tak więc dobrze sprawdzi się tutaj
***


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 12:51 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witam,

Zgadza się, dieta i ruch to klucz do sukcesu. Warto też jednak, dla efektywniejszego odchudzania, do diety i wysiłku fizycznego dołożyć program odchudzający. Od niedawna dostępna jest na rynku Elavia 4321 Slim, jest to nowa marka na rynku oferująca produkty wspomagające naturalne funkcje organizmu, które sprzyjają odchudzaniu. Dostępna jest w dwóch wariantach: Elavia intensive (kuracja) oraz Elavia anti yo-yo (stabilizacja). Elavia Intensive to płynny koncentrat, natomiast Elavia Anti Yo-yo to kapsułki na dzień i na noc stabilizujące i utrwalające pożądaną wagę. Pamiętajmy, że Elavia to kompleksowy, 25-dniowy program odchudzania, a nie tylko doraźna kuracja. Zapraszam do zapoznania się ze stroną produktu elavia.pl. Chętnie odpowiem także na Wasze pytania.

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
eRzecznik marki Elavia 4321 Slim


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: odchudzanie
PostWysłany: Śro Sty 30, 2019 11:45 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 30, 2019 11:40 am
Postów: 1
Na początku poczytaj o różnych rodzajach nadwagi i otyłości *** to pomaga potem dobrze dobrać ćwiczenia, które będą się skupiały na problematycznych partiach ciała. Do tego pomoże Ci to określić, czego np. jesz za dużo (piwo i pszenica np. idą w brzuch). A potem ułoż sobie dietę mniejszą o 300 kalorii od zerowego bilansu kalorycznego. Ostatecznie możesz sięgnąć po coś nieco przyśpieszajacego spalanie tłuszczu jak zielona herbata (ale to działanie będzie znikome) lub coś w tabsach jak Burneo albo Reducer Thermo Extreme.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności