Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia.
Obecny czas: Nie Cze 25, 2017 4:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Śro Gru 28, 2016 10:37 am 
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Witam

To już dziś 28 grudnia o 18.30 w Zielonce na hali OKiS (przy stacji pkp) jest zaplanowany Świąteczny Mecz Gwiazd zielonkowskiego unihokeja.Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest założyciel Klubu Dzikie Gęsi Zielonka Krzysztof Kulczycki. Będą walczyć dwie koedukacyjne drużyny... m.in. unihokejowe gwiazdy (grające na co dzień w zagranicznych klubach), członkowie kadry (byli i obecni)... będą też różne niespodzianki (nawet przed meczem) i konkursy... można będzie obejrzeć godzinę przed meczem tajniki rozgrzewki zawodników. Wśród uczestników jest już siedem rodzeństw znanych w unihokejowym świecie: siostry Chełstowskie, siostry Witak, bracia Sieńko, bracia Rydzewscy , rodzeństwa Kryńscy, Strzała i Wójcik Kto ma blisko zapraszamy!

https://www.facebook.com/MeczGwiazd/

Pozdrawiam z Wołomina życząc miłej zabawy

zdrowie

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 3:58 pm 
Team Leader
Team Leader

Witam

Nie napisałam sprawozdania z tegorocznego Super Finału Ekstra Ligi Unihokeja... bo nie było karnych.
MUKS Zielonka, po prawdziwym horrorze, kiedy przegrywał 4:1...obudził się i zremisował 4:4, a w dogrywce w trzeciej minucie zdobył Mistrzostwo Polski 4:5. Myślałam że wpuści telewizja Gdańska na YT ten mecz... ale dotąd nie ma.

Pozdrawiam z Wołomina życząc Wesołych i zdrowych Świąt

PostWysłany: Śro Maj 31, 2017 7:19 pm 
Team Leader
Team Leader

Witam

Nie pisałam ostatnio bo nie miałam w ogóle czasu... a jest się czym pochwalić:
po pierwsze wnuczka Gabi idzie na dobre w ślady swego starszego brata.Wygląda na to, że też ma talent Pomimo swych 13 lat osiągnęła już bardzo dobry poziom techniki gry w unihokeja. Na ostatnich Mistrzostwach Polski Młodziczek w fazie grupowej zdobyła w jednym meczu z zespołem dziewcząt z Żytowiecka aż 6 na 9 bramek dla Dzikich Gęsi Zielonka. Na drugi dzień już wszystkie drużyny wiedziały, że trzeba ją dobrze kryć... Zdobyła m.in. MVP Turnieju i najlepsza środkową tych mistrzostw. Poniżej link do 4 ostatnich unihokejowych meczów z Mistrzostw Polski Młodziczek 2017 Zielonka. To świetna promocja tego sportu. Film ma charakter edukacyjny ponieważ pokazuje wszystko od początku do końca. Mecze są chyba po raz pierwszy porządnie komentowane... zresztą osądźcie to sami. W roli komentatora zadebiutował Bartek Wójcik (w tym roku na pierwszym miejscu w statystykach bramkarskich seniorów na pzunihokeja)... Brawo!

https://www.youtube.com/watch?v=VZYWy4b6GwE

Pozdrawiam z Wołomina

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina