Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 3:51 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 9:18 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 05, 2006 2:57 pm
Postów: 16
Szukam dobrego kremu na zmarszczki mimiczne. Bardzo dużo takich kremów reklamują, ale nie sposób samemu wszystkiego sprawdzić. Co polecacie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 25, 2007 6:00 pm
Postów: 7
stosuje od jakiegos czasu krem IWOSTIN ELIXINE i jestem bardzo zadowolona, zużylam juz ponad połowe, poczekam jescze na pełną ocene do zakończenia kuracji :)
w moim przypadku duża zaleta tego kremu jest to ze mnie nie uczula, wiele kremów musialam juz odtawic bo powodowaly pieczenie, nadwrażliwośc itp
w przypadku iwostin nie mam zadnych uczulen, cena tego kremu też nie jest zbyt wygórowana


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 12:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Mar 06, 2007 8:23 pm
Postów: 33
Miejscowość: Legnica
Ja stosuje Ystheal+ firmy Avene, jestem zadowolona z efektu jeśli chodzi zmarszczki mimiczne. Podrażnień żadnych tez nie mam, ale ja akurat cery wrazliwej nie mam,wiec nie wiem jak sprawdza się w przypadku osob z nadwrażliwoą skórą, dla mnie ten krem jest wręcz idealny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2007 9:58 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Lut 24, 2007 8:31 pm
Postów: 32
Miejscowość: Szczecin
tez stosuje Ysteal Creme a mam bardzo wrażliwą cerę - nie stosuje go jednak codziennie ale co drugi dzien i nie uskarżam się na podraznienia, slyszalam co prawda ze może podrażniac, ale u mnie na szczescie nic się nie dzieje a cera wyraznie się wygladza :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2007 3:21 pm 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączenie: Nie Mar 11, 2007 7:25 pm
Postów: 484
ja od kilku dni stosuje ANEW Avonu i zadnych uczulen nie mam, odpukac :) a pozytywne efekty juz zaczynaja byc widoczne
oprócz kremu zaczelam stosowac specjalne ćwiczenia mięśni twarzy, podobno tez są skuteczne w zapobieganiu zmarszczek, rozpoczelam w tamtym tygodniu, zobaczymy jak dlugo wytrwam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 8:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 16, 2007 8:55 pm
Postów: 6
Miejscowość: Wroc
Na pewno wart polecenia jest Dermika Extremale, jest naprawde bardzo dobry
A oprócz odpowiedniego kremu bardzo wazne jest też aby przez cały rok stosowac wysokie filtry UVA i UVB, wit C pod filtry na dzien, wit A na noc.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 8:26 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Mar 24, 2007 10:11 pm
Postów: 17
Miejscowość: Olkusz
ćwiczenia mięśni twarzy twarzy na pewno warto stosowac, maja wiele zalet, przede wszystkim nic nie kosztują oprócz pilnowania systematyczności oczywiście :) polecam książke Evy Fraser dot tematu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 05, 2007 8:34 pm
Postów: 26
Jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne w okolicach oczu to oprócz stosowania odpowiednich kosmetyków bardzo wazna jest odpowiednia ochrona oczu przed słońcem. Zbyt ostre światło powoduje odruchowe mrużenie powiek a to bardzo przyspiesza tworzenie się zmarszczek Trzeba tez zadbac o wlasciwe oświetlenie przy pracy, a jak pracujesz przy komputerze trzeba stosowac specjalne osłony (filtry)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 10:17 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2007 4:40 pm
Postów: 56
Najważniejsze aby w ciągu dnia osłaniać skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i utratą nawilżenia Powinno się stosować kremy z filtrami UVA/UVB co najmniej SPF 15


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 02, 2008 5:59 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
tkanki twarzy powinno sie poklepywac,jest to korzystniejsze od jakiegokolwiek innego cwiczenia twarzy.
pozytywne nastawienie wewnetrzny spokoj,usmiech,praca umyslem to upieksza,niestety w dzisiejszych czasach kobiety nie maja zbyt wiele czasu dla siebie.
przecietna kobieta jest zaganiana,bo na niej spoczywa odpowiedzialniosc za utrzymanie rodzny nie zawsze moze oczekiwac pomocy partnera,niekiedy musi jeszcze dbac o niego jak o dziecko lub jeszcze gorzej.
sa tez kobiety leniwe.
pewnego wieczoru musialem przyjac kogos po za kolejka i kilka pan musialo czekac,wiec poprosilem jedna z nich o podzielenie sie swoimi osiagnieciami,ktore byly naprawde wspaniale,chodzilo o pwena miksture po 30 minutach weszlem akurat na koniec dyskusji i uslyszalem pytanie to to trzeba samemu przygotowywac???????????
przygotowanie takiej mikstury trwa,az jedna minute.
wiedzialem,ze ta kobieta juz drugi raz nie przyjdzie,gdyz musiala sama wykonywac pewne cwiczenia dla swojego dobra,a na to nie bylo ja stac.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 02, 2008 10:17 pm 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączenie: Nie Mar 11, 2007 7:25 pm
Postów: 484
To prawda, że dzisiaj kobiety nie maja za wiele czasu, jednak dla własnego dobra warto przynajmniej spróbować wygospodarować chociaż parę chwil dla siebie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 09, 2008 11:11 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Mar 12, 2007 10:22 pm
Postów: 84
Ja w tym tygodniu zaczełam stosować Myokine Vichy, poczekamy i zobaczymy jaki efekt będzie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 9:00 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 29, 2008 8:19 am
Postów: 8
a czy dobrze myślę: zabierając się na poważnie do poprawienia swojej atraktycjosci i samopoczucia powinno się zacząć od:
"dobrego kopniaka" - wizyta u specjalisty, program (np.antycellulitowy), wizyta w gabinecie odnowy biologicznej, urody, spa, masazy...
a następnie efekty tego utrzymywać za pomocą różnych środków dostępnych na rynku typu: kremy, olejki, zabiegi domowej roboty...

to chyba jest tak jak z dywanem: najpierw trzeba go porządnie odkurzyć, a dopiero wtedy starać się nie chodzić po nim w butach...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 4:02 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
jestczasowo napisał(a):
........to chyba jest tak jak z dywanem: najpierw trzeba go porządnie odkurzyć, a dopiero wtedy starać się nie chodzić po nim w butach...


Zgadzam się z tobą, ale inaczej rozumiem "odkurzanie dywanu". Najpierw trzeba zająć się wnętrzem organizmu, jego oczyszczeniem, chociażby poprzez dietę.
Wizyta w gabinecie odnowy biologicznej, urody, spa to dla mnie dalej powierzchowne sprzątanie.
Oczywiście końcowy efekt działań zależy od stanu zużycia dywanu :wink:.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 12:29 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam.
Jak mozna uniknac wiotczenia miesni twarzy?Jak to korygowac?
Odzcyt z transu.
Dzieki masazom i uzywaniu tych kremow jakie wskazano(Black and White Genuine) na podbrodek i szyje,wokol oczu i w innych miejscach wystepowania zmarszczek.Od czasu do czasu wskazane jest uzycie Boncilli lub okladow z borowiny.Mniej wiecej dwa razy w miesiacu oklady z borowiny na twarz i szyje,w poprzek lopatek i na gorna czesc szyji,szczegolnie obejmujac obszar tarczycy,gdyz borowina jest srodkiem sciagajacym i pobudzajacym lepsza cyrkulacje w organizmie.
Jak ludzie moga utrzymac mlody wyglad?
UMYSL!!!!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności