Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 8:35 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 10:45 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Witam wszystkich! Jak Wam się wstaje rano? Mi codziennie tak samo...ciężko! Ostatnio wzięłam się za siebie i przeszłam na dietkę. Z tej okazji wyszukałam odpowiedni dla siebie suplement, slim coffee,bo działa jak kawa a jednoczenie wspomaga odchudzanie. Czekam na efekty... Czy ktoś to stosuje? Jak wasze wrażenia?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 10:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
Wstawanie to ciężka sprawa, zgadzam się. Ja ja od niedawna zaczęłam wstawać przed 6 i biegam ok 20-25 minut. Mam nadzieję że uda mi się zrzucić parę kilo. Kawkę oczywiście też piję, bez tego ani rusz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 12:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Ooooo.....no to gratuluję samozaparcia!!! Ja bardziej typ leniwca i nie chciałoby mi się wstawać rano i biegać ;)) Już dzisiaj była coffee slim z rana i siedzenie przy komputerku ;) A w ogóle jak Twoje wrażenia po kawce?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 3:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
Najlepszym sposobem na pobudzenie z rana jest letni prysznic. Wtedy od razu mi się oczy otwierają. W miarę systematycznie robię jeszcze brzuszki (już 3 tydzień). No i ważę się co tydzien ale narazie rezultatów brak. Myślicie że takie ćwiczenia w domu nie pozwolą dojść do upragionej figury? Że lepiej byłoby ćwiczyć na siłowni?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 10:32 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Ćwiczenia w domu też są bardzo ważne i uważam,że wcale nie jest konieczna siłownia. Tylko musisz dobrać dla siebie odpowiednie ćwiczenia i wykonywać je systematycznie. A czy ktoś pije slim coffee? Ja już jestem po ponad miesiącu stosowania i jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że zdrowsza i pobudzająca to jeszcze pomogła mi zrzucić parę kilo :]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 5:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
Nigdy nie słyszałam że kawa może wpływać na odchudzanie... a jakie ona ma składniki że przyczynia się do utraty wagi?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 4:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Jesli chodzi o składniki odchudzające to z tego co czytałam, zawiera błonnik pokarmowy, czyli super wpływa na przewód pokarmowy, chroni przed zaparciami, zmniejsza uczucie głodu, a drugim z takich składników jest garcinia cambogia. Chyba nie wiele osób wie co to, więc:po pierwsze zapobiega odkładaniu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Po drugie ułatwia utlenianie tłuszczów i ich przetwarzanie na energię. Po trzecie wpływa na utrzymanie stałego poziomu glukozy we krwi, a przez to zmniejsza apetyt i uczucie głodu. Takie info znalazłam,a przykładem jestem ja sama,bo faktycznie po miesiącu stosowania widzę różnicę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 2:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
Świetna sprawa. I jeden kubek dziennie takiej kawy (zamiast zwykłej) pomoże schudnąć? Czy więcej trzeba pić?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 2:29 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
rabka napisał(a):
Świetna sprawa. I jeden kubek dziennie takiej kawy (zamiast zwykłej) pomoże schudnąć? Czy więcej trzeba pić?


Rozpuszczasz na filiżankę gorącej wody. Możesz wypić 3 w ciągu dnia i zalecają nie przekraczać...aczkolwiek trudno o to,bo jest na prawdę pyszna :)))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 9:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
A powiedz mi jeszcze czy ta kawa tak samo pobudza jak mała czarna?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 11:33 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Sie 09, 2009 10:26 am
Postów: 18
No właśnie, czy ta kawa ma takie same właściwości pobudzające jak zwykła czarna kawa?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 10:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Hmmm....na każdego kofeina działa bardzo indywidualnie, jedni już są tak przyzwyczajeni do kawy, że może nie odczują większej różnicy inni będą bardzo pobudzeni. Trudno mi odpowiedzieć, na Wasze pytania, ale np. mnie bardzo pobudza :) Najlepiej żebyście same wypróbowały ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 12:34 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Sie 09, 2009 10:26 am
Postów: 18
Czyli mogę zastąpić codzienną poranną kawę tą kawą slim i będę równie pobudzona jak po małej czarnej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 7:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
Czytałam też na innym forum że wpływa korzystnie na przemianę materii i jest łagodniejsza dla jelit więc uważam że warto chociaż spróbować. Jeśli nie zasmakuje to przecież nie trzeba jej dlaej pić, ale może nie jest zła a dzięki niej nasze trawienie no i waga się poprawią :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pobudzenie i odchudzenie z rana
PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 10:01 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
No tak...bo to kawa odchudzająca, więc poza działaniem pobudzającym poprawia przemianę materii :) Aaaa,no i zawiera magnez, a przy tej aurze wskazane jest podtrzymanie dobrego humorku ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności