Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 7:10 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 11:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Gru 30, 2011 9:59 am
Postów: 3
Soki warzywno-owocowe, woda i niektóre zioła. Odradzałabym wówczas potrawy mięsne, mleczne i zbożowe.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 10:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2011 9:53 am
Postów: 17
W nadchodzący długi weekend czeka mnie trzydniowa dieta oczyszczająca. Trzeba oczyścić ciało z toksyn i 'odchudzić' brzuszek po frywolnych Świętach. Mam nadzieję, że bez problemu dam radę. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 12:56 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
na cerę pomagają napary z pokrzywy :) polecam ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 4:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
euroscan napisał(a):
- stronka z metody oczyszczania się srebrem koloidalnym.

--



Wg mnie srebro koloidalne świetnie działa na tzw. skazę białkową, na wysypkę która jest taka charakterystyczna na przedramionach, ale do tego bym go w życiu nie użyła. Poza tym jest to bardzo nie zdrowe i powinno być stosowane pod nadzorem lekarza.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 4:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
widziałam taki specyfiki SlimitinAuqa, dobry na odchudzanie i przede wszystkim oczyszcza organizm. Wygodny sposób, bo to saszetki do rozpuszczania w wodzie, pije się to cały dzień, bo rozpuszczamy w całej butelce wody.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 9:31 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2012 5:34 pm
Postów: 12
Ja stosowałam plastry oczyszczające firmy meridian i były skuteczne, bo plaster po jakimś czasie stawał się coraz czystszy co świadczy o tym, że w organizmie jest mniej toksyn.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Maj 09, 2012 2:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
nie rozumiem idei oczyszczania przez skórę, jak niby te substancje maja oczyścić organizm? wolę tradycyjne oczyszczanie, stosuję saszetki, które są łatwo przyswajalne i nie obciążają żołądka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Maj 09, 2012 6:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 09, 2012 1:21 pm
Postów: 4
Też uważam, że te plastry to bubel ;-)
Warzywa owoce duża ilość błonnika i wodyy :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 6:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
w tych saszetkach co stosuję zielona herbata pomaga oczyścić organizm.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Maj 16, 2012 5:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 21, 2012 6:37 pm
Postów: 6
Zastanawiam się nad taką kuracją. Po czym poznać, że to w ogóle jest konieczne? Albo chociaż potrzebne. Bo ja to w sumie nie wiem, czy warto. Niby nic mi nie jest takiego, nie czuję, że powinnam się oczyszczać czy coś... Są jakieś objawy, że warto?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Maj 16, 2012 10:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2012 5:34 pm
Postów: 12
Idea oczyszczania przez skórę jest bardzo prosta.. skóra jest porowata, przepuszczalna. Plastry zawierając substancję, które wykorzystując przepuszczalność skóry absorbują nadmiar płynu międzykomórkowego, w którym mogą się znajdować zanieczyszczenia organizm. Poza tym są też wytwarzane słabe impulsy elektryczne, które po dotarciu do nerwów stymulują różnego rodzaju strefy refleksyjne i punkty akupunkturowe. W wyniku działania takiego impulsy organizm wytwarza substancje, które mają różnorodne działanie- przeciwbólowe, oczyszczające, trawiące itp. Rola plastrów nie polega tylko i wyłącznie na oczyszczeniu tak jak to jest w przypadku saszetek czy jakiś tabletek(na zasadzie "łykam i jestem oczyszczona"), ale także "zmusza" w pewnym sensie organizm do działania i do samodzielnej walki z toksynami. Trwa to może trochę dłużej, ale niekoniecznie gorzej. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale ja nie nazwałabym plastrów oczyszczających "bublem".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 11:39 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
Po wypowiedzi koleżanki, zaintrygował mnie temat plastrów oczyszczających. Wcześniej bardzo sceptycznie do tego podchodziłam, bo tak naprawdę nie wiedziałam na jakiej zasadzie one działają. Mechanizm działania jest dla wszystkich plastrów taki sam czy tylko dla tych konkretnych firmy meridian?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 10:50 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2012 5:34 pm
Postów: 12
Z tego co wiem to mechanizm działania jest ten sam. Plastry zapewne różnią się tylko składem substancji, które działają na nasz organizm. Ja próbowałam tylko tego jednego rodzaju, więc nie mam porównania, ale jestem na tyle zadowolona, że nie szukam czegoś innego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 12:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witam,

Zarówno przy procesie spalania i oczyszczania , jak i przy wzmocnieniu organizmu pomocna Wam będzie Elavia 4321 Slim. Są to produkty oparte wyłącznie na naturalnych wyciągach roślinnych, całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu. Dostępne są dwa warianty produktowe: Elavia Intensive (10-dniowa kuracja wspierająca odchudzanie) oraz Elavia Anti Yo-yo (kapsułki na kolejne 15 dni stabilizujące naszą wagę). Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz pytań, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
eRzecznik marki Elavia 4321 Slim


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 9:54 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
A jaki jest minimalny czas stosowania tych plastrów Meridian? Są określone jakieś minimalnie i maksymalne ilości zastosowania tych plastrów aby były skuteczne? Chciałabym spróbować, ale nie wiem czy finansowo mogę sobie pozwolić na taką próbę.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności