Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 11:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 18, 2013 11:13 am
Postów: 15
Ja ostatnio zabrałam moją mamę do słowackiego spa http://www.favore.pl/131179_slowacja-wspanialy-relaks-w-oazie-termalnych-wod-w-stolicy-tatr.html Z czystym sumieniem mogę polecić ten środek. Profesjonalne zabiegi, przemiła obsługa - naprawdę wypoczęłyśmy :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 6:02 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 09, 2014 5:40 pm
Postów: 11
Szkoda tylko, że takie przyjemności sporo kosztują.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 11:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 16, 2014 11:23 am
Postów: 6
Dermique w Krakowie - ze wzgledu na to, ze nie mogę sobie niestety pozwolić na wyjazd gdzieś dalej, wiec wygrywa lokalizacją blisko centrum Krakowa. Można się wyrwać na parę godzin ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 1:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 17, 2014 12:34 pm
Postów: 17
Jeżeli maiłabym coś polecać to zdecydowanie Spa nad morze,m,tam jest odpowiedni klimat,nastrój i też samo powietrze,moim zdaniem najlepsza opcja,ale co kto woli:)

_________________
www.Hepi24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Lut 26, 2014 3:39 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 26, 2014 3:15 pm
Postów: 2
Oh dziewczynki, jak ja Wam zazdroszcze 8O U mnie tylko praca, dom i dzieci :( O dluzszym wyjezdzie do SPA moge pomarzyc, ale czasem korzystam z Tuan Spa, bo sa niedaleko mnie (Piaseczno/k.Wawy) :lol: Chodziłam na oczyszczanie twarzy i manicure, a teraz jeszcze urzekl mnie ich nowy fryzjer :roll: Ale generalnie to nawet sobie nie wyobrazacie ile bym dala za taki calodniowy relaks i upiekszanie :mrgreen: Kiedys spakuje walizke i pojade w sina dal na pare dni, a niech sobie radza beze mnie! :twisted:

_________________
Przeznaczeniem ludzi, jest zaprzestanie jedzenia mi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 12:36 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 12, 2015 12:10 pm
Postów: 45
SPA są niesamowite... dzięki nim udało mi się odzyskać spokój, niestety w chwili obecnej mogłam sobie pozwolić tylko weekendowy wypad. W dodatku nie miałam możliwości żeby wziąć urlop więc krótki wypoczynek :( ale mam do Was pytanie, bo własnie jestem w trakcie zmiany pracy. Mam niewykorzystane dni urlopu w swojej starek pracy. Znalazłam artykuł, który mówi, że za każdy dzień powinnam dostać odpowiednie wynagrodzenie. Sami zobaczcie http://superksiegowa.pl/blog/ekwiwalent-za-urlop. I moje pytanie, czy ktoś z Was miał już taką sytuację?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 9:49 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
Odwiedziłam kiedyś koleżankę w Opolu i spędziłam z nią weekend... ona wcześniej uprzedzała mnie że jest umówiona do SPA Arkadia na jakieś zabiegi, ale nic poważnego.Poszłam z nią bo przecież nie będę sama siedzieć w domu. Okazało się, że nawet mną panie ze spa się zajęły... drobny masaż twarzy i jakieś nawilżanie mimo że nie byłam umówiona... co prawda nie było akurat ruchu bo podobno tam trzeba czekać na termin bo jest takie zainteresowanie :) bardzo miła wizyta.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Sie 19, 2015 1:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 19, 2015 1:24 pm
Postów: 1
Ja akurat mieszkam w Krakowie i jeżdżę do Zakopanego.

_________________
http://esteticderm.pl/oferta/masaze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 3:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 2:34 pm
Postów: 12
Jak masz u siebie w mieście aquapark to tam są takie gabinety SPA i jest taniej niż u Ireny Eris ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 12:20 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Poniekąd tak,ale z drugiej strony te gabinety o których piszesz nie zawsze są też dobre i skuteczne,a już z całą pewnością nie oddadzą klimatu SPA w górach lub nad morzem,to też ich niewątpliwy urok.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 10:40 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 23, 2015 9:30 am
Postów: 3
Dobrze porównac ceny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 9:57 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lis 30, 2015 8:52 am
Postów: 22
To prawda,wiele zależy od komfortu oraz ilości zabiegów na jakie się zdecydujemy-właśnie od tego uzależniona jest cena,im więcej zabiegów i wyższy standard,tym będzie po prostu drożej. Mi najbardziej do gustu przypadły SPA w górach,uważam że mają bardzo fajny klimat.

_________________
www.NaFitness.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 10:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Gru 19, 2014 7:34 pm
Postów: 25
Niestety nie każdego stać na wizytę w SPA, ale wówczas nic straconego, można sobie zorganizować własne SPA w domu :) Masaż plus gorąca kąpiel. Do masażu można zamówić profesjonalne olejki relaksacyjne np. ze sklepu juventas.pl/ , do tego jakaś przyjemna muzyka, kadzidełka i gotowe :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 3:17 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Poniekąd masz rację,ale czy efektywność zabiegów będzie taka sama? Bo moim zdaniem nie bardzo,co do niższej ceny- zgoda i pod tym względem ciężko kontrargumentować,ale co poza tym?

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Gru 07, 2016 12:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 28, 2016 11:11 am
Postów: 5
Najchętniej korzystałabym co tydzień :) No ale tak się niestety nie da (przynajmniej ja nie mogę sobie na to pozwolić) za to raz na kilka miesięcy rezerwuję apartament w Tatrach http://www.tatrytop.pl/ w hotelu ze spa i korzystam ile tylko mogę. Później dzięki naładowanym bateriom mam znacznie więcej siły do działania, czuję się inaczej, wyglądam inaczej, a przy okazji jest to mile spędzony czas z moim mężczyznom bądź przyjaciółkami


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności