Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 11:35 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Mar 23, 2007 9:16 pm
Postów: 113
Miejscowość: nadwaga, stany zapalne, k
Czy możecie polecić mi jakiś dobry krem pod oczy dla kobiet po trzydziestce? W tej chwili jest tak wielki wybór, ze pomyslałam, ze przed zakupem skonsultuje sie z Wami :) Bardzo dbam o skórę wokół oczu i nie mam widocznych zmarszczek - w kazdym razie ich bardzo nie widac :wink: Do tej pory uzywalam roznych kremow - ostatnio Garnier Skin Naturals ale znudził mi się, teraz czas na coś nowego :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 4:34 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Mar 12, 2007 10:22 pm
Postów: 84
Kończę właśnie Olay Age Defying i jestem bardzo zadowolona, chyba kupie nastepne opakowanie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 9:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 16, 2007 8:55 pm
Postów: 6
Miejscowość: Wroc
Przy wyborze cena ma niebagatelne znaczenie. Te z najwyższej półki - Shiseido, Lancome, Estee Lauder, Helena Rubinstein - na pewno są godne polecenia ale i wśród tych z średniej półki a także wśród całkiem tańszych można znaleźć idealny kosmetyk dla siebie.
Sama stosuje preparaty Dermiki, poza tym bardzo lubię też Clinique. Jeśli miałabym Ci doradzać to uwazam ze Dermika i Clinique są na pewno godne polecenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 6:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 29, 2007 7:17 pm
Postów: 25
Na pewno godny polecenia jest Shiseido Benefiance, dostałam w prezencie, wlasnie koncze, uwazam ze jest rewelacyjny, co prawda cena zawrotna ale jak mozesz sobie pozwolic to warto


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 8:03 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2007 4:40 pm
Postów: 56
zgadza się, warto zainwestowac w dobry, chocby mial byc drogi, bo tak naprawde kremu pod oczy używa sie przeciez w niewielkich ilosciach
z tych z „wyższej połki” miałam probke Capture Diora, był tak rewelacyjny że zdecydowałam się kupic, polecam :!:
a tak na marginesie - jak się kupuje taki drogi krem to bezpłatna próbka jest bardzo wskazana :) aby sprawdzic czy będzie Ci odpowiadać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 5:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 25, 2007 6:00 pm
Postów: 7
na pewno warto wypróbowac :)
a z tych tanszych w przypadku zmarszczek mimicznych bardzo dobrze sprawdza się krem IWOSTIN ELIXINE, jest hypoalergiczny, stosuje go i nie mam żadnych podrażnień a mam wyjątkowo wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Wrz 01, 2007 9:00 pm
Postów: 14
Moja siostra uzywa DNAge NIVEA i sobie chwali


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 9:42 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Maj 19, 2007 10:15 pm
Postów: 12
na głębokie zmarszczki pod oczami świetny jest Redermic La Roche-Posay. jest do kupienia tylko w aptekach, kosztuje 69 zł (15 ml), tyle płaciłam kilka miesięcy temu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 10:48 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 28, 2007 8:35 pm
Postów: 23
Spotkałam się z opinią że jak oczy nie są szczególnie wrażliwe i skóra pod nimi dobrze reaguje na kosmetyki to można używać pod oczy tego samego kremu przeciwzmarszczkowego jaki na codzień stosujemy do twarzy.
Ja zawsze myslałam ze pod oczy trzeba używać tylko specjalistycznych kremów przeznaczonych specjalnie do okolicy skóry pod oczami, jak to jest w końcu?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 4:47 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 04, 2007 8:05 pm
Postów: 95
Miejscowość: problemy z w
Moja znajoma tak robi, krem przeciw zmarszczkom do twarzy wklepuje też pod oczy a więc ma dwa w jednym :) i obywa się bez kremu pod oczy Ja jednak tak nie robię nawet jakbym chciała bo mam bardzo wrażliwe, skłonne do podrażnień oczy i wiele kosmetyków mnie uczula :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 11:10 pm 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączenie: Nie Mar 11, 2007 7:25 pm
Postów: 484
Cytuj:
Moja znajoma tak robi, krem przeciw zmarszczkom do twarzy wklepuje też pod oczy

Ale jeśli już ktoś zdecyduje się stosować codzienny krem do twarzy również do pielęgnacji skóry pod oczami to w grę wchodzić może chyba tylko jakiś krem bezzapachowy i najlepiej żeby był do cery wrażliwej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 9:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 17, 2009 9:28 am
Postów: 2
Olay Age Defying polecam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 6:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 21, 2009 6:25 pm
Postów: 3
znajoma kosmetyczka powiedziała mi że bez sensu jest używanie zwykłego kremu np.przeciwzmarszczkowego pod oczy i żeby uzyskać jakieś widoczne efekty trzeba używać kremu przeznaczonego tylko pod oczy i poleciła mi przeciwzmarszczkowy liftingujący balsam pod oczy Plante System Bio.można go kupić w aptekach ja zapłaciłam za niego coś ponad 40zł ale jest naprawdę wart swojej ceny.jest bez parabenu czyli niema żadnej chemii tylko wyciągi z roślin-super.na szczęście przyszła do nas moda na kosmetyki naturalne,ekologiczne a nie samą chemie. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 8:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 29, 2009 11:12 am
Postów: 3
a może zimny okład - najbardziej popularny; możemy robić go z torebek z herbaty, plastrów ogórka, żelowej maski czy rozkruszonych kostek lodu owiniętych w chusteczkę. to wszystko redukuje cienie i worki pod oczami zmniejszając opuchliznę, daje także uczucie orzeźwienia ,można również kupić w aptece odżywkę Nanobase,która świetnie chroni delikatną skórę wokół oczu przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Efekt błyskawiczny= oczy odzyskują blask, oznaki zmęczenia są zredukowane, a delikatna skóra wokół oczu jest optymalnie nawilżona


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 12:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 25, 2009 11:51 pm
Postów: 6
te firmy Ziaja sa dobre. nie slyszałam, by wywołały uczulenie u kogokolwiek z moich znajomych


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 30 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności